Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 143

Thread: Two and a Half Men

  1. #121 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Si eu ma uit in fiecare saptamana. Imi lipseste Charlie, dar nici Walden nu e chiar de aruncat, iar Alan e extraordinar ca pana acum.

  2. #122 SP
    Member TheSpider's Avatar
    imi pare rau ca nu apare Jake mai des, el si cu prietenul lui retardat erau foarte tari.

  3. #123 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    +1 Cred ca e o moda sa spui ca nu te mai uiti fara Charlie.

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Eu il urmaresc saptamanal. Mie chiar imi place cu Waldon

  4. #124 SP
    Member TheSpider's Avatar

  5. #125 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nici un serial nu este nemuritor, exceptia fiind the young and the restless o_O

  6. #126 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un titlu de jurnalisti romani...
    De fapt el nu o sa mai apara atat de des. Nu stiu cum ar putea mai rar de o aparitie la 3-4-5 episoade...

  7. #127 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Toata treaba asta e o consecinta a declaratiilor pe care le-a facut intr-un interview.Mi se pare normal sa-i reduca numarul de aparitii,in contextul in care in urma cu cateva luni,denigra serialul si ii sfatuia pe telespectatori sa nu-l mai urmareasca.
    ‘Two and a Half Men’ Star Says Show Is ‘Filth,’ Urges People Not to Watch in YouTube Vid About His Faith | Video | TheBlaze.com


  8. #128 SP
    Member TheSpider's Avatar
    eu din cate am inteles, el a refuzat prelungirea.

  9. #129 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    “Two and a Half Men” vor deveni “Doi bărbaţi şi o domnişoară” � Stiri din cinema, filme noi

    Serialul “Doi bărbaţi şi jumătate” este pe cale să devină “Doi bărbaţi şi o domnişoară”. Cel puţin aşa se zvoneşte că intenţionează postul CBS să umple locul lăsat gol de Angus T. Jones, care a renunţat la serial după 10 sezoane.

  10. #130 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu mai bine il incheie odata si gata? Totusi, dupa 10 ani e destul. Si Seinfeld l-au oprit dupa 10 ani, si Friends. Se transforma in young and restless.

  11. #131 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mda, adevarul e ca din cand in cand mai are poante bune, dar o lungesc prea mult...
    Plus ca Anger Management a inceput sa mi se para mult mai amuzant.

  12. #132 SP
    Member Mariush's Avatar
    ca si serial de comedie, recomand Modern Family. E cu 3 clase peste 2,5 men ori HIMYM. De Anger Management nici nu mai incape discutie.

  13. #133 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  14. #134 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    S-o intoarce pt final. Mie chiar imi pare rau ca se termina. Chiar mi-a placut cu Ashton.

  15. #135 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ce final execrabil... nu recomand sa va pierdeti timpul cu el. Serialul a fost bun la inceput si dupa a scazut cu fiecare episod.

  16. #136 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aprob, a fost un sfarsit de tot rahatul. But at least it's finally over!

  17. #137 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hai ca nu a fost asa rau... a fost o bascalie proasta tot episodul, dar macar a fost bascalie proasta asumata...

  18. #138 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    'Two and a Half Men' Producer Explains Charlie Sheen's Absence From Finale - ABC News

    Putea sa fie bascalie proasta cu ceva closure, macar pentru viata lui Alan. A ramas asa, ca basina-n pantaloni. Sa nu mai spun ca intre episodul trecut si asta de acum zici ca au mai trecut vreo 10 episoade. Tot episodul asta au incercat sa faca misto de Sheen si sa arate cum ca nu au avut nevoie de el, dar au reusit fix opusul.

  19. #139 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Evident ca nu au inchis capitolul... nimeni nu mai face asta! De la House incoace isi pun personajele pe standby pentru viitoare spin-off-uri, daca nu anuleaza cu totul. Alan nu ar fi putut avea un final ok pentru ca... e Alan. Asa e personajul scris.

  20. #140 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da...foarte dubios episodu. Si foarte urata animatia cu Charlie. Prima jumatate a episodului a fost ok, dar ultima a fost prea grabita. Pustiulica nu a mai aparut, Jake a fost inutil, pt 2 minute, desi a zis ca nu vrea sa mai aiba de-a face cu serialu.

    Overall, pacat de sfarsit, dar mie mi-a placut foarte mult cu Ashton, mai putin ultimu sezon. A fost mult mai funny la inceput, cand era a hot billionare geek.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 07-12-2011, 19:09
  2. Harry Potter and The Half Blood Prince PSP By stefwinner in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 18:15
  3. Replies: 8 Last Post: 17-05-2009, 11:05
  4. Replies: 0 Last Post: 20-08-2008, 03:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts