Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 675 of 788 FirstFirst ... 175 575 625 665 673 674 675 676 677 685 725 775 ... LastLast
Results 13,481 to 13,500 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13481 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by SiLl3nTKiLl View Post
    ...probabil urmeaza un update?

    Oricum, tocmai am vb. cu un reprezentant (microsoft customer support) si mi-a spus ca optiunea de schimbare a regiunii este inca beta aka pilot si ca, pana la finalul lunii ianuarie, optiunea va exista pt. TOATE GT-urile , and that's cool.

    There will be a link in the lower right corner of http://www.xbox.com/accounts.

  2. #13482 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    asta cu sila este bună...
    un update de c�teva secunde care-ți rezolvă bug-urile din joc, dar cu sila asta...

  3. #13483 SP
    Junior Member lddman25's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Cu Gold ai acces la jocurile multiplayer (cand le joci prin live, nu co-op pe acceasi consola sau system link). Si poti download-a unele demo-uri mai repede ca cei cu silver. Sincer ai dretul la o luna de Gold la orice cont nou creat pe consola, de ce nu incerci sa vezi cum e ?
    Deci dak nu ai cont gold nu merge sa te joci multiplayer decat cu system link ( ce o fi si aia)....Adevarul este ca routerul pe care il folosesc a inceput sa mearga mai prost de la un timp fata de anul trecut cand l-am cumparat.De exemplu la inceput stateam pe strada cu telefonul si intram pe facebook si acum de abea dak mai prind semnal pe langa casa...Poate ca m-ea fost frica ca or sa-mi faca lag si frica ducea la lenea de a incerca ...Maine dimineata am sa vad cum e cu goldul asta dak zici ca iti da o luna gratis. Apropo, am cont nou pe xboxlive (me-am fact din curiozitate) si nu me-a zis nimic de vreo luna gratis, imi tot apar mesaje cu upgrade to gold..Pe unde activez treaba asta?

    ((EDIT:


    Ascultati "pesa" asta e prea tare am ascultat-o prima data la dan negru de revelion si am ascultat-o cand am pus reply-u asta si am zis sa pun linku ,,)) [[si fara comentarii pe baza la melodie ca dam in off topic ]]

  4. #13484 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by lddman25 View Post
    Deci dak nu ai cont gold nu merge sa te joci multiplayer decat cu system link ( ce o fi si aia)....Adevarul este ca routerul pe care il folosesc a inceput sa mearga mai prost de la un timp fata de anul trecut cand l-am cumparat.De exemplu la inceput stateam pe strada cu telefonul si intram pe facebook si acum de abea dak mai prind semnal pe langa casa...Poate ca m-ea fost frica ca or sa-mi faca lag si frica ducea la lenea de a incerca ...Maine dimineata am sa vad cum e cu goldul asta dak zici ca iti da o luna gratis. Apropo, am cont nou pe xboxlive (me-am fact din curiozitate) si nu me-a zis nimic de vreo luna gratis, imi tot apar mesaje cu upgrade to gold..Pe unde activez treaba asta?

    ((EDIT:


    Ascultati "pesa" asta e prea tare am ascultat-o prima data la dan negru de revelion si am ascultat-o cand am pus reply-u asta si am zis sa pun linku ,,)) [[si fara comentarii pe baza la melodie ca dam in off topic ]]
    Attached Images Attached Images typo67l_not-sure-if-trolling-just-stupid.jpg

  5. #13485 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    I bet it's just stupid..

  6. #13486 SP
    Junior Member alexqw's Avatar
    Cum sa activez xboxlive 1 luna gratis am cumparat recet consola.Dar nu reusesc.Trebuie cont de hot mail pe uk ?

  7. #13487 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by alexqw View Post
    Cum sa activez xboxlive 1 luna gratis am cumparat recet consola.Dar nu reusesc.Trebuie cont de hot mail pe uk ?
    Dacă ai cumpărat consola recent (sigilată) trebuia să găsești �n interiorul cutiei un Redeem Code pentru 1 lună de GOLD. Microsoft nu mai oferă de ceva vreme c�te o luna de GOLD pentru primele 3 conturi create pe fiecare consolă.

    Noroc!

    Dacă chiar vrei să �ncerci, cumpără 1-3-12 luni de GOLD.. At�ta timp c�t ai avut bani să-ți cumperi consola, nu cred că te zgarcesti la 5 lire pentru a �ncerca Gold membershipul pentru 1 lună.

    Nu fac referire la tine aici: mor c�nd �i văd pe unii, care cumpără jocuri originale la lansare (~200 lei), �nsă se zg�rcesc să plătească 3 sau 12 luni pentru a se bucura și de multiplayer. Eu unul, nu �nțeleg ce rost are o consolă fără multiplayer. (sunt și jocuri care se bazează pe story)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Partea de sus nu se refera neaparat la tine: Nu, nu ai nevoie de cont de hotmail. Iti faci un cont direct de pe consola (poti folosi orice adresa de mail) si pui o adresa de UK. (cauta pe net adresa unui hotel or something)

    Si daca vrei o luna 'moka' de GOLD de la Microsoft (pentru primele 3 cont-uri), sa stii ca nu se mai ofera asa ceva.

    Ai gasit in interiorul cutiei un cupon pentru Gold?



    Quote Originally Posted by lddman25 View Post
    cand intru in gta 4 zice ca dak nu fac nuj ce update la joc ma scoate dupa live si mie sila sa fac ujpdate-u.
    Baiete, ai probleme.

    S�LĂ, sile, s. f. 1. Sentiment de dezgust, de sc�rbă, de neplăcere, de repulsie față de cineva sau de ceva; aversiune.

  8. #13488 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Am o sursa de 175W pentru xbox360 fat. Cand o bag in priza i se aprinde ledul galben insa atunci cand o bag in consola si aprind, consola de rrodul cu 0001 de la sursa. A reparat cineva vreo sursa de genul? o pot vinde cu ~30ron daca e interesat cineva, am si cablul care se baga in priza.

  9. #13489 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Daca cumpar asta:MS points 1200 Europe&UK XBOX Live - Okazii (121316694) si il pun pe un profil de Japonia(Japolanda) va merge sa descarc un map pack? Nu sariti pe mine cu ,,Japonia nu e in Europa"! Mi-a zis un prieten ca e important numai sa fie redeem code pentru puncte.

  10. #13490 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Merge doar pe profil de UK si Europa.Fa-ti un cont nou pe UK,pui punctele pe el, descarci ce ai nevoie,iar apoi joci de pe profilul de Japonia.

  11. #13491 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Ok....dar am o problema: Am un profil de uk si cand intru sa ma joc pe orice, ma deconecteaza de pe XBL, chiar daca pe locale e pus Europe.Probabil ca pe un cont nou ar trebui sa mearga, nu?

  12. #13492 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    S-o fi saturat si saracu xbl

  13. #13493 SP
    Member anes's Avatar

  14. #13494 SP
    Junior Member alexqw's Avatar
    Deci fac cont de xboxlive gold de de Pe consola.Imi zice a Pun un card sau cont de paypal Pt trial si m dar nu MergeUn ajutor?

  15. #13495 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    La multi ani tuturor! Am si eu o intrebare, in ultima vreme jocurile in xbox live mi se misca foarte sacadat, cel mai probabil este din cauza conexiunii la internet care este destul de slaba in extern, avand in vedere ca majoritatea userilor cu care joc sunt din USA. In masura in care aveti cunostinta, va rog sa-mi comunicati care este viteza minima MBS cu care pot juca online pe servere externe fara a avea probleme cu rularea jucurilor. Multumesc!

  16. #13496 SP
    Member angloma's Avatar
    stiam ca treb sa ai si o viteza upload buna

  17. #13497 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    stiam ca treb sa ai si o viteza upload buna
    Multumesc, imi poti comunica ce inseamna buna in KB\s?

  18. #13498 SP
    Member angloma's Avatar
    la speedtest ,pe site, eu am 69mb/s download speed si 58mb/s download speed , desi nu cred, maxim download eu zic ca am 10mb/s si upload 7-8 si pe xbox live nu am probleme , poate ai prin router si folosesti si pcul pe internet in aceleasi timp cu xboxul si ii scade din viteza

  19. #13499 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    la speedtest ,pe site, eu am 69mb/s download speed si 58mb/s download speed , desi nu cred, maxim download eu zic ca am 10mb/s si upload 7-8 si pe xbox live nu am probleme , poate ai prin router si folosesti si pcul pe internet in aceleasi timp cu xboxul si ii scade din viteza
    Nu, ideea este ca tu ai acea viteza in metropolitan de 69mb/s ceea ce inseamna 8,6 MB\s pentru ca se imparte la 8, bits in byts, insa pe mine ma intereseaza viteza in .com, daca folosesti speed test da-i un test undeva in state, boston sa zicem.

  20. #13500 SP
    Member angloma's Avatar
    4,87 download
    4.82 upload
    Boston

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts