Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 53 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast
Results 641 to 660 of 1042

Thread: Discutii legate de eMag.ro

  1. #641 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    " Sper sa mai apuc si eu un joc la pretul asta redus" - buna reducerea la emag la pretul intreg al jocului de ps4 .
    Cum sa coste jocul asta 1000 lei. Cum sa coste jocul asta redus 100 lei cind el este undeva intre 70 si 90 lei. O dovada in plus ca emag nu mai spun cum a ajuns ca e posibil sa si platesc ca " ii stric imaginea " .
    Attached Images Attached Images image.png

  2. #642 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by mamurom View Post
    " Sper sa mai apuc si eu un joc la pretul asta redus" - buna reducerea la emag la pretul intreg al jocului de ps4 .
    Cum sa coste jocul asta 1000 lei. Cum sa coste jocul asta redus 100 lei cind el este undeva intre 70 si 90 lei. O dovada in plus ca emag nu mai spun cum a ajuns ca e posibil sa si platesc ca " ii stric imaginea " .
    Salut, "produs comercializat de Gamesline" nu este eMAG. O sa investighez.

  3. #643 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    aici ai dreptate. dar... cind va convine emag vinde . dar in cazurile de mai sus amintite si probate nu mai vinde emag cii partenarii emagului .
    spor la investigat. poate si la alte produse.

  4. #644 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by mamurom View Post
    aici ai dreptate. dar... cind va convine emag vinde . dar in cazurile de mai sus amintite si probate nu mai vinde emag cii partenarii emagului .
    spor la investigat. poate si la alte produse.
    Salut, cine vinde este usor de vazut, la ce ai dat tu vezi din poza, hai sa nu discutam pe supozitii, nu a zis nimeni ca nu se greseste la eMAG, dar sa ai impresia ca o faza de genul asta e strategia companiei e deplasat.

    P.S. Am notificat vendorul, vad ca a disparut de pe site.

  5. #645 SP
    Member geo971986's Avatar
    am primit si eu un SMS de la emag "Esti client fidel, iti multumim si cu reduceri exclusive te rasplatim. Aplica voucherul acum:" Asta e tot, nici un cod nimic! E vreo gluma?

  6. #646 SP
    Member swenkyk9's Avatar
    Voucherul e in contul tău eMAG...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  7. #647 SP
    Member geo971986's Avatar
    "Nu ai inca niciun card cadou sau voucher.
    Dar cand vei avea, aici le vei putea vedea." asta din contul emag.

  8. #648 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    "Nu ai inca niciun card cadou sau voucher.
    Dar cand vei avea, aici le vei putea vedea." asta din contul emag.
    https://m.emag.ro/campaign/clienti-f...al&cmpid=69332

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  9. #649 SP
    Member geo971986's Avatar
    "Salut! Continua sa cumperi de pe eMAG si vei fi notificat atunci cand vei putea accesa acest tip de promotii personalizate."

    Trag concluzia ca tre sa mai cumpar de la ei ca sa primesc acel voucher insa nu inteleg de ce mi-au mai trimis sms-ul ala fals. Sunt client fidel dar nu deajuns de fidel s-ar parea...
    Pe mail nu am primit nimic.

  10. #650 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Eu l-am primit pe mail. 10% la orice produs. Întrebarea ar fi dc preturile vor scădea cu mai mult de Halloween sau Black Friday.
    Avem pe cineva din interior să ne ajute cu informații?


    Sent from my A0001 using Tapatalk

  11. #651 SP
    Member VictusG's Avatar
    Si eu am primit dar pe e-mail, Voucher maxim 30%, si la electronice 10% de exemplu la ps4 Pro as avea 10% reducere cu voucherul care zice ca e valabil din 24 pana in 26 octombrie....
    Sunt curios daca o sa functioneze cu un Xbox one X
    LE: Merge, 1.979 Lei ar fi pretul final

  12. #652 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Si eu am primit dar pe e-mail, Voucher maxim 30%, si la electronice 10% de exemplu la ps4 Pro as avea 10% reducere cu voucherul care zice ca e valabil din 24 pana in 26 octombrie....
    Sunt curios daca o sa functioneze cu un Xbox one X
    LE: Merge, 1.979 Lei ar fi pretul final
    Same here. Dilema este dc preturile la ps pro si xbox x ar scadea cu mai mult de 10% de black friday...

    Sent from my A0001 using Tapatalk

  13. #653 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Same here. Dilema este dc preturile la ps pro si xbox x ar scadea cu mai mult de 10% de black friday...

    Sent from my A0001 using Tapatalk
    Eu sincer nu cred, mai ales la Xbox.Cu voucherul asta parca parca as face precomanda la X.Black friday doar in primul an am asteptat sa vina pana mi-am dat seama ca sunt multe tepe, de atunci nu mai imi pasa de black friday si nici nu am sa astept pana atunci

  14. #654 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    La pretul asta chiar suna interesant One X, dar nu imi justific de ce as mai lua inca o consola. El sigur nu va fi redus de Black Friday, cum nici Pro-ul n-a fost anul tecut.

  15. #655 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cei care ati dat precomanda la eMag, cand se preconizeaza ca le livreaza ? Inainte sa finalizez comanda, imi zice ca data livrarii imi va fi furnizara ulterior comenzii.

  16. #656 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Eu nu am primit nici o informatie despre data de livrare la XBoxOne X. Nici in contul de client si nici pe mail etc. Am precomanda la emag cand a mai fost promotia asta cu 10% in septembrie.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  17. #657 SP
    Member eastbason's Avatar
    Same thing here. Am facut precomanda cu acel cod de 10% discount ( 1979 lei ) dar tind sa cred ca tot prin jurul datei de 24.11 o sa trimita.

  18. #658 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Incercam mai repede, insa cum e marfa care nu este distribuita oficial inseamna ca sunt posibile intarzieri.

  19. #659 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Am observat ca XBox One X nu mai este disponibila la precomanda la emag. S-au atins/depasit numarul maxim de precomenzi?

  20. #660 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Da.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 53 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast

Similar Threads

  1. Articole interesante legate de gaming By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 553 Last Post: Yesterday, 20:59
  2. PCGarage cumparat de eMag By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 17-04-2016, 21:13
  3. Licitatie: Voucher Emag.ro By TocSyk in forum Licitatii
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2013, 21:28
  4. Noutati legate de OnLive By Zombozo in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 01-02-2011, 19:45
  5. Concurs eMAG By cryystyy in forum Offtopic
    Replies: 61 Last Post: 18-10-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts