Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 271 of 283 FirstFirst ... 171 221 261 269 270 271 272 273 281 ... LastLast
Results 5,401 to 5,420 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5401 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    @ATX-MG am văzut că acum pe site s-au dezactivat bonusurile de pre-comanda pentru Final Fantasy XVI. Presupun că cei care au apucat să dea pre-order la varianta care avea steelbook bonus o vor primi. Poți să-mi confirmi?

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

    Salut! Da, cei care au precomandat inainte sa fie scos bonusul il vor primi.


    Quote Originally Posted by thatOneDudeThat View Post
    Salut, @ATX-MG eu as vrea Lies Of P (CE ps5). Aveti idee daca va fi disponibil pe piata din romania?

    Salut! Nu am primit informatii legate de CE pentru Lies of P. Totusi, vom avea Deluxe Edition.

  2. #5402 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @ATX-MG poate ma poti ajuta, este destul de urgent, intarzie o comanda pentru parintii mei.

    Nr. Comanda: CV-120047220 plasata in magazin (Constanta).
    Produsul nu era pe stoc local asa ca va veni de la Bucuresti daca am inteles eu bine.
    Nu s-a trimis inca niciun mesaj cu AWB, etc. Au doar factura (de unde am si numarul comenzii). Sper sa nu fie ceva blocat pe undeva.

    Multumesc!

  3. #5403 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    @ATX-MG poate ma poti ajuta, este destul de urgent, intarzie o comanda pentru parintii mei.

    Nr. Comanda: CV-120047220 plasata in magazin (Constanta).
    Produsul nu era pe stoc local asa ca va veni de la Bucuresti daca am inteles eu bine.
    Nu s-a trimis inca niciun mesaj cu AWB, etc. Au doar factura (de unde am si numarul comenzii). Sper sa nu fie ceva blocat pe undeva.

    Multumesc!

    Salut! Am intrebat mai departe. Revin cu un PM cand am update.

  4. #5404 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    @ATX-MG vom primi pre-orders de la Final Fantasy XVI maine?

    Thanks

  5. #5405 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    @ATX-MG vom primi pre-orders de la Final Fantasy XVI maine?

    Thanks

    Salut! Precomenzile au fost confirmate de dimineata si sunt in curs de procesare si predare la curieri.

  6. #5406 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Precomenzile au fost confirmate de dimineata si sunt in curs de procesare si predare la curieri.
    Tocmai ce am primit confirmarea că e preluată de curier.

    Eu zic că va fi ok!

    Mulțumim!

  7. #5407 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    A fost listata editia de colectie pentru Avatar :
    https://altex.ro/avatar-frontiers-of...OCPS5AVATARCE/ -> PS5
    https://altex.ro/avatar-frontiers-of...OCXBXAVATARCE/ -> XBOX Series X


    Si noi inca nu putem precomanda Spider-Man 2 CE anuntat din 16 iunie...

  8. #5408 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    A fost listata editia de colectie pentru Avatar :
    https://altex.ro/avatar-frontiers-of...OCPS5AVATARCE/ -> PS5
    https://altex.ro/avatar-frontiers-of...OCXBXAVATARCE/ -> XBOX Series X


    Si noi inca nu putem precomanda Spider-Man 2 CE anuntat din 16 iunie...
    Păi ce vină are Altex sau userul care ne ajută pe noi? La Sony să facem răscoală. Interesul Altex e să vândă, nu cred că au primit confirmare de stock și de-ai drq le țin pentru ei ))

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  9. #5409 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Păi ce vină are Altex sau userul care ne ajută pe noi? La Sony să facem răscoală. Interesul Altex e să vândă, nu cred că au primit confirmare de stock și de-ai drq le țin pentru ei ))

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

    Eu nu am nimic cu Altex,nu user-ul sau Altex propriu-zis sunt de vina ca n-au ei pe stoc jocul,evident ca Sony sunt ciudati ca nu ofera day1 peste tot CE-ul de cumparat cum e normal si cum o spun peste tot ca e valabil din 16 iunie dar... unde nu este PS Direct bafta, te intelegi tu cu retailul care tot prin Sony se aprovizioneaza ( la Ragnarok s-a putut in schimb ).Asteptam, altceva nu putem.

  10. #5410 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Atata timp cat Sony e in Ro strict cu store PSN nu ai ce sa te plangi la Altex. Sony nu au magazin oficial in Ro. Sony nu ofera garantie si suport pe partea de console hardware. Editii fizice si de colectie sunt deja lux

  11. #5411 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Sunt de acord și eu că ne plângem degeaba. Situația era așa de când mă știu ca gamer. S-au mai îmbunătățit unele aspecte (avem și noi ediții de colecție la preț normal), iar altele s-au deteriorat (vezi eMag și prețurile lor la jocuri).

    Nu suntem ca în vestul Europei cu midnight launch și magazine dedicate colecționarilor de jocuri pe disc.

    Noroc că avem pe cineva pasionat care lucrează cu jocuri și ne poate da detalii / soluții.

  12. #5412 SP
    Junior Member liviuxd's Avatar
    Salut, am facut precomanda pentru Final Fantasy XVI in perioada in care bonusurile inca erau active pe site (steelbook si acele coduri). Doar ce am ridicat comanda de la curier si surpriza a fost ca a venit fara steelbook? Se mai poate rezolva sa primesc si acel steelbook? Multumesc.

  13. #5413 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by liviuxd View Post
    Salut, am facut precomanda pentru Final Fantasy XVI in perioada in care bonusurile inca erau active pe site (steelbook si acele coduri). Doar ce am ridicat comanda de la curier si surpriza a fost ca a venit fara steelbook? Se mai poate rezolva sa primesc si acel steelbook? Multumesc.
    Salut! Trimite-mi te rog un PM cu numarul comenzii.

  14. #5414 SP
    Member rzv31's Avatar
    Quote Originally Posted by liviuxd View Post
    Salut, am facut precomanda pentru Final Fantasy XVI in perioada in care bonusurile inca erau active pe site (steelbook si acele coduri). Doar ce am ridicat comanda de la curier si surpriza a fost ca a venit fara steelbook? Se mai poate rezolva sa primesc si acel steelbook? Multumesc.
    Acum mi-a ajuns si mie comanda. Asa am patit si eu… fara steelbook… daca nu se rezolva, retur. Nu a scris nicaieri “in limita stocului disponibil”…

  15. #5415 SP
    Junior Member valuta's Avatar
    La fel si aici, tot fara steelbook

  16. #5416 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by valuta View Post
    La fel si aici, tot fara steelbook
    Salut! Trimite-mi te rog via PM numarul comenzii.

  17. #5417 SP
    Junior Member valuta's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Trimite-mi te rog via PM numarul comenzii.
    Trimis, mersi

  18. #5418 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Voucherul de 150 lei la console PS5 se poate fi folosit la orice produs de pe Altex/MG? Întreb pentru ca nu funcționează pagina cu regulamentul.

  19. #5419 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Voucherul de 150 lei la console PS5 se poate fi folosit la orice produs de pe Altex/MG? Întreb pentru ca nu funcționează pagina cu regulamentul.
    Salut! Am transmis mai departe legat de problema cu link-ul regulamentului. Il poti accesa de aici:
    https://mediacdn.altex.ro/media/cust...22-28iunie.pdf

  20. #5420 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    @ATX-MG: nici eu nu am primit steelbook-ul de la pre-order pt FF XVI. Ți-am lăsat PM cu nr comenzii. Dacă nu primesc tinicheaua voi face retur.

    Din păcate s-a întâmplat ce anticipam...

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 271 of 283 FirstFirst ... 171 221 261 269 270 271 272 273 281 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts