Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 218 of 788 FirstFirst ... 118 168 208 216 217 218 219 220 228 268 318 718 ... LastLast
Results 4,341 to 4,360 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4341 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by mosorwvlad View Post
    Pot sa conectex cablu de la xbox 360 la placa video prin DVI-to-Component Video ??? si daca stie cineva pe unde gasesc asa ceva ?????
    De ce vrei sa conectezi xboxul la placa video?
    Nu ar fi mai simplu sa il conectezi direct la monitor?

  2. #4342 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Nu am cablu VGA pt xbox , deocamdata tot este conectat, dar prin TV tuneru de la calc prin cablu Tv.

  3. #4343 SP
    Junior Member calinbill's Avatar
    In ce conditii apare rrod??? Sunt nou in bransa si nu prea ma stiu.

  4. #4344 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    In conditiile in care aprinzi consola

  5. #4345 SP
    Junior Member calinbill's Avatar
    altele??

  6. #4346 SP
    Member Skaar's Avatar
    nope... cam atat. Dar iti cresc simnificativ sansele sa ai RROD daca tii consola langa o sursa de caldura.
    Totodata, ar trebui sa instalezi jocurile pe hdd si sa nu le joci direct de pe dvd

  7. #4347 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Xbox 360 jasper a aparut din octombrie 2008 daca nu ma insel !! si pana in prezent nu am citit pe nicaieri ca Jasper a dat Rrod , sa speram ca au descoperit aspirina pentru Rrod

  8. #4348 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by mosorwvlad View Post
    Xbox 360 jasper a aparut din octombrie 2008 daca nu ma insel !! si pana in prezent nu am citit pe nicaieri ca Jasper a dat Rrod , sa speram ca au descoperit aspirina pentru Rrod
    Exista si Jasper cu RROD

  9. #4349 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Exista si Jasper cu RROD
    Da-mi un exemplu un articol ceva ! ai vazut cu ochi tai ? S-au te cred pentru ca esti un om de cuvant ????

  10. #4350 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by mosorwvlad View Post
    Da-mi un exemplu un articol ceva ! ai vazut cu ochi tai ? S-au te cred pentru ca esti un om de cuvant ????
    Gaming Bits - Xbox 360 Three Red Lights hardware failures persist with Jasper Xbox 360; What is a consumer to do?

  11. #4351 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Sunt constient ca sunt console Jasper care au dat rrod , asta depinde de fiecare persoana in parte, de felu cum o pastreaza, cat timp se joaca pe zi etc. Dar eu ma refer ca inca nu au aparut cazuri multe cum sunt de exemplu la Falcon sau variante mai vechi, unde 90 % din ele au dat rrod. Jasper are 10 -11 luni decand a aparut si nu sunt multe plangeri legat de jasper cu rrod.

  12. #4352 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by mosorwvlad View Post
    Dar eu ma refer ca inca nu au aparut cazuri multe cum sunt de exemplu la Falcon sau variante mai vechi, unde 90 % din ele au dat rrod.
    Vorbesti prostii ... FALCON are rata de rrod sub 20%... 90% nu cred ca aveau nici xennoanele. Jasper e posibil sa o scoata la un 5% failure rate, ceea ce e normal pt. orice aparat electronic. (nu cred ca exista vre`o fabrica de electronice de unde sa iasa TOT perfect)

  13. #4353 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    am de ridicat un joc de la posta...sambata pot sa ma duc sa il iau sau e inchis?

  14. #4354 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Sambata parca pana in ora 12 sau 14.

    Asta e intrebare de Xbox360. Chiar trebuie sa faci spam peste tot .. .vai d capul meu.

  15. #4355 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    pai jocul este gears of war deci ii pentru xbox 360..imi cer scuze pentru spam..rog un moderator sa imi stearga posturilelol

  16. #4356 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Ju1ce9 View Post
    pai jocul este gears of war deci ii pentru xbox 360..imi cer scuze pentru spam..rog un moderator sa imi stearga posturilelol
    nu ai inteles intrebarea lui bobby ..."intrebarea ta a fost pana la cat e deschis la posta ?" ceea ce nu are legatura cu xboxu si putea fi pusa pe threadul spambox sau mai stiu eu.

  17. #4357 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Cred ca d-asta au scos cablul HDMI si Component ... sa-l ieftineasca ... Walmart are o reclama cu consola la 299$
    Attached Images Attached Images xbox-360-walmart-ad-1.jpg

  18. #4358 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    Vorbesti prostii ... FALCON are rata de rrod sub 20%... 90% nu cred ca aveau nici xennoanele. Jasper e posibil sa o scoata la un 5% failure rate, ceea ce e normal pt. orice aparat electronic. (nu cred ca exista vre`o fabrica de electronice de unde sa iasa TOT perfect)
    Primul chipset xenon avea un failure rate de 33%

  19. #4359 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Vorba celor de la Joystiq: sa ridice mana sus cine nu a avut RRoD niciodata si ne apropie de o rata de 100% .

  20. #4360 SP
    Junior Member calinbill's Avatar
    Cum pot sa verific imaginile de xbox360, sa vad daca sunt bune de scris pe dvd-uri?? Am reusit sa scriu cateva da am si stricat!!!! ms!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts