Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 40 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 794

Thread: FIFA 16

  1. #461 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    uploadfromtaptalk1442837891095.png
    Astia sunt preturile..nu stiu cum ai luat tu cu 200ron..

  2. #462 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    228lei..plus ce iti mai ia paypalul...oricum nu e rau pretul

  3. #463 SP
    Member patrutalex's Avatar
    228 ) ca ii 200 tot una ii eu am zis rotund

  4. #464 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar


    De la 6 e live.

  5. #465 SP
    Member AlexG's Avatar
    Ce ziceti se merita sa dau banii pe deluxe?

  6. #466 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexG View Post
    Ce ziceti se merita sa dau banii pe deluxe?
    Salut.
    In mod normal nu, deoaerce poti face rost de jucatori prin castigarea unor campionate sau inaintarea in divizie.
    In FIFA 15 la trecerea in Divizia a 5-a castigi 7500 coins plus un mega pack cu jucatori. Poti face trade sau alte variante mai neortodoxe pentru acumulare de puncte.
    Toate acestea implica timp.Ramane la aprecierea ta daca este viabil sa cumperi varianta deluxe sau nu
    Dar, eu am optat pentru varianta deluxe deoarece nu am timp prea mult pentru FIFA
    In afara de pret 229 editia normala si 249 deluxe (varianta PS3 la Emag) desosebiri sunt doar la primirea saptamanal a 2 pack-uri gold timp de 20 saptamani.

  7. #467 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Asta + Messi 5 meciuri e diferenta intre ele, eu zic ca nu merita.

    @ Pack-urile le primesti 1 data pe saptamana, nu toate o data.
    Attached Images Attached Images untitled.png

  8. #468 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Daca joci constant fifa categori nu merita dar daca esti ca mine ( 2- 3 ore vineri si sambata noaptea) atunci, da poate ca merita.

  9. #469 SP
    Member sebi_florin's Avatar
    se merita da iti iei 3 cd-uri cu fifa sa te joci le mai schimbi intre ele , toate super deluxe xxx

  10. #470 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Asta + Messi 5 meciuri e diferenta intre ele, eu zic ca nu merita.

    @ Pack-urile le primesti 1 data pe saptamana, nu toate o data.
    aloo aici nu este topicul dedicat UT, iar vorbiti de jocul ala UT pe topicul cu jocul Fifa?

  11. #471 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Pai daca unii vin si pun intrebari de UT pe topicul de fifa, altii pun intrebari de FIFA pe topicul de UT, ce sa se mai inteleaga ? Mai bine sa existe doar 1 singur Topic...

  12. #472 SP
    Member bdevil's Avatar
    Se mai merita varianta Deluxe in situatia in care au marit miza la reward-urile din pachete. Anul trecut eu am avut FIFA15 Deluxe si numai porcarii mi-au dat. Asa ca pana cineva nu confirma ca au mai marit miza la premii, eu zic ca nu se merita.

  13. #473 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    reveniti la subiect, pentru restul discutiilor avem thread-uri dedicate.

  14. #474 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    De 5 posturi incoace asasinati limba romana cu expresia asta inradacinata "se merita" ...

  15. #475 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1442859111036.jpg

  16. #476 SP
    Member dragosbc's Avatar
    Cand se face preloadul la fifa pentru ps4? Lansarea este maine parca sau ma insel?

  17. #477 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    De o saptamana puteai sa tot ii faci pre-load

  18. #478 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    am facut de ce timp pre-order la ALTEX...sa speram ca poate il am vineri ...desi nu cred...si mai nasol de atat, deabia luni o sa il livreze si o sa stea prin depozit pe undeva la curier ...offf

  19. #479 SP
    Junior Member bogdanblondoo's Avatar
    Deja l-am downloadat de pe contul de usa, si acum ma joc in season. Este la fel ca in demo(lent- in comparatie cu 15) si asta e f bn, pt ca poti combina mai bine la mijloc. Am asteptat ceva timp sa apara, insa a meritat asteptarea.

  20. #480 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    toata lumea joaca online FIFA...adica este cineva care joaca si career mode ...cu vreo echipa ...daca da, as fi curios cu ce echipe incepeti

    nu de alta, dar sa mai am si eu idei.

    Deobicei in fiecare an incep un joc cu ManUTD si inca vreo 2 save-uri cu echipe mici de prin Ligue 1/2 si incerc sa promovez etc.

    Voi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 40 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts