Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 283 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 ... LastLast
Results 1,441 to 1,460 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1441 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Am intampinat astazi prima problema cu cei de la altex.Am comandat pe data de 13-01 un hdd extern resigilat, mi s-au trimis mailurile automate de confirmarea comenzii. Am asteptat pana astazi sa-mi vina produsul, cum nu a dat semne sa apara, m-am hotarat sa intreb ce se intampla cu comanda mea.Intr-un final am primit un raspuns ca nu se mai afla pe stoc si alternativ imi ofera produsul sigilat.In mailul de confirmarea comenzii scrie clar ca daca produsul nu se afla pe stoc voi fi anuntat in cel mai scurt timp, insa nu au binevoit sa ma anunte.Pacat ca nu isi mai dau asa mare interes pentru noi.

  2. #1442 SP
    Junior Member mhn3a's Avatar
    La cate comenzi au,nu cred ca le pasa lor daca pierd un client


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #1443 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cum se poate anula o precomandă prin mail? Nu am găsit nimic pe site

  4. #1444 SP
    Member valentin2007's Avatar

  5. #1445 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu mai funcționează adresa

  6. #1446 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca nu ai platit in avans, refuzi coletul. Sa-si puna site-ul la punct, ce sa zic.

  7. #1447 SP
    Member Mishy's Avatar
    Astia de la Altex sunt ciudati rau. De vreo saptamana am incercat sa fac precomanda la Dark Souls 3. La finalizarea comenzii aparea o eroare si zicea sa incerc mai tarziu. Bun, am mai incercat vreo 2 zile si m-am dat batut. Astazi am incercat din nou, totul a functionat, am primit si mail de confirmare. Acum am intrat pe contul meu de pe Altex si ce sa vezi, in cont la comenzile mele sunt inregistrate precomenzile pe care le-am facut acum o saptamana, chiar daca atunci am primit eroare. A mai patit cineva asa ceva? O sa incerc sa le dau un mail sa vad ce rezolv.

  8. #1448 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Să îmi spui și mie dacă găsești adresa de mail

  9. #1449 SP
    Member Mishy's Avatar
    Mail nu am gasit, dar am intrat aici Cel mai mic pret din Romania | ALTEX am completat formularul si am primit un mail cu un numar de inregistrare. Acum le trimit un mail inapoi.


    Deja le-au si anulat. Se misca repede.

  10. #1450 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Am facut si eu o comanda la MG. Ce hartoage trebuia sa primesc si in caz ca am probleme cu produsul cumparat ce atesta garantia.

  11. #1451 SP
    Member musat's Avatar
    Garantia vine pe email, in pachet nu ai garantie (la mine asa a fost).

  12. #1452 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si daca nu vine pe mail (cum a fost cazul la mine), intra in contul tau de pe site si vezi ca ai acolo factura. O printezi pe undeva, daca ai, sau le zici cand il duci la garantie, numarul comenzii si verifica ei in sistem.

    Eu chiar azi ma duc cu un router la ei si tocmai mi-am printat factura.

  13. #1453 SP
    Junior Member blondulbrun's Avatar
    Buna ziua,

    Sunt nou pe forum, mi-am cumparat de curand ps4 de la Altex si acum vreau sa cumpar battlefield 4 ca e la reducere, stie careva de ce coperta la joc e in limba italiana si ce inseamna asta, nu are limba engleza varianta...a fost tare cei din magazin nici nu stiau ca e in italiana si am verificat acest lucru la mai multe magazine altex si chiar si din alte orase...Multumesc

  14. #1454 SP
    Member marv's Avatar
    jocul o sa fie in engleza chiar daca e in italiana coperta, asa ca poti lua cu incredere.

    Cei de la Altex probabil isi umple stocurile din depozite italiene.

  15. #1455 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @blondulbrun
    Bun venit pe forum si sa o butonezi sanatos !

    Nu e prima data cand baietii au produse "italiene".
    Ca de altfel si cu privire la tot felul de alte produse "straine" (nevandute pe-afara, lansari / colectii din anii trecuti, sau pur si simplu putrezite prin depozite straine) sunt luate de ai nostri dragi comercianti si vandute pe piata locala.
    Macar cei de la Altex/MG nu le vand la pret intreg.
    Revenind, cum a spus si marv, poti lua cu incredere, nu te uiti la carcasa cand te joci.

  16. #1456 SP
    Junior Member blondulbrun's Avatar
    Multumesc pt raspuns...da o sa vd in cazul acesta daca cumpar jocul ca m-am uitat si nu are nici un dlc inclus, macar china de era. Am gasit pe urma si tomb raider la pretul de 80 lei, ce ziceti asta merita ca nu l-am jucat...Sper ca adresez catre thread-ul corect.

  17. #1457 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Tomb Raider chiar merita. Mie mi s-a parut foarte bun.
    Am impresia ca este si o promotie pe PSN RO la el si e mai ieftin de 80.

  18. #1458 SP
    Member parazitu86's Avatar
    La 70 lei poți cumpăra pachetul acesta care conține și tomp raider. Ultimate Action Pack Ps3

  19. #1459 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi ca pachetul cu "tomp raider" de care zici tu, e de PS3 si el are PS4.

  20. #1460 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    blondulbrun, daca nu ai cumparat deja Tomb Raider Definitive Ed, este aprox 32 Ron pe PSN US.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 283 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts