Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 247 of 283 FirstFirst ... 147 197 237 245 246 247 248 249 257 ... LastLast
Results 4,921 to 4,940 of 5658

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4921 SP
    Member flaviud's Avatar
    Da, a fost in mai multe ocazii disponibil la 2500 la altex si la emag. Inteleg ca nu toata lumea a vrut sa ia atunci, dar nu poti sa zici ca nu a fost disponibila doar pt ca nu ai cautat. Acum,din pacate, vad ca nu a mai aparut la pret oficial

  2. #4922 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au fost 2 sau 3 serii de "precomenzi" la 2500 lei, atat la Altex cat si la eMag, anul trecut, deci dupa lansarea consolei de acum 2 ani.
    Asta pe langa tombole si pachete sau bundles cu R&C.

    Desigur, toate trebuiau achitate in avans si se putea lua o singura bucata per cont. Dar au fost mult mai multe sanse decat in alte tari mai bine "vazute".

    Cat de bundles, cam toate tarile o fac - desigur ca nu in forma asta, cu bagat pe gat aceleasi chestii.
    Chiar vorbeam zilele trecute cu un prieten din Danemarca si tocmai si-a luat PS5 in bundle cu 2 controllers si 1 joc la alegere (nu exclusiv Sony) si avea de ales intre bundle asta sau bundle cu casti si un joc la alegere.

  3. #4923 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    Salut, oare putem afla cand se livreaza precomenzile la Gran Turismo?
    Salut! O mare parte dintre precomenzi au fost confirmate deja. Maine vor fi predate la curieri.

  4. #4924 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    sincer eu nu am problema ca nu mi-am luat personal, sincer, vroiam Series X mai mult si am reusit in cele din urma dupa ce au binevoit Altex sa vanda si in afara Bucurestiului.

    Dar, pot sa spun sigur, ca dupa ce a aparut Regala la preorder, nu au mai fost oportunitati sa se achizitioneze PS5 sub 3400 pt ca ma gandeam ca pana la lansare poate reusesc sa prind ceva la pret de 2500 sau 2700 varianta cu disc.

    Ce spui din Danemarca imi pare mult mai decent. Daca tot te suprataxeaza, sa poti alege pe ce dai banii. Asta era si sugestia mea, daca tot vrei sa pui 1.500 in plus la pret, lasa-ma sa imi iau ce vreau de ei. Poate vreau o boxa, sau o chiuveta sau scutece, sau vodca...de ce nu. Ar trebui sa poti alege.

    Trist e ca stiu si cateva persoane care au preferat sa dea bani la samsari decat sa dea 4000 pe bundle. Ca ieseau cu vreo 600 ron mai ieftin si daca isi luau aceleasi jocuri de pe OLX. Asta mi se pare rusinos la situatia asta

    Si o intrebare...cat erau bundlurile in Danemarca...800Euro? .. ca la atat a ajuns la noi...de la 500

  5. #4925 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    o sa mai fie stocuri de Elden Ring pt Xbox?...e singura platforma care e stoc epuizat in totalitate.....ideal ar fi sa apara stoc cat mai e extrareducere 20% pt Xbox

  6. #4926 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    o sa mai fie stocuri de Elden Ring pt Xbox?...e singura platforma care e stoc epuizat in totalitate.....ideal ar fi sa apara stoc cat mai e extrareducere 20% pt Xbox
    Salut! In perioada imediat urmatoare ar trebui sa primim o reaprovizionare.

  7. #4927 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    O să aduceți Aeterna Noctis Chaos Edition (CE) pt PS5 ?



    Sent from my KB2000 using Tapatalk

  8. #4928 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Se aude ceva de AC Vallhala Ragnarok expansion ? Am o precomanda facuta si platita cu delivery in magazin, nu a ajuns, nu am primit vreun mail ceva, liniste si pace.

  9. #4929 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    O să aduceți Aeterna Noctis Chaos Edition (CE) pt PS5 ?


    Sent from my KB2000 using Tapatalk

    Salut! Inca nu am vesti in ceea ce priveste acest titlu. Revin cand am update.


    Quote Originally Posted by Zahpeter View Post
    Se aude ceva de AC Vallhala Ragnarok expansion ? Am o precomanda facuta si platita cu delivery in magazin, nu a ajuns, nu am primit vreun mail ceva, liniste si pace.

    Salut! Furnizorul a intampinat o intarziere din considerente logistice si astazi ne-a livrat la depozit marfa. Urmeaza sa confirmam precomenzile.

  10. #4930 SP
    Junior Member liviuxd's Avatar
    Salut,

    O sa aduceti King of Fighters XV?

  11. #4931 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by liviuxd View Post
    Salut,

    O sa aduceti King of Fighters XV?
    Salut! Da, o sa aducem The King of Fighters XV in aproximativ doua saptamani.

  12. #4932 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salutare @ ATX-MG. Am si eu nevoie de experiența ta. Am o problema cu PS5. Cititorul de discuri a inceput sa faca foarte urat, el functioneaza perfect, dar scoate niste zgomote care nu sunt normale deloc. Consola e achiziționata de la voi. Face obiectul garanției? Cum pot proceda? Multumesc din suflet!

  13. #4933 SP
    Junior Member stonelul's Avatar
    Veti avea fete (capace, huse, sau cum sa le spun) pentru PS5?
    Multumesc.

  14. #4934 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salutare @ ATX-MG. Am si eu nevoie de experiența ta. Am o problema cu PS5. Cititorul de discuri a inceput sa faca foarte urat, el functioneaza perfect, dar scoate niste zgomote care nu sunt normale deloc. Consola e achiziționata de la voi. Face obiectul garanției? Cum pot proceda? Multumesc din suflet!

    Salut! Esti sigur ca nu e coil whine? Am mai avut in garantie console pentru astfel de cazuri.


    Quote Originally Posted by stonelul View Post
    Veti avea fete (capace, huse, sau cum sa le spun) pentru PS5?
    Multumesc.

    Salut! Inca nu am primit o informare oficiala de la Sony in ceea ce priveste acele produse.

  15. #4935 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salut @ATX-MG, se intampla doar cand introduc un disc, fie el de PS4 sau PS5, zgomotul este doar pana cand se finalizează instalarea de pe disc, dupa este perfect silențios. Se aude exact ca un blender.

    L.E : Uite aici zgomotul este identic cu acesta doar ca al meu pare a fi mai pronunțat decat aici.


  16. #4936 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salut @ATX-MG, se intampla doar cand introduc un disc, fie el de PS4 sau PS5, zgomotul este doar pana cand se finalizează instalarea de pe disc, dupa este perfect silențios. Se aude exact ca un blender.

    L.E : Uite aici zgomotul este identic cu acesta doar ca al meu pare a fi mai pronunțat decat aici.


    Daca zgomotul este asa de pronuntat cum spui tu, poti sa trimiti consola in procedura de garantie.

  17. #4937 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Daca zgomotul este asa de pronuntat cum spui tu, poti sa trimiti consola in procedura de garantie.
    Multumesc! Asa am sa procedez.


    Mai are cineva precomanda la GhostWire Tokyo? A primit vreun semn ca se livrează astazi?

  18. #4938 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Luni, am primit eu awb ul cu estimat de livrare pe 28. Noroc cu steelbook ul ala ca altfel eram supi.

  19. #4939 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Am primit si eu cu livrare in 29….ceva s-a întâmplat undeva…

  20. #4940 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Multumesc! Asa am sa procedez.


    Mai are cineva precomanda la GhostWire Tokyo? A primit vreun semn ca se livrează astazi?
    Salut! Livrarea furnizorului a ajuns ieri dupa ora 17:00 la depozit si nu a mai fost timp suficient pentru a confirma, procesa si preda la curieri precomenzile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 247 of 283 FirstFirst ... 147 197 237 245 246 247 248 249 257 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts