Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 120 of 185 FirstFirst ... 20 70 110 118 119 120 121 122 130 170 ... LastLast
Results 2,381 to 2,400 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #2381 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Hackerii au zis că au blocat manual jb-ul, să nu meargă pe 6.1.1

  2. #2382 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Hackerii au zis că au blocat manual jb-ul, să nu meargă pe 6.1.1
    care hackeri? si ce sa blocheze manual? ïntr-adevar evasi0n nu functioneaza pe 6.1.1, deoarce nu exista cand au scos jb, dar cred ca in curand va exista un update si pentru 6.1.1

    pod2g ‏@pod2g
    6.1.1 beta (10B311) does not fix the jailbreak. It'll probably happen in a future revision. Don't upgrade though, evasi0n won't let you jb
    .

  3. #2383 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Hackerii au zis că au blocat manual jb-ul, să nu meargă pe 6.1.1
    Prostie mai mare nu am auzit

    Nu este blocat,dar programul trebuie optimizat ca sa-i faca JB.

  4. #2384 SP
    Member claudiutk's Avatar
    @pod2g: 6.1.1 beta (10B311) does not fix the jailbreak. It'll probably happen in a future revision. Don't upgrade though, evasi0n won't let you jb.

    Voi știți mai bine

  5. #2385 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    @pod2g: 6.1.1 beta (10B311) does not fix the jailbreak. It'll probably happen in a future revision. Don't upgrade though, evasi0n won't let you jb.

    Voi știți mai bine
    La asta m-am referit.

  6. #2386 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ceva impresii? Eu am fost atat de multumit de Jailbreak incat am pus pe toate iDevice-urile. Merge totul super

  7. #2387 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ceva impresii? Eu am fost atat de multumit de Jailbreak incat am pus pe toate iDevice-urile. Merge totul super
    Same here.4S si iPod touch 5G si l-am convins si pe fratele meu sa-i fac update + JB (4 + iPad 2).Tot ce pot sa fac este sa felicit "evadatorii"

    P.S.Multumiri de pont pentru FakeClockUp.Ambele device-uri ale mele para s-au renascut

  8. #2388 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Aveti vreo idee de ce nu imi sincronizeaza iTunes aplicatiile ? Imi pun acolo niste aplicatii, dau sync, sta putin si nu se intampla nimic. Mentionez ca i-am dat restore si tot la fel face.

  9. #2389 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Gata nu mai pot ! luni ma duc sa-mi fac butonul si imi fac jb cu prima ocazie ! Problema e ca neavand jb de multa vreme si inainte aveam un amarat de 3G, ati putea sa postati, daca aveti timp si chef, fiecare o lista cu tweakurile cele mai folositoare in opinia voastra si in care merita invetiti niste banuti ? Cred ca ar ajuta multa lume si promit ca incet, incet o sa incerc sa dezvolt mai mult aria dedicata iDevice-urilor, is my new hobby, desigur pana cand se anunta noua generatie de console deja pun bani deoparte . O sa fac un thread cand ajung acasa

    @Funky vezi ca trebuie sa-ti autorizezi pc pentru contul tau si eu am avut aceasi problema Da un search pe google cum sa faci asta . Bafta !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2390 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Am facut asta, dar tot nu vrea.. nu stiu de ce, nu mai merge asa dintr-o data. Mi-am reinstalat iTunes, sa fie de la asta ? Dar tot nu inteleg de ce nu merge.

  11. #2391 SP
    Member rareshica's Avatar
    Infinity Blade gratis azi.

  12. #2392 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Si Asphalt 7..

  13. #2393 SP
    Member rareshica's Avatar
    Real Racing 3 este gratis,dar nu pentru Romania !

  14. #2394 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se va lansa pe 28 in toata lumea si va fi tot gratis, deci nu poate fi vorba despre vreo oferta...

  15. #2395 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Finish. si Runtastic PushUps Pro la 0.99$. Si mai e gratis Rocks Rider pentru cateva zile cred.


    Sent from my iPhone using Tapatalk.

  16. #2396 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Vrea cineva angry birds space si nba jam?

  17. #2397 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca le dai pe gratis, as vrea eu NBA Jam, ca n-am apucat sa-l iau cat a fost la reducere

  18. #2398 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Si eu as vrea Angry Birds Space daca nu mai ai NBA Jam. Mersi !

  19. #2399 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Codurile de la tray sunt valabile doar pentru US store. So...inca mai este disponibil cel pentru NBA Jam.

    Multumesc tray. Il poti oferi altcuiva.

  20. #2400 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Eu am cont de US, eu il primesc cu placere. Multumesc pentru Angry Birds, raman dator cu un cod.

    EDIT: Am primit NBA nu Angry Birds, scuze.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 120 of 185 FirstFirst ... 20 70 110 118 119 120 121 122 130 170 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts