Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 673 of 788 FirstFirst ... 173 573 623 663 671 672 673 674 675 683 723 773 ... LastLast
Results 13,441 to 13,460 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13441 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Xbox 360 slim - Okazii (121608617) daca il vrea cineva ma pot intalni cu respectivu sa vad despre cei vorba.
    dar intai luati legatura cu el ptr disponibilitate

  2. #13442 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Salut tuturor, sunt nou pe acest forum si am o nelamurire legata de functionarea unor jocuri pentru xbox360 slim.

    Sa trec la subiect....indiferent daca joc online sau offline, jocul Fight Night Champions merge intrerupt, la interval de cateva secunde se blocheaza circa 4-5 secunde apoi isi revine, uneori cand joc live se blocheaza de tot si singura solutie este sa-i dau restart. Precizez ca acest joc a fost instalat si pe Hard diskul intern al xbox-ului. Avand in vedere ca jocul este instalat pe hard ma gandesc ca intrerupera jocului nu este datorata calitatii CD-ului din interior, care nu pare sa aiba zgarieturi. Ce ma sfatuiti sa fac in aceasta situatie? A mai intampinat cineva aceasta problema? Si daca da, cum ati rezolvato?
    Multumesc

  3. #13443 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    jocul este original?

  4. #13444 SP
    Member angloma's Avatar
    mai mult ca sigur nu este original

  5. #13445 SP
    Junior Member lddman25's Avatar
    Salut tuturor! Am si eu o mica problema si ma gandesc ca poate aveti un raspuns. Treaba e in felul urmaator: craciunul acesta am primit de la ai mei o consola xbox 360 cu kinect :X si am pus=o pe plasma samsung din sufragerie. Am deschis-o etc m-am jucat putin gta 4...toate bune pana azi cand am conectat-o la routerul din casa si zicea acolo ca trb sa isi faca update ca sa pot intra pe internet. Ei bine dupa ce si-a fakt update display-ul se vede putin iesit din ecran. Adik jos un scrie press A to select sau etc se vede pe jumatate. Are cineva o idee cum pot seta display=ul sa se vada normal adik sa nu iasa din ecran? Dak aveti vreo intrebare astept ....Multumesc!

  6. #13446 SP
    l0l
    Junior Member l0l's Avatar
    Cunoasteti pe cnv care modeaza Xboxuri in Bacau (doar in bacau)?

  7. #13447 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Quote Originally Posted by lddman25 View Post
    Salut tuturor! Am si eu o mica problema si ma gandesc ca poate aveti un raspuns. Treaba e in felul urmaator: craciunul acesta am primit de la ai mei o consola xbox 360 cu kinect :X si am pus=o pe plasma samsung din sufragerie. Am deschis-o etc m-am jucat putin gta 4...toate bune pana azi cand am conectat-o la routerul din casa si zicea acolo ca trb sa isi faca update ca sa pot intra pe internet. Ei bine dupa ce si-a fakt update display-ul se vede putin iesit din ecran. Adik jos un scrie press A to select sau etc se vede pe jumatate. Are cineva o idee cum pot seta display=ul sa se vada normal adik sa nu iasa din ecran? Dak aveti vreo intrebare astept ....Multumesc!
    Ai cablu HDMI, sau il folosesti pe cel din cutie? Daca nu ai cablu HDMI, cumparati.Costa aproximativ 40 lei si o sa ti se vada full HD.

  8. #13448 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Jocul este original, consola nu este modata.

    ---------- Post added 27-12-2012 at 08:04 PM ----------

    Quote Originally Posted by angloma View Post
    mai mult ca sigur nu este original
    Jocul este original cap patrat cu minte-n colturi, logic daca nu era original nu ma interesa daca e zgariat sau nu discul, faceam pur si simplu altul...Ma intreb de ce trebuie pe orice forum sa existe specimene de genul asta.

    ---------- Post added 27-12-2012 at 08:06 PM ----------

    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    jocul este original?
    Da, jocul este original cumparat de la mediagalaxy

  9. #13449 SP
    Junior Member lddman25's Avatar
    Quote Originally Posted by Sha. View Post
    Ai cablu HDMI, sau il folosesti pe cel din cutie? Daca nu ai cablu HDMI, cumparati.Costa aproximativ 40 lei si o sa ti se vada full HD.

    Eu folosesc cablul care l-am primit in cutie, multumesc pentru sfat am sa cumpar unul HDMI! Ma si speriasem credeam ca am stricat-o si p asta

  10. #13450 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Salut tuturor, sunt nou pe acest forum si am o nelamurire legata de functionarea unor jocuri pentru xbox360 slim.

    Sa trec la subiect....indiferent daca joc online sau offline, jocul Fight Night Champions merge intrerupt, la interval de cateva secunde se blocheaza circa 4-5 secunde apoi isi revine, uneori cand joc live se blocheaza de tot si singura solutie este sa-i dau restart. Precizez ca acest joc a fost instalat si pe Hard diskul intern al xbox-ului. Avand in vedere ca jocul este instalat pe hard ma gandesc ca intrerupera jocului nu este datorata calitatii CD-ului din interior, care nu pare sa aiba zgarieturi. Ce ma sfatuiti sa fac in aceasta situatie? A mai intampinat cineva aceasta problema? Si daca da, cum ati rezolvato?
    Multumesc

  11. #13451 SP
    Manager paul's Avatar
    Ai incercat sa joci direct de pe DVD (dezinstaleaza-l de pe HDD) ?

  12. #13452 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Ai incercat sa joci direct de pe DVD (dezinstaleaza-l de pe HDD) ?
    Nu am incercat aa joc de pe dvd, m-am gandit ca daca il instalez pe consola protejez dvd-ul fiindca nu as vrea sa dau din nou 2 mil pe un dvd nou in cazul in care se va deteriora. Insa, aceasta problema in care jocul ruleaza uneori intrerupt a aparut relativ recent desi jocul a fost instalat pe hard de la bun inceput.

  13. #13453 SP
    Member angloma's Avatar
    clear system cache , poate merge asa , eu de obicei fac update la jocuri cand intru pe live

  14. #13454 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Quote Originally Posted by angloma View Post
    clear system cache , poate merge asa , eu de obicei fac update la jocuri cand intru pe live
    Ai raspuns la intrebarea mea? nu stiu ce inseamna system cache....ti s-a intamplat si tie sa-ti ruleze unele jocuri sacadat? Initial am crezut ca se intampla doar pe live/online datorita conexiuni insa acelasi lucru se intampla si offline, deci problema este ori de la consola ori de la DVD-ul cu jocul.

  15. #13455 SP
    Member angloma's Avatar
    daca nu merge, cred ca e de la joc, are erori , asteapta un update pt joc




  16. #13456 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Multumesc mult! Presupun ca acesta operatiune nu influenteaza salvarile sau profilurile create in anumite jocuri...asa e?

  17. #13457 SP
    Member angloma's Avatar
    deloc , eu fac chestia asta odata pe saptamana

  18. #13458 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    O ultima intrebare as mai avea. La momentul achizitionarii consolei contul a fost creat pe USA, exista posibilitatea de a crea un nou cont pe UK? Si daca da, se preteaza sa fac un nou cont pe UK? Exista avantaje pentru cei care au cont pe UK? Si daca da, de ce natura sunt aceste avantaje....patrimoniale in sensul ca achizitionarea unor servicii gen live GOLD sunt mai ieftine pentru UK fata de USA sau care este natura acestor avantaje/dezavantaje in cazul in care exista. Multumesc anticipat!!!

  19. #13459 SP
    Junior Member lddman25's Avatar
    (( o mica intrebare micuta pe langa cea a lui colegu, cablurile acestea HDMI sunt bune daca le cumpar?))
    Cablu HDMI - HDMI 1.8 m Gold
    Cablu HDMI - HDMI CCS 30AWG 1.2 m Cabletech
    Cablu HDMI - HDMI 30 AWG 1.8 m
    Care dintre ele suntt bune ca nu ma pricep

  20. #13460 SP
    Junior Member royal3d6's Avatar
    Quote Originally Posted by lddman25 View Post
    (( o mica intrebare micuta pe langa cea a lui colegu, cablurile acestea HDMI sunt bune daca le cumpar?))
    Cablu HDMI - HDMI 1.8 m Gold
    Cablu HDMI - HDMI CCS 30AWG 1.2 m Cabletech
    Cablu HDMI - HDMI 30 AWG 1.8 m
    Care dintre ele suntt bune ca nu ma pricep
    Oricare din ele este bun insa iti recomand unul cu capetele aurite care sa nu fie mai lung decat iti este necesar sa ajunga de la consola la TV. Pretul corect pentru un cablu HDMI de calitate variaza intre 25 lei si 50 de lei. Sa nu faci rabat de la calitate! Ti-as recomanda ceva in acest gen MEDIA GALAXY: tv, audio, laptop, foto, video, electrocasnice, comunicatii, accesorii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts