Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 271 of 788 FirstFirst ... 171 221 261 269 270 271 272 273 281 321 371 771 ... LastLast
Results 5,401 to 5,420 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5401 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Bun post, mai ales pt prietene/neveste.

  2. #5402 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Da, pacat ca nu stiu sa intre acolo sau nu le intereseaza daca ai ce juca.

  3. #5403 SP
    Member Harilip's Avatar
    daca am o consola banata, merge sa pun salvarile de la jocuri pe un memory unit sau un stick si sa imi vand hard disk-ul? salvarile vor putea fi ,,citite ,, de consola sau va da ,,Corrupt Data ,, ?
    nu cred ca se merita un hard de 120 gb daca ai consola banata, nu?

  4. #5404 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Da, merge sa le muti de pe HDD in memoria lui, nu se corup.
    Vezi ca acum se poate repara problema cu HDD-ul.

  5. #5405 SP
    Member digitalhater's Avatar
    a reparat careva?

  6. #5406 SP
    Junior Member CRISTI1609's Avatar
    mi-am luat un xbox din spania si vreu sa stiu daca garantia e valabila si in romania

  7. #5407 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nu este.

  8. #5408 SP
    Junior Member CRISTI1609's Avatar
    mersi mult

  9. #5409 SP
    Banned itally's Avatar
    de ce nu pot sa copiez filme de pe stic pe hardul xbox? a si nici macar sa le vad zice ca imi trebuie facuta un update sa ma conectez la live ceva de genu


  10. #5410 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Incearca sa si faci acel update...

  11. #5411 SP
    Junior Member geeny81's Avatar
    Salutare boys 'n girls!



    Am cateva nelamuriri la care sper sa imi puteti raspunde:
    1. nu de mult mi-a expirat trial gold pe cont de state; daca imi fac cont de UK, pot interactiona/juca cu jucatori care sunt pe ID de State? practic va intreb daca e vreo diferenta intre a avea un GT de State sau UK?
    2. am impresia ca majoritatea celor de pe forum care au abonament gold sunt cu GT de UK, adevarat?
    3. ultima, daca pot sa-mi schimb actualul GT de pe US pe UK si sa-mi pastrez achievementurile , etc?
    Mersi anticipat, si scuze daca intrebarile au mai fost.

  12. #5412 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    daca imi fac cont de UK, pot interactiona/juca cu jucatori care sunt pe ID de State?
    Da.

    am impresia ca majoritatea celor de pe forum care au abonament gold sunt cu GT de UK, adevarat?
    Adevărat (nu e și cazul meu, dar e adevărat).

  13. #5413 SP
    Banned Ady8's Avatar
    daca apare culoarea roshie la sursa inseamna k e curentul prea slab , asa imi facea si mie cel vechi....

  14. #5414 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by geeny81 View Post
    3.ultima, daca pot sa-mi schimb actualul GT de pe US pe UK si sa-mi pastrez achievementurile , etc?
    Nu poti schimba tara. Eu zic sa ramai asa cu el, pe US.

  15. #5415 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  16. #5416 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Am primit recent un joc pentru XBOX 360 - Call of Duty - Modern Warfare 2, l-am jucat putin, dar nu ma atrage, desi e shooter. As vrea sa-l vand si nu stiu cat sa cer pe el ca sa-l dau rapid, insa totusi sa nu-l dau chiar de pomana, cum se zice. In magazine am vazut ca e peste 250 lei. 150 lei ar fi oare un pret bun ? sau ar trebui sa scad la 100 ca sa-l dau rapid ? Ma gandesc ca pe aici sunteti mai multi care stiu preturile reale, as fi dispus sa scad cateva zeci de lei de la pretul adevarat pietei, daca l-as putea da rapid.

  17. #5417 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Am primit recent un joc pentru XBOX 360 - Call of Duty - Modern Warfare 2, l-am jucat putin, dar nu ma atrage, desi e shooter. As vrea sa-l vand si nu stiu cat sa cer pe el ca sa-l dau rapid, insa totusi sa nu-l dau chiar de pomana, cum se zice. In magazine am vazut ca e peste 250 lei. 150 lei ar fi oare un pret bun ? sau ar trebui sa scad la 100 ca sa-l dau rapid ? Ma gandesc ca pe aici sunteti mai multi care stiu preturile reale, as fi dispus sa scad cateva zeci de lei de la pretul adevarat pietei, daca l-as putea da rapid.
    Cred ca s-au vandut si cu 170 lei. Avand in vedere ca jocul e nou poti cere fara probleme 150 lei pe el.

  18. #5418 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by CRISTI1609 View Post
    mi-am luat un xbox din spania si vreu sa stiu daca garantia e valabila si in romania
    Daca ai bonul de unde ai cumparat consola garantia apartine de Microsoft, si daca o sa ai vreodata nevoie la service-ul Microsoft trebuie sa apelezi.

  19. #5419 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Salut , cum pot sa conectez si eu la un monitor mai vechi un xbox360 jasper???

  20. #5420 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Cantoriu Andrei View Post
    Salut , cum pot sa conectez si eu la un monitor mai vechi un xbox360 jasper???
    ...
    Attached Images Attached Images official_xbox_360_vga_hd_av_cable_360.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts