Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 185 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 3687

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #1001 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Foarte ciudat, cand si-a luat concediu nelimitat parca au scazut actiunile timp de o saptamana.

  2. #1002 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Foarte ciudat, cand si-a luat concediu nelimitat parca au scazut actiunile timp de o saptamana.
    Pai acum nu si-a luat concediu nelimitat. Doar a schimbat job-ul. Poate cine stie... multi considera ca era vremea de o schimbare?

  3. #1003 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    MonkY, se pare ca tot au scazut... "After Hours: 357.10 -19.08 (-5.07%)"
    Dupa cum am citit si pe iDevice, o scadere mult mai mare probabil ca va aparea la redeschiderea bursei.

  4. #1004 SP
    Senior Member mark's Avatar
    S-a oprit scaderea, cred, pt ca nu s-a retras de tot din activitate. A ramas inca in consiliul director.

  5. #1005 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  6. #1006 SP
    Member verde's Avatar
    baietii ,este vreo aplicatie ca sa pot primit/trimite melodii prin bluetooth? ca m-am saturat tot timpu cand aud vreo melodie pe la cineva sa ma duc acasa si sa o scot e mult mai comod daca mi-o trimite direct el

  7. #1007 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Aplicatia se numeste CELESTE, o gasesti in cydia, personal am incercat-o si eu, si nu sunt foarte multumit, dar incearca totusi, poate te ajuta.

  8. #1008 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Si ai nevoie de jb, lucru fara de care nu ajungi la Celeste.

  9. #1009 SP
    Member verde's Avatar
    Mersi ,o sa o caut in cydia!

  10. #1010 SP
    Member Privatul's Avatar
    Okey. Eu este un noob daca ma pot exprima asa mai plastic. Daca imi iau un Mar4 ( nu am mai avut mere pana acum, ci numai din gradina) si il umplu pana la 13 gb respectiv 28 daca e de 32, o sa intampin ceva lag in meniu, aplicatii s.a.m.d?

  11. #1011 SP
    Member vTGS's Avatar
    Quote Originally Posted by Privatul View Post
    Okey. Eu este un noob daca ma pot exprima asa mai plastic. Daca imi iau un Mar4 ( nu am mai avut mere pana acum, ci numai din gradina) si il umplu pana la 13 gb respectiv 28 daca e de 32, o sa intampin ceva lag in meniu, aplicatii s.a.m.d?
    Nu o sa intampini lag, daca planuiesti sa il jailbreak-uiesti atunci depinde pt ca mie singura data cand am sesizat o sacadare minora a fost cand aveam deschise mai multe aplicatii "greoaie" pe idevice, dar lagul se intampla doar cand inchideam o aplicatie oricum nu era frecventa chestia doar din cand in cand.

  12. #1012 SP
    Member Privatul's Avatar
    Planuiesc sa imi iau unul neverlocked iar de ce aplicatii ma folosesc sa le platesc. Deci nu cred sa fie nevoie de jailbreak

  13. #1013 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Jailbreak nu inseamna numai piratare de aplicatii, cum crede/interpreteaza deja prea multa lume. Inseamna in primul rand personalizarea terminalului si accesul la aplicatii/servicii la care altfel nu avem acces.

    Poti face jailbreak fara probleme si sa cumperi toate aplicatiile (cum facem multi de pe acest forum si nu numai)

  14. #1014 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cu iOS 5 nu vom mai avea nevoie de jailbreak

  15. #1015 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Depinde. Eu tot voi vrea SBsettings sau ceva echivalent. Precum si Barrel, cu care m-am obisnuit atat pe iphone cat si pe ipad. Sa nu mai spun de HideCarrier, pull to refresh mail, slide to unlock si poate alte mici tweeks-uri care sa faca acel terminal "al meu".

  16. #1016 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Ce imi recomandati pentru jailbreak-ul unui iPod Touch 2nd Generation? (4.2.1) unii spun ca greenpois0n e instabil si buggy (nu stiu cum poate fi pentru ca rezultatul e acelasi) altii spun ca redsn0w e mult mai stabil in comparatie cu respectivul greenpois0n.

  17. #1017 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    toate folosesc acelasi exploit, dar daca vrei o recomandare: redsn0w.

  18. #1018 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Cica vine iTunes Store si in Romania, muzica pt toti

    ---------- Post added 29-09-2011 at 09:54 AM ----------

    A venit

  19. #1019 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...cum pot atasa fisiere normal folosind banalitatea aia de tapatalk?
    Mereu se pun pozele aiurea

  20. #1020 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Problema e ca pe consolegames nu se poate incarca poza din tapatalk pe site ci doar prin serveru tapatalk (vezi poza). Pe computer... merge insa butonul de hostare a pozei prin site. Poate se citeste monky si isi da cu parerea. O fi un plugin lipsa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 185 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts