Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 283 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195 196 197 205 245 ... LastLast
Results 3,881 to 3,900 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3881 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    O sa aduceti Dragon Ball Z Kakarot? Jocul trebuie sa apara pe 17 ianuarie si nu este nici urma de el pe site.

  2. #3882 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! Scuze pentru inactivitate, dar ultimele saptamani din decembrie au fost foarte pline. Tocmai ce am revenit din concediu asa ca dureaza un pic de tot sa imi actualizez informatiile pentru a va ajuta.

  3. #3883 SP
    Member snk2's Avatar
    Salut. Sunt curios, cu ce firma de service lucreaza Media Galaxy in privinta consolelor Xbox?

  4. #3884 SP
    Member PumaS's Avatar
    Eu din 2019 am mers pe varianta Microsoft care mi se pare foarte usoara/ rapida si ok

    1. Pe site-ul microsoft ai sectiunea my devices unde iti inregistrezi XBOX-ul
    2. Aplici pentru produs defect
    3. completezi un formular vine UPS ti-l ia de acasa
    4. Microsoft repara/inlocuieste
    5. il primesti

    De ce mi se pare mai avantajos fiindca nu ai costuri iar UPS-ul ti-l ridica de acasa ti-l aduce acasa pe costul Microsoft, toate cele de mai sus sunt valabile daca nu este modata

  5. #3885 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Eu din 2019 am mers pe varianta Microsoft care mi se pare foarte usoara/ rapida si ok

    1. Pe site-ul microsoft ai sectiunea my devices unde iti inregistrezi XBOX-ul
    2. Aplici pentru produs defect
    3. completezi un formular vine UPS ti-l ia de acasa
    4. Microsoft repara/inlocuieste
    5. il primesti

    De ce mi se pare mai avantajos fiindca nu ai costuri iar UPS-ul ti-l ridica de acasa ti-l aduce acasa pe costul Microsoft, toate cele de mai sus sunt valabile daca nu este modata
    Ce garantie iti da Microsoft? 12 sau 24 de luni?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #3886 SP
    Member PumaS's Avatar
    Introdu sn ul pe site eu la one s am avut 24 si la one 12


    Sent from my iPad using Tapatalk

  7. #3887 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    O sa aduceti Dragon Ball Z Kakarot? Jocul trebuie sa apara pe 17 ianuarie si nu este nici urma de el pe site.

    Momentan nu o sa il aducem. Posibil mai tarziu.


    Quote Originally Posted by snk2 View Post
    Salut. Sunt curios, cu ce firma de service lucreaza Media Galaxy in privinta consolelor Xbox?
    Altex Service Center se ocupa de partea de service pentru consolele Xbox One.

  8. #3888 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intreb din pura curiozitate (nu ma intereseaza deloc jocul) - cum e posibil sa nu aduceti deloc un joc distribuit de cineva destul de mare (nu este ceva self publishing sau alte ciudatenii) - Bandai Namco Entertainment?

  9. #3889 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Dupa cum am mentionat mai sus, e posibil sa il aducem, dar nu si in magazine, doar Exclusiv Online.

  10. #3890 SP
    Member mladin86's Avatar
    Eu as zice ca e putin probabil

  11. #3891 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Voi achizitiona ps4 back button attachment când apare. În afara a avut lansarea pe 26ian.
    Când apare și ce nume va avea pe site?

  12. #3892 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Voi achizitiona ps4 back button attachment când apare. În afara a avut lansarea pe 26ian.
    Când apare și ce nume va avea pe site?

    Salut! Astazi am primit si noi informatiile oficiale cu privire la produs. Data de lansare va fi 14 februarie.

  13. #3893 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Aduceti si Mortal Kombat 11 Premium Edition versiune pentru ps4?

  14. #3894 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Salut,

    Ceva vesti legat de editiile de colectie Darksiders Genesis sau Nioh 2 Special Ed?

    Thanks,
    L.

  15. #3895 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Salut,

    Ceva vesti legat de editiile de colectie Darksiders Genesis sau Nioh 2 Special Ed?

    Thanks,
    L.
    Vezi ca e pe amazon.de la 100 de euro nioh...merge si asa daca nu exista in tara.

  16. #3896 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ambele sunt pe amazon. Dar prefer să ajut retailerii locali. Dacă nu le aduce nici MG/emag, atunci mă orientez pe afară.

  17. #3897 SP
    Member SeCeX's Avatar
    De darksiders nu stiam nimic,nu e genul meu, dar da ,ar fi genial sa il luam din tara.

  18. #3898 SP
    Banned wd87's Avatar
    am si eu o intrebare pt Altex/Mediagalaxy, daca pe site sunt listate pt PS4 jocurile "Watch Dogs" si "Watch Dogs PlayStation Hits", eu cand comand "Watch Dogs", de ce imi vine versiunea PlayStation Hits? daca tot pe aia o trimiteti, de ce aveti editia standard listata? si inca o intrebare, de ce este o sansa de 50/50 sa vina un joc de PS4 cu carcasa lovita sau sparta cand toate jocurile comandate de pe Amazon US ajung la mine la usa in conditie perfecta?

    avem nevoie de un vanzator nou in Romania care sa fie serios pt jocuri de console, intre Altex/MG, Emag si pocnitoarele astea de siteuri noname care aduc jocuri din Italia pe ieftin e jale, 100% merg pe digital incepand cu generatia PS5, n-ai cu cine in Romania

  19. #3899 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by wd87 View Post
    am si eu o intrebare pt Altex/Mediagalaxy, daca pe site sunt listate pt PS4 jocurile "Watch Dogs" si "Watch Dogs PlayStation Hits", eu cand comand "Watch Dogs", de ce imi vine versiunea PlayStation Hits? daca tot pe aia o trimiteti, de ce aveti editia standard listata? si inca o intrebare, de ce este o sansa de 50/50 sa vina un joc de PS4 cu carcasa lovita sau sparta cand toate jocurile comandate de pe Amazon US ajung la mine la usa in conditie perfecta?

    avem nevoie de un vanzator nou in Romania care sa fie serios pt jocuri de console, intre Altex/MG, Emag si pocnitoarele astea de siteuri noname care aduc jocuri din Italia pe ieftin e jale, 100% merg pe digital incepand cu generatia PS5, n-ai cu cine in Romania
    .


    Nu este o diferenta de continut dintre Watch Dogs si Watch Dogs PlayStation Hits. Cel mai probabil a mai ramas stoc din cea non PH. In cazul in care ti-a fost livrat un produs lovit poti sa ceri inlocuirea acestuia.

  20. #3900 SP
    Member Leni's Avatar
    Quote Originally Posted by Altex-Media Galaxy View Post
    .


    Nu este o diferenta de continut dintre Watch Dogs si Watch Dogs PlayStation Hits. Cel mai probabil a mai ramas stoc din cea non PH. In cazul in care ti-a fost livrat un produs lovit poti sa ceri inlocuirea acestuia.

    Nu conteaza ca nu exista diferenta de continut, omul are dreptate. Stiti la fel de bine ca exista diferenta de "valoare" si de "devalorificare" (cautati pe ebay jocuri second mai vechi care au si editie PH sau NS, si veti vedea ca sunt mult mai ieftine decat versiunile standard) intre editii standard si PH, Nintendo Selects etc. Pentru noi astia mai "geeks", nu poate avea acelasi pret un PH sau NS cu o editie normala. Eu unul cand vad orice joc Nintendo selects la pret mai mare decat derizoriu, nici prind gand nu imi trece sa cumpar, pe cand daca la acelasi pret ar fi versiune normala mi s-ar parea ok.
    Din punctul meu de vedere ce a descris colegul mai sus se numeste "teapa" sau "inselaciune", e ca si atunci cand cumperi o masina cu kilometrajul dat inapoi. Doar e aceasi masina doar "ambalata" diferit, dar daca pe bord scrie mai multi km ea valoreaza mai putin, ca si la jocuri, daca scrie Playstation Hits, jocul valoreaza mai putin. Omul daca a vrut editie normala, trebuia sa primeasca editie normala.

    Imi aduce aminte de o faza patita acum cativa ani pe pieseauto.ro, unde am solicitat un ornament cromat pt Astra-ul meu (dupa ce s-a bagat unul in mine si nu avea asigurare in tara asa ca a platit din buzunar "dar sa fie mai ieftin"). Am specificat clar ca solicit un ornament cu inscriptia "GTC", am primit ofertele, mai multe in jur de acelasi pret, aleg pe unul la care parea ca e in stare mai buna (si nu era cel mai ieftin), iar cand soseste primesc ornament cu inscriptia "1.6". Explicatia: "au rupt baietii in timpul manevrarii ornamentul cu "GTC", dar si asta doar se potriveste". Pai mai nene, eu la aceasi bani gaseam unul cum as fi vrut, sau eram dispus sa dau mai mult sa fie cum imi doresc. Daca oferi ceva, respecta oferta facuta, daca nu esti capabil, informeaza-l pe om, poate nu mai doreste produsul
    ...romanul nu intelege ca daca omul doreste sa cumpere produsul "X" in culoarea "Y", editia "Z", versiunea "V", atunci fix asta vrea sa primeasca, nu ceva asemanator, similar, care e "acelasi lucru", "ca doar la fel e si ala" etc...

    Zic doar punctul meu de vedere, pe care cred ca sunt multi care il impartasesc. De bun simt era sa i se inlocuiasca produsul cu exact ce a comandat.



Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 283 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195 196 197 205 245 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts