Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 647 of 788 FirstFirst ... 147 547 597 637 645 646 647 648 649 657 697 747 ... LastLast
Results 12,921 to 12,940 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12921 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Uite de aici.

    cheap xbox live codes

    Iti dau codul in maxim 5 min pe mail, preturi mici.

  2. #12922 SP
    Junior Member klypopa's Avatar
    Nu am nevoie sa am contul facut pe UK sau ceva de genul asta? Ca asa auzisem initial. Doar comand un cod si gata pot sa ma joc online linistit?

  3. #12923 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Hai sa o luam altfel. Pe ce tara ai facut contul?

  4. #12924 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

  5. #12925 SP
    Junior Member gibsonforever97's Avatar
    sal...am si eu doua nelamuriri..................-1.Imi puteti spune cum aflu ce dashboard am (xbox360 slim)
    -2.Cum se pun jocurile pe RGH??........Multumesc anticipat.

  6. #12926 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by gibsonforever97 View Post
    sal...am si eu doua nelamuriri..................-1.Imi puteti spune cum aflu ce dashboard am (xbox360 slim)
    -2.Cum se pun jocurile pe RGH??........Multumesc anticipat.
    Referitor la a 2 a intrebare a ta: Citeste regulamentul.Mai fratilor cand va faceti cont , e greu sa cititi regulamentul?
    Nu ai voie cu intrebari warez pe acest forum , decat pe pagina dedicata acestui scop.Uite aici - http://www.consolegames.ro/forum/f88...-360-slim-wii/
    Fii sigur ca citesti regulamentul , ca apoi iar te vad pe alta sectiune.Numai bine

  7. #12927 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Vinde si jocuri cu 10 lei/bucata
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...ri-xbox-360-a/
    Cum sa nu-i iubesti?

  8. #12928 SP
    Junior Member nookzor's Avatar
    Am o rugamnte. Ma poate indruma cineva catre un thread unde s-a discutat despre cum se rezolva problemele cu NAT Type? Thx.

  9. #12929 SP
    Member raptorscream's Avatar
    Am si io o problema la xbox, sper sa ma puteti ajuta

    Au am folosit xboxu de vreo 2 saptamani si azi cand am vrut sa intru pe Live imi da eroare la retea (inainte mergea fara probleme), zice ca nu poate gasii IPul
    Netu e de la RDS (PPPoE), folosesc pcu pe post de router (2 placi de retea, una pt intenret una pt xbox), am incercat cu ipuri automate, manuale, am bagat si macu la xbox si am aceasi problema.

    ceva sfaturi?

  10. #12930 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    In primul rand incearca sa inveti si putina gramatica.
    In al doilea rand fa test connection si vezi ce eroare iti da.

  11. #12931 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by nookzor View Post
    Am o rugamnte. Ma poate indruma cineva catre un thread unde s-a discutat despre cum se rezolva problemele cu NAT Type? Thx.
    Ce router ai?

  12. #12932 SP
    Junior Member nookzor's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Ce router ai?
    Huawei HG655B, cu ADSL de la Romtelecom.

  13. #12933 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by raptorscream View Post
    Am si io o problema la xbox, sper sa ma puteti ajuta

    Au am folosit xboxu de vreo 2 saptamani si azi cand am vrut sa intru pe Live imi da eroare la retea (inainte mergea fara probleme), zice ca nu poate gasii IPul
    Netu e de la RDS (PPPoE), folosesc pcu pe post de router (2 placi de retea, una pt intenret una pt xbox), am incercat cu ipuri automate, manuale, am bagat si macu la xbox si am aceasi problema.

    ceva sfaturi?
    si eu folosesc tot asa, pcul pe post de router , internet am de la rds ,fibra , eu cred ca problema e de la pcul tau ,incearca sa dai disable la conexiunile de internet si apoi activeazale din nou , btw .....
    Legat de GTA4 , un joc cu mult lag , dar azi mi-a dat 2 freezeuri de 1 secunda fiecare , sa fie ca am intrat pe harta noua ? nu mi s-a mai intamplat si am peste 30 de ore jucate pe GTA4 , jocul instalat pe HDD ,ultimul update facut

  14. #12934 SP
    Junior Member te_pupa_tata200's Avatar
    Salut,
    Am si eu o nelamurire:
    Am luat DLC-ul Porsche pack pentru Forza 4,dar nu gasesc masinile.Cum fac sa pot concura cu ele,sa le vad in garaj,sa le modific?

  15. #12935 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Te duci la Buy Cars din Career si dai la marca Porsche si acolo sunt

  16. #12936 SP
    Junior Member te_pupa_tata200's Avatar
    Pai sunt acolo.Dar eu credeam ca o sa mi le dea in garaj,nu ca trebuie sa le cumpar cu tokeni sau pucte castigate in curse.Sa inteleg ca acum sunt vizibile si le pot cumpara,dar nu sunt moca,la discretia mea?

  17. #12937 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Nup.

  18. #12938 SP
    Member eastbason's Avatar
    Zilele astea m'am apucat de LA Noir pe PS3, dar scoate niste sunete ciudate si destul de stresante. L'am rasfoit putin pe gogu' si am aflat ca problema este cauzata de cantitatea mare de date a jocului! Buun...varianta de xbox face aceleasi probleme dat fiind faptul ca se poate copia pe hdd? Sunt interesat sa schimb platforma! Macar sa scap de sunetele alea stresante!

  19. #12939 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Zilele astea m'am apucat de LA Noir pe PS3, dar scoate niste sunete ciudate si destul de stresante. L'am rasfoit putin pe gogu' si am aflat ca problema este cauzata de cantitatea mare de date a jocului! Buun...varianta de xbox face aceleasi probleme dat fiind faptul ca se poate copia pe hdd? Sunt interesat sa schimb platforma! Macar sa scap de sunetele alea stresante!
    Am jucat la un prieten si nu are nimic.Niciun sunet.

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  20. #12940 SP
    Member eastbason's Avatar
    deci...sa ma astept de la varianta de xbox sa fie mult mai " fara zgomote ciudate " ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  4. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts