Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 390 of 788 FirstFirst ... 290 340 380 388 389 390 391 392 400 440 490 ... LastLast
Results 7,781 to 7,800 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #7781 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    De pe aria Bazar a forumului sau de pe amazon.co.uk/ ebay prin robertdinu si bodopsx.

  2. #7782 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #7783 SP
    Junior Member IoNu72's Avatar
    salut, am si eu o problema cu fifa 10, la manager mode. am o salvare cu ac milan care nu o mai pot deschide, se blocheaza pur si simplu cand intru in ea. am incercat tot felul de chestii ( am instalat jocul pe hard, am dezactivat autosave-ul, am dat clear la cache), dar degeaba...ma poate ajuta cineva, aveti vreo solutie?

  4. #7784 SP
    Junior Member Chris01's Avatar
    salut, vreau sa-mi achizitionez un xbox 360 dar am cateva intrebari:
    1. Exista vreo posibilitate de a utiliza jocurile pe xbox 360 fara a le scrie pe dvd? (daca se pot pune de pe pc pe un stick usb pentru a fi rulate pe consola direct de pe stick? sau prin cablu de retea conectat la pc pentru a fi transferate pe hard disk-ul xbox-ului?)
    2. Daca mi-as lua un xbox 360 arcade este adevarat ca i se poate face un upgrade catre versiunea elite?(sa cumpar mai tarziu un controller wireless, un adaptor WLAN, casti)
    3.Vreau sa-l conectez la monitorul de pc, am gasit pe net niste boxe Next Gen 2.1 despre care se spune ca ar fi compatibile cu xbox-ul 360. Stie cineva detalii in legatura cu acestea? (cum s-ar conecta la xbox 360 si prin ce port daca folosesc cablul VGA HD pentru monitor?)
    Attached Images Attached Images subsonic.jpg

  5. #7785 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    1. Ca sa joci de pe HDD sau stick USB ai nevoie de consola modata cu Jtag. In acest fel vei putea juca si XBLA. Nu poti juca prin cablu de retea irect de pe PC sub nici o forma.
    2. Versiunea arcade are controler wireless. Adaptor WLAN nu are nici versiunea Elite, se cumpara separat si costa destul de mult. Ce va trebuie sa cumperi este un HDD. Daca cumperi Jtag, vei vea nevoie de o carcasa pentru HDD si un HDD SATA pentru laptop cat mai mare in capacitate.
    3. Cablul VGA are iesiri pentru audio, la care poti conecta cam orice sistem audio. Se gasesc diverse adaptoare. Ca sa intelegi mai bine, ai nevoie de un cablu VGA.

    http://www.consolegames.ro/forum/att..._vga_cable.jpg

  6. #7786 SP
    Junior Member Chris01's Avatar
    multumesc

  7. #7787 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Daca vrei cu wireless incorporat, gasesti la versiunea slim. Deocamdata nu se modeaza si nici nu se stie cand sau daca se va moda.

    Totusi, sfatul meu, daca vrei sa nu cumperi jocurile si nici sa cheltui banii cu DVD-uri dual layer, cumpara un model cu Jtag. Ai mare gruja sa fie model Jasper. Este mai scump cel modat cu Jtag, dar in timp face toti banii. In caz ca estei interesat cunosc pe cineva care are asa ceva la vanzare si este de incredere omul.

    Intra pe YM: pfamocanucristian pentru detalii.

  8. #7788 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Se pot transfera puncte Microsoft de la un Gamertag la altul ?

  9. #7789 SP
    Junior Member pirsicuta's Avatar
    Salut, am si eu o problema, tocmai ce mi-am cumparat noul slim si cand incerc sa fac profil nou zice ca trebuie sa introduc ori memory unit... ori usb stick, ce sfat imi dati, ma mir ca nu merge direct salvat pe hdd...... Astept un raspuns.

  10. #7790 SP
    Member kosashu's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Se pot transfera puncte Microsoft de la un Gamertag la altul ?
    Din pacate, nu se poate!

  11. #7791 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Se pot transfera doar cu noul Family pack! Dar deocamdata nu se stie prea multe despre el

    ---------- Post added 20-08-2010 at 05:14 PM ----------

    Quote Originally Posted by pirsicuta View Post
    Salut, am si eu o problema, tocmai ce mi-am cumparat noul slim si cand incerc sa fac profil nou zice ca trebuie sa introduc ori memory unit... ori usb stick, ce sfat imi dati, ma mir ca nu merge direct salvat pe hdd...... Astept un raspuns.
    posibil nu e introdus cum trebuie hddul in consola, alta varianta nu vad

  12. #7792 SP
    Junior Member pirsicuta's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    Se pot transfera doar cu noul Family pack! Dar deocamdata nu se stie prea multe despre el

    ---------- Post added 20-08-2010 at 05:14 PM ----------


    posibil nu e introdus cum trebuie hddul in consola, alta varianta nu vad
    L-am scos din cutie si atat ma uit acuma sa vad unde e hdd ,il aprind iar sa incerc....daca ma mai poate ajuta cineva .
    Habar nu am unde e hdd...

  13. #7793 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    uite aici
    unde ar trebui sa fie hdd-ul

  14. #7794 SP
    Junior Member pirsicuta's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    uite aici YouTube - Location of the harddrive in the new xbox 360 unde ar trebui sa fie hdd-ul
    merge am scos hdd si l-am bagat ,multam mult de tot ,eram ofticat am luat si red dead redemption si nu puteam sa salvez.Multumesc pentru ajutor,ma bag la joc.

  15. #7795 SP
    Junior Member IoNu72's Avatar
    am si eu o problema cu fifa 10, la manager mode. am o salvare care nu o mai pot deschide, se blocheaza pur si simplu cand intru in ea. am incercat tot felul de chestii ( am instalat jocul pe hard, am dezactivat autosave-ul, am dat clear la cache), dar degeaba...ma poate ajuta cineva, aveti vreo solutie?

  16. #7796 SP
    Junior Member sims34's Avatar
    Salut daca am consola modata si sa zicem am COD:MW2 piratat pot sa joc cu el online ?

  17. #7797 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Vei primi ban mai devreme sau mai tarziu si nu mai poti face nimic cu consola online!

  18. #7798 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    Stie cineva de unde pot cumpara din cluj cablu rca to jack mama?? Am cautat in mai multe locuri dar nimeni nu are, toti au in general doar tata


    Si.. cat de des vine ban waveu??

  19. #7799 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Cauta la magazine pentru piese electronice sau gen "Muzica".

  20. #7800 SP
    Junior Member selea's Avatar
    Sal merita sa imi iau modelul slim la xbox 360 si imi spune cineva de unde [-o<

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts