Clubul Xbox 360 - Microsoft Xbox 360 - Page 165

Printable View

Deci un Pro sau Elite simplu sunt sanse mai mari sa fie model vechi? Also, MG = Media Galaxy? Si te referi la gameshop.ro sau vreun site strain?

Mersi de raspunsuri lume :)
  • 14-06-2009, 15:25
    RonanN1
    Quote:

    Originally Posted by Atrium View Post
    Eu cand mi-am luat Live Points am cumparat de aici : xboxliveuk76

    Eu unul am cautat special sa pot plati cu PayPal. Preturile sunt bune zic eu, si intr-o ora codul mi-a ajuns in mail. Totul a decurs foarte usor.


    Se pare că totul e oki :) - aștept codul :p

    (The recipient of this payment is Non-U.S. - Verified)

    Merci! =D>
  • 14-06-2009, 15:31
    Dj Mo
    Sunt ok. Am luat destule coduri de la ei. Singurul dezavantaj fata de gamepoints este timpul pana cand primesti codul
  • 14-06-2009, 16:34
    RonanN1
    Woooooo! Gata! =D> - Am primit, am activat B-)

    :sonic: Sonic The Hedgehog 3 - woooo! :sonic:
  • 14-06-2009, 16:37
    erik95
    Quote:

    Originally Posted by Znupi View Post
    Deci un Pro sau Elite simplu sunt sanse mai mari sa fie model vechi? Also, MG = Media Galaxy? Si te referi la gameshop.ro sau vreun site strain?

    Mersi de raspunsuri lume :)

    Pro simplu( nu bundle) si Elite simplu Jasper nu se gasesc. Si da MG=Media Galaxy, iar Gameshop este Gameshop.ro
  • 14-06-2009, 16:49
    St Mael
    Am o intrebare pentru cei care cumparati puncte Microsoft si abonament Gold de pe site-urile de genul gamepointsnow.com. Vreau sa stiu ce carduri folositi pentru asta si care ar fi cardurile care ar trebui sa mearga fara probleme.

    Intreb pentru ca eu folosesc un Maestro de la BRD dar pentru Gold si puncte nu ma ajuta deloc. Nu am CVC pe spatele cardului si din cauza asta nu il pot folosi cu Google Checkout sau Paypal.

    As aprecia ajutor in privinta asta ca sa imi iau si eu in sfarsit Gold si sa ma apuc de treaba ;).
  • 14-06-2009, 16:52
    Dj Mo
    Pe gamepoints si xboxliveuk76 platesc prin paypal, nu direct cu cardul. Cardul pe care il am inregistrat la paypal este un Visa Electron de la Raiffeisen.
  • 14-06-2009, 17:40
    Khan
    Eu platesc prin Google Checkout cu un Mastercard de la Raiffeisen. La Paypal am inregistrat tot un Visa Electron de la Raiffeisen. Totul OK.
  • 14-06-2009, 18:24
    FPS Marius
    scuze k schimb subiectul dar:
    Spuneti-mi si mie informatii despre un cooler de Xbox 360. E mare e mic ca eu am vazut tot felu de poze pe Google. Sunt unele mai bune, mai proaste? Pot sa ma joc mai mult incontinuu la xbox? (Nu trec de doua ore de jucat continuu apoi astept sa se raceasca.. mie frica de tot de rrod chiar daca o am in garantie...)
    Merci preventiv... A si de unde pot sa cumpar?
  • 14-06-2009, 19:17
    nightprowler
    sunt extraordinar de multe metode de cooling al consolei...multe ventilatoare..multe sisteme..dar niciunul nu garanteaza ca scapi de rrod..mai ales ca daca le faci cine stie ce modificari, pierzi garantia. mai bine il lasi asa ca nu e nicio problema teoretic daca nici macar nu joci mai mult de 2 ore continuu..eu joc si 5-6-7 si n-are nimic..sau are si nu stiu eu:evil:..si tu mai ai si garantia..cat e valabila?
  • Page 165 of 788 FirstFirst ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 215 265 665 ... LastLast