Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 32 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 633

Thread: Black Friday 2015

  1. #1 SP
    Member Prototype93D's Avatar

    Black Friday 2015

    Stiu ca e cam devreme sa vorbim de Black Friday, dar conform informatiilor de pe site si de pe Facebook, cei de la Altex/Media Galaxy planuiesc sa dea startul de maine, ora 08:00. Momentan nu a aparut vreo lista cu ofertele care vor fi. Nu ne mai ramane decat sa asteptam pana maine.
    Attached Images Attached Images altex.png

  2. #2 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Ăștia chiar se pricep la furat startul

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Toata lumea are oferte de Halloween weekendu asta, doar astia au Black Friday in fiecare luna...

  4. #4 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Au zis ca va tine intre 30 octombrie - 30 noiembrie. Totusi maine nu vor scadea preturile la toate produsele. In fiecare saptamana vor aparea noi oferte.

  5. #5 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si anul trecut a tinut 2-3 saptamani si au inceput inaintea tuturor. Au cam avut aceleasi oferte pe toata perioada, din cate tin minte.

  6. #6 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Nu merita thread ceea ce numesc eu minciuna/facatura/teapa/amageala/abureala acestui Bleah! Friday.

  7. #7 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Au zis ca va tine intre 30 octombrie - 30 noiembrie. .
    E o glumă? Dacă nu, mi se pare trist, sa nu spun ca sunt jalnici

  8. #8 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Au manelizat astia totul ...

  9. #9 SP
    Member bdevil's Avatar
    Daca o sa pice 1 mai intr-o vineri, vor face si atunci Black Friday. Dar voi incepe de joi.

  10. #10 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Hai mai, nu fiti rai. Oamenii chiar au traba acum. Trebuie sa stea sa mareasca preturile ca sa aiba de unde "reduce".

  11. #11 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Nu e absolut nimic demn de "Black Friday".

  12. #12 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai ce e demn de black friday o sa fie in maxim 10 bucati, ce se vor vinde atunci de la 5:50 la 5:51

  13. #13 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Eh..eu mi-am luat Tiger Woods 14 si NBA Live 14, cu 32 lei ambele.
    Dar da, ala nu se poate numi black friday.

  14. #14 SP
    PS Games Trader sindweller's Avatar
    Cum numai noi stim sa stricăm un concept...a fost back Friday..a fost black week acum e black month... In fiecare an tot mai slab... Ar trebui trebui comercianții noștri sa mai caute sa mai întrebe, sa se intereseze ce înseamnă acest "Black Friday" de fapt si macar o data pe an, o zi, o promoție sa o faca cum trebuie...cel mai supărat sunt pe mine ca mereu ma agit. Mereu zic...hai poate de data asta...Si mereu sunt dezamăgit....

  15. #15 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Corect, deci, cum ar suna un 'Black Summer' sau 'Black Winter'? Eu astept un 'Black Year', ca sa fie treaba, treaba.
    Ca noi ne pricepem destul de bine sa fim originali, dar intr-un sens gresit.

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu, fiind pe mutare intr-o casa noua (in sfarsit ma mut la țară), de vreo 3-4 luni imi notez preturile la anumite produse (in special electrocasnice, articole de baie, bucatarie, electrice, electronice), va spun sincer ca am verificat cateva sute de link-uri... de la Altex, eMag, Domo, Mediagalaxy, etc... si nu am gasit nici macar 1 SINGUR PRET MAI MIC decat minimul atins in ultimele 3 luni. Prin urmare, imi pare rau sa o spun, dar a devenit un fel de praf in ochi si nu mai are niciun fel de legatura cu adevaratul Black Friday. Acelasi produs cu reducere 50% de azi este mai scump decat atunci cand avea 20% disc. Din pacate eu unul sunt convins ca sunt oameni care nu si-au notat preturile reale, si se vor pacali. Pacat...

  17. #17 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Poti fi sigur de asta. Anul trecut mi-am notat eu pe parcursul a 4 luni preturile la exact ce ma interesa. Un telefon care in august costa 1800 lei, de bf costa 1820, chipurile redus de la 2350. Samd ...

    Un singur lucru a fost la reducere, un letcon pe gaz Dremel. In anul respectiv nu coborase niciodata pretul sub 170 lei, l-am luat de bf cu 100. In rest praf in ochi.

  18. #18 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu, fiind pe mutare intr-o casa noua (in sfarsit ma mut la țară), de vreo 3-4 luni imi notez preturile la anumite produse (in special electrocasnice, articole de baie, bucatarie, electrice, electronice), va spun sincer ca am verificat cateva sute de link-uri... de la Altex, eMag, Domo, Mediagalaxy, etc... si nu am gasit nici macar 1 SINGUR PRET MAI MIC decat minimul atins in ultimele 3 luni. Prin urmare, imi pare rau sa o spun, dar a devenit un fel de praf in ochi si nu mai are niciun fel de legatura cu adevaratul Black Friday. Acelasi produs cu reducere 50% de azi este mai scump decat atunci cand avea 20% disc. Din pacate eu unul sunt convins ca sunt oameni care nu si-au notat preturile reale, si se vor pacali. Pacat...
    La tara, really ?

  19. #19 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Cred ca se muta la vreo 3 km de Bucuresti si deja se crede la tara

  20. #20 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Sincer, nu stiu de ce va mai minunati la preturile de black friday. au aparut si pe la tv ca au preturi de tot *****ul, si tot asa continua de 4-5 ani

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 32 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  4. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts