Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18
Results 341 to 357 of 357

Thread: 2010 FIFA World Cup South Africa

  1. #341 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Nu merita eliminat Puyol,parerea mea este ca abea la atins,dar oricum Robben a continuat faza...

  2. #342 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Se lasa legea avantajului, iar apoi se iau masuri. Regulamentul spune ca un jucator care faulteaza din postura de ultim aparator trebuie eliminat. In cazul de fata merita macar un galben, pe care am impresia ca nu l-a primit. Asta doar pentru ca Robben a continuat faza.

  3. #343 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Olanda nu prea stie diferenta dintre fotbal si karate....

  4. #344 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Nu cred ca Spania putea sa fure mai mult. Nu numai in finala ci in tot campionatul. Simulari peste simulari iar la finalul meciului... cum naiba nu a vazut ca e corner?
    Si sa nu spuneti tampenii de genul oamenii mai si gresesc ca e chiar culmea. In asemenea situatie NU AI VOIE sa gresesti. Daca nu gresea Spania nu baga gol si probabil ar fi ajuns la penaltiuri.

    SI una din ele ar fi castigat corect. Una din ele.

  5. #345 SP
    Member TheSpider's Avatar
    Si daca l-ar fi eliminat pe cel din video-ul de mai sus ce s-ar fi intamplat?Nu mai spuneti prostii ca daca dadea arbitru aia nu se intampla cealalta...a castigat echipa mai buna,amandoua fiind favorizate si defavorizate de arbitru....

  6. #346 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Mai terminati cu prostiile. Daca Olanda putea mai mult, inscria si inchidea partida. Arbitrajul a fost chiar ok avand in vedere la cate faze controversate au fost. Pentru o asemenea finala, arbitrajul a fost chiar bun. Era clar ca dintre doua echipe una trebuia sa iasa in frunte si a iesit cea care a jucat fotbal, nu cea care a faultat mai mult. Restul e istorie, impacati-va cu ideea asta.

    @erik95 nu-ti sta bine postura de fanboy, nici ca suporter de echipa de fotbal, nici ca un consolist

  7. #347 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ti-am spus mai sus, daca-l elimina pe Puyol sau pe Capdevilla ce se intampla? Iar acum sa fim seriosi, nu o sa recunoasteti niciodata ca Spania a fost ajutata de arbitru in acest meci pentru ca sunteti fani ai lor. Daca era situatia inversa, sareati toti ca arbitrajul a fost prost.

  8. #348 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hai ma erik , las-o moarta ... Daca olandezii erau asa buni precum sustii , Robben nu mai rata in situatiile acelea de 1 la 1 ....

  9. #349 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    arbitrajul a fost prost! doar ca in favorea olandei...

  10. #350 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    sunt foarte trist pentru Olanda...
    si mie mi s-a parut ca trebuia sa fie corner pentru Olanda, dar asta a fost doar o greseala din mai multe ale arbitrului. nu spun ca a favorizat Spania, spun doar ca a facut o groaza de greseli impotriva ambelor echipe.
    din pacate Olanda nu a jucat la maxim, iar Spania a fost sub Olanda imo. El Ni�o, slavit de comentatori all the time, a fost la furat. yeah, au dat gol, au castigat si asta conteaza, right? congrats to them i guess...

    top 3 teams at the Wold Cup imo:

    1. Olanda
    2. Germania
    3. Uruguay

    worst teams:
    1. Korea De Nord
    2. Franta
    3. Italia

  11. #351 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Arbitrajul a fost ok?? ala a fost corner acolo si doar atata spun: Spania a marcat imediat in faza urmatoare. A castigat cine a jucat mai ofensiv si asta s-a vazut. Bravo Spania!

  12. #352 SP
    Member Cata25's Avatar
    Nu mă interesează cum au jucat fiecare �nainte de finală.
    Spania a jucat mai bine aseară și a c�știgat meritat Cupa.
    Arbitrul mi s-a părut ok.
    Ca meci nu mi-a plăcut, finala mică fiind mult mai interesantă.

    Cel mai bun jucător al Cupei Mondiale a fost ales Forlan.
    Cel mai bun t�năr jucător a fost ales Muller. 5 șuturi pe poartă și 5 goluri.
    Cel mai bun portar - Casillas.

  13. #353 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Mueller este si golgeterul campionatului cu 5 goluri.
    5 goluri au marcat si Villa si Sneijder insa Muller a avut 3 assist-uri iar ceilalti 2 cate 1 assist
    Votati golul campionatului

  14. #354 SP
    Senior Member tray's Avatar

    credeam ca nu mai apare

  15. #355 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Hai ma erik , las-o moarta ... Daca olandezii erau asa buni precum sustii , Robben nu mai rata in situatiile acelea de 1 la 1 ....
    N-am zis ca a fost mai buna, am comentat doar arbitrajul.

    Quote Originally Posted by DJ-InFeRnO- View Post
    arbitrajul a fost prost! doar ca in favorea olandei...
    No comment. Daca Olanda a fost echipa favorizata, primind gol din faza in care ei au avut un corner neacordat de arbitru...

  16. #356 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    erik, let it go Lasand la o parte arbitrajul, Spania a jucat mai bine. Sper doar ca FIFA sa invete ceva, fiind cel mai viciat campionat, de cand ma uit la asa ceva.

  17. #357 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 18 FirstFirst ... 8 16 17 18

Similar Threads

  1. 2010 Fifa World Cup: South Africa By ciypriyan in forum Console Club
    Replies: 66 Last Post: 16-07-2010, 20:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts