Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 273 of 283 FirstFirst ... 173 223 263 271 272 273 274 275 ... LastLast
Results 5,441 to 5,460 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5441 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    De Scorn Deluxe ce se mai aude?

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

    Salut! Chiar mai devreme a fost activat la precomanda:

    https://altex.ro/scorn-deluxe-editio...JOCPS5SCORNDE/



    Quote Originally Posted by SilviuThePlayer View Post
    Si macar aveti info daca vor fi listate sau nu?

    Salut! La Spider-Man 2 CE asteptam sa primim alocare si materialele de listare de la SONY. Nu am primit inca un termen de la ei.

  2. #5442 SP
    Junior Member SilviuThePlayer's Avatar
    Salut! Consola, controller-ul si face plates cu Spider Man 2 le aduceti la Altex?

  3. #5443 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by SilviuThePlayer View Post
    Salut! Consola, controller-ul si face plates cu Spider Man 2 le aduceti la Altex?

    Salut! Inca nu am primit vesti de la SONY legat de produsele respective, mai ales ca au fost anuntate ieri. Revin daca am vreo veste.

  4. #5444 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    @ATX-MG: Salut! Nefiind nimic menționat pe site te întreb aici: pt pre-order de Mortal Kombat 1 bănuiesc că se oferă aceleași bonusuri de pre-order anunțate peste tot: caracterul Shang Tsung și acces la beta-ul din August. Corect?

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  5. #5445 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    @ATX-MG: Salut! Nefiind nimic menționat pe site te întreb aici: pt pre-order de Mortal Kombat 1 bănuiesc că se oferă aceleași bonusuri de pre-order anunțate peste tot: caracterul Shang Tsung și acces la beta-ul din August. Corect?

    Sent from my KB2005 using Tapatalk
    Salut! Da, vor fi aceleasi bonusuri. Shang Tsung e inclus impreuna cu jocul si pentru beta-ul din August se va trimite cod.

  6. #5446 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Good news everyone! In cursul zilei de astazi urmeaza sa activam la precomanda Collector's Edition la Spider-Man 2. De asemenea, de maine vom avea la precomanda Consola PS5 Spider-Man 2, Controller Wireless DualSense Spider-Man 2 si inca o surpriza.



  7. #5447 SP
    Junior Member thatOneDudeThat's Avatar
    Everybody loved that!

  8. #5448 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Nu știu ce alte surprize aveți, dar poate aduceți măcar PS5 "plates" de Spider-Man 2. Vreau să le văd măcar prețul la noi, dacă veți reuși să aduceți acele "official plates". Nici nu știu cum s-ar numi în română: capace, platoșe???

  9. #5449 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by tmihai20 View Post
    ... Nici nu știu cum s-ar numi în română: capace, platoșe???
    Farfurii

  10. #5450 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Platose nu suna rau, dar cred ca s-ar potrivi mai degraba in Call of Duty. I had to do it.
    call-duty-plates.jpg

  11. #5451 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Spidy Suits

  12. #5452 SP
    Junior Member Lucker's Avatar
    Se stie ceva cam pe la ce ora vor activa CE pentru Spiderman 2 ?
    Sau v-a fi lasat pe maine ?


    Multumesc

  13. #5453 SP
    Junior Member thatOneDudeThat's Avatar
    E pe store SM 2 CE!

  14. #5454 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Da, se pare că a fost ieri un delay la importul produsului în sistem.
    https://altex.ro/marvels-spider-man-...CPS5SPIDERM2C/

  15. #5455 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Ediția limitată de ps5 va fi cu unitate optică și jocul inclus va fi fizic (ca la ps pro tlou2) sau digitală ? Mulțumesc P.s dati un semn când apare pe site, e timpul să îmi achiziționez si eu un 5 deoarece observ că nu mai scot first.party games si pe 4 ,iar spider 2 si logan chiar vreau să le joc acum nu peste 3 /4 ani când l.e vor porta pe pc.

  16. #5456 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din cate stiu, nu exista o editie limitata, doar acele faceplates pentru PS5. Posibil sa ma insel...

  17. #5457 SP
    Member tudort's Avatar

  18. #5458 SP
    Junior Member thatOneDudeThat's Avatar
    https://blog.playstation.com/2023/07...dition-bundle/


    Consola e cu disc insa primesti un cod, nu joc fizic.
    "The PS5 Console – Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition Bundle includes a limited edition PS5 console, a limited edition DualSense wireless controller, and a voucher for a digital copy of Marvel’s Spider-Man 2 Standard Edition."

  19. #5459 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Este si Consola "Limited Edition" dar jocul va fi doar voucher: https://altex.ro/consola-playstation...CNSPS51TBCSM2/ .

  20. #5460 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Uh te obligă să plătești acum produsul care va fi lansat peste 3 luni, este cam forțată nota (mai ales acum când se găsesc fără probleme Ps5 si nu mai sunt storuri limitate) dar asta e îmi calc pe suflet ,sper doar ca băieții de la cargus să il livreze in ziua lansării și să nu de-a cu el de de toți pereții ( dacă Altex ar împacheta bine consola să reziste la șocuri ar fi excelent). Acum așteptăm

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 273 of 283 FirstFirst ... 173 223 263 271 272 273 274 275 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts