Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 788 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 526 ... LastLast
Results 501 to 520 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #501 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by beddei View Post
    intrebare.. ce parere aveti de Amazon.co.uk: Intec Cooling Station (White): PC & Video Games k si unitate de racire pentru jucariile noastre?
    o prostie

  2. #502 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hmm.. Cand exista ala albu' (acum are rrod) nu am incercat un dvd video ntsc in consola pal.. Acum ma gandesc serios sa mai iau un x360 dar sunt curios, pana atunci, daca poate rula filmele ntsc. Google was not friendly with me
    Thanks in advance!

  3. #503 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    sincer cred ca a trebuii sa existe un topic separat in care toata lumea sa dea sfaturi testate de ei personal despre cum iti poti transforma Xbox 360-ul in centru multimedia ( gen XBMC ) asta insemnand :
    - tutorial ( ca pentru prosti) despre instalarea transcode 360 pe vista , nu de alta dar eu de 2 saptamani n-am reusit sa-l fac sa mearga cu subtitrari si multa lume vrea asa ceva sa aiba la filme
    - explicatii despre existenta sau posibilitatea rularii formatelor .mkv pe xbox 360, tinand cont ca oricum fisierele sunt pe hdd din pc si poate fii folosita puterea de procesare a pc-ului
    - tv online ( aici mi-am prins urechile ) prin media center, nu de alta dar se vede supertare pe LCD-ul din sufragerie si pe deasupra e meserias sa alegi ce emisiune vrei sa vezi.
    Mai m si alte idei dar am nevoie de ajutor in crearea acestui topic si nu se stie niciodata de unde sare iepurele.

  4. #504 SP
    Junior Member Liviu2k's Avatar
    Salut, am si eu o intrebare se merita sa cumpar o consola? Din ce am vazut pe forum acel ghid si am m-am decis sa cumpar o consola xbox360. De ce zic daca se merita? Am vazut pe forum ca in romania nu sunt disponibile anumite servicii am vazut ca si jocurile sunt scumpicele, mai exista alta modalitate de a juca in multiplayer? De unde as putea lua o consola cu garantie in romania? Ce mufe trebue sa aiba lcd-ul, merge si pe un monitor? sau pe un televizor model mai vechi?

  5. #505 SP
    Member SiCK's Avatar
    Fable 2 a aparut pe torrents.Beware the spoilers....
    Nu a fost released de grupuri dedicate,deci nu va fi in vreo lista "oficiala".

  6. #506 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    1. Da, merita sa iti iei consola.
    2. Nu sunt disponibile serviciiile Live oficial dar cand iti faci cont zici ca locuiesti in UK si gata.
    3. Exista: Xlink Kai, un fel de hamachi pentru console dar nu o sa gasesti pe acest forum detalii despre el.
    4. Pentru Garantie cam din orice magazin mai putin playcom. Ai asa: Gameshop.ro si Diverte au cele mai mici preturi (in conformitate cu ieftinirile Microsoft), apoi Altex/Media Galaxy, Domo etc
    6. Mufe : alb/rosu sunet si inca 3 pentru intrarea HD (le are orice HD).
    7. Merge pe monitor printr-un cablu separat (nu vine in niciun pachet): MIcrosoft Xbox 360 VGA HD Cable
    8. Merge si pe CRT-uri dar se vede groazni.c

  7. #507 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Hmm.. Cand exista ala albu' (acum are rrod) nu am incercat un dvd video ntsc in consola pal.. Acum ma gandesc serios sa mai iau un x360 dar sunt curios, pana atunci, daca poate rula filmele ntsc. Google was not friendly with me
    Thanks in advance!
    la ultimul update, au facut dvd player-ul region free

  8. #508 SP
    Junior Member Liviu2k's Avatar
    M-am uitat la televizor si am doar 2audio S-video si av in sunt bune?
    edit : sau video si s-video nu ma pricep
    Attached Images Attached Images picture-002.jpg

  9. #509 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    @Liviu2k - vad ca este LCD televizorul tau... in spate trebuie sa mai ai niste mufe... iesi pe component, nu pe composit

  10. #510 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Man in cel mai rau caz mergi la Flanco si cumpara un cablu HDMI la 20 de ron si cu asta ai rezolvat si video HD si sunet si mataraia in plus.
    Gandeste practic HDMI e mult mai simplu de utilizat si de gasit in spatele tv-ului tau.
    Off-topic : am fost la munte cu consola si am uitat cablul acasa ( desteptu de mine ) si proprietaru vilei avea un full HD de 137 cm cred si am crezut ca am sansa sa aiba si un cablu HDMI ca component nu aveam sansa sa-l conectez la consola asa ca l-am intrebat pe om : domne nu aveti cumva un cablu HDMI ?
    Raspunsul a venit imediat : mai baiete m-ai bagat in ceata cu intrebarea asta !!! )

  11. #511 SP
    Member Xristina's Avatar
    Lucky number 3.

    Nu cred ca vor fi spoilere, unii useri cred ca si-au invatat lectia. (cel putin asa sper)

  12. #512 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ar fi si cazul

  13. #513 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by Xristina View Post

    Nu cred ca vor fi spoilere, unii useri cred ca si-au invatat lectia. (cel putin asa sper)
    Nu vorbeam de ConsoleGames.ro,eu nici n-am vazut vreu spoiler aici. ...Vorbeam de news sites in general,titluri care nu le poti evita.

  14. #514 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    SiCK si noi am avut pe forum indivizi care spuneau nu juca X ca e naspa, l-am luat eu de pe torrent si are grafica stearsa si personajele rigide etc etc. La asta cred ca se referea.

  15. #515 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Quote Originally Posted by Max View Post
    Far Cry 2 in gamertag-ul unui tip :



    Il puteti intreba despre joc aici :
    got far cry 2 early - Page 3 - GameTrailers.com Forums
    si crezi ca e original ce a jucat el? Ce ai spune daca as zice ca am gasit jocul pe un site romanesc cu banda mare de download.Daca vreau pot face si eu sa imi apara in gamertag.

  16. #516 SP
    Junior Member fender's Avatar
    am si eu p consola xbox360 cu hard de 20 si incerc sa fac conexiunea la internet si imi da faild la ip poate sa-mi spuna cineva ce tre sa fac pas cu pas va multumesc

  17. #517 SP
    Member Bokolino's Avatar
    stiu k nu pot vorbi de chestii dastea dar o sa codific putin

    se pare k se pastreaza trendul (vezi fallout 3, fable 2, far cry 2) ...gears of war 2 in seara asta.


    nush dak am voie sa pun poze cu subiectul asta asa k ma abtin

  18. #518 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Bobby, spuneai tu intr-o seara ca "sunt doar niste exceptii".. observ ca apar pe banda rulanta majoritatea..

  19. #519 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    pai uite,ca toate sunt.E leak la toate.Asta ca sa confirm ce am zis mai sus.

    far cry 2 e dat jos deja de 126 ori de baietii din romania.
    Attached Images Attached Images capture.jpg

  20. #520 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ok, stiam si noi ca au aparut deja pe torente. Putem vorbi despre altceva si despre jocurile respective de abia din momentul in care se lanseaza oficial, pe bune ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 788 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 526 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts