Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 63 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 1260

Thread: Gears of War 2

  1. #241 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Ahh, scuze..am citit repede si am gresit. Si nu tin minte vreo invitatie dar in ce culme a fericirii eram ca jucam GoW2 poate am ratat-o .

  2. #242 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    �n cele 2 ore de GoW 2 pe care le-am jucat aseară, pot să spun că am observat o mare dezamăgire, din punctul meu de vedere. Culorile nu sunt la fel de intense ca in GoW 1, ci foarte washed out. Prefer schema cu cele 4 tipuri de video settings din primul joc.
    Nu e de la TV-ul meu, dacă asta vreți să spuneți. Ajută dacă mai măresc intensitatea culorii, �n schimb dacă mă trec pe altceva, trebuie să umblu din nou la setări.
    Am căutat și pe google �nainte și sunt multe astfel de nemulțumiri.

  3. #243 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mika: nu-i bai, stai linistit
    Dj Mo: sorry man, nu am zis-o ca un repros... erai ocupat cu bebelu' si am inteles (de ce crezi ca n-am eu copil ?).
    Sanjuro: in single player intr-adevar au fost nivele stresante rau si cu putine culori (cum ar fi nivelul acela in care ninge, si mergi cu tancul pe gheatza), insa in multi, mi s-a parut mult mai "colorat" decat Gears 1... but maybe that's just me.

  4. #244 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Pai eu ce ziceam? In serile cand am jucat: Raskolnikov, Mo, Gray, Babulu si Mika totul a mers ca uns. Si dintr-o data intervin probleme aseara. Dial-up boys?
    ...peer-ing prost . Am jucat cu Mika, �ntr-o seară, puțin horde și a mers oki. Am două abonamente [x] PC - [x] X360 (nu unul căpușă)...LIVE-ul merge brici...nu știu ce să zic. Cineva tot e vinovat!

  5. #245 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pai daca tu aveai 150ms si MAFIA RO TM avea 400-500 e evident ca el era de vina.

    Eu am jucat Horde cu tine, cu Rasko si cu Mo/Grey/Babulu separat fara sa avem nicio problema.

  6. #246 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    �n cele 2 ore de GoW 2 pe care le-am jucat aseară, pot să spun că am observat o mare dezamăgire, din punctul meu de vedere. Culorile nu sunt la fel de intense ca in GoW 1, ci foarte washed out. Prefer schema cu cele 4 tipuri de video settings din primul joc.
    Nu e de la TV-ul meu, dacă asta vreți să spuneți. Ajută dacă mai măresc intensitatea culorii, �n schimb dacă mă trec pe altceva, trebuie să umblu din nou la setări.
    Am căutat și pe google �nainte și sunt multe astfel de nemulțumiri.
    No offense, dar nu sunt de acord deloc. Grafica e cu mult superioara din toate punctele de vedere, iar culorile sunt superbe. One of the best looking games on the market!

  7. #247 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Gata, am terminat si eu jocul. Exceptional .

  8. #248 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Dap, terminat si eu acum vreo 3 ore. Excelent overall, dar mai ales povestea m-a surprins in mod placut.

  9. #249 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    se pare ca Greyhound nu se dezminte ca fotograf nici in jocuri... o poza prinsa cum nu se poate mai bine
    Attached Images Attached Images shotgun-headshot.jpg

  10. #250 SP
    Member Sacaluka's Avatar
    This game looks/sounds fun, and sanjuro you`r ******* right man.

  11. #251 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Raskolnikov, e o chestiune de preferință. Răm�n la părerea că nivelul cu Betty din single, Day One, Hail și Avalanche arată plictisitor pentru ochi �n ceea ce privește culorile. Au ales un look mai realist care nu mă atrage deloc. Asta nu �nseamnă că nu mă atrage gameplay-ul, dar pentru mine paleta de culori e un mare miss. Vivid sau intense din GoW 1 arătau mult mai bine.

    Am �ncercat să editez, dar nu se mai poate. Good reading.

    Even better reading.

  12. #252 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Aseara am jucat pentru prima data "submission"!! Bestial!! Mi-a placut enorm...Guys, trebuie sa incercam si "guardian" - gameplay foarte dinamic si acolo.
    Respect for my war komrads - Mo, Gray, Babulu, Mika and Sanjuro lately!!!

    PS: domnilor imi lipsesc valurile 22-33 inclusiv. Credeti ca le putem face intr-o seara?

  13. #253 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    PS: domnilor imi lipsesc valurile 22-33 inclusiv. Credeti ca le putem face intr-o seara?
    You're not worthy fool ...

    Bagam, am bagat 50, ce mai conteaza 2-3.
    In alta ordine de idei, foloseste casca aia, ca toata lumea se intreba unde-i rasko, ca n-a zis nimic cand a iesit.

  14. #254 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    You're not worthy fool ...
    Indeed you little s..m..e! lol

  15. #255 SP
    Member richardm27's Avatar
    Am terminat si eu aseara jocul. 9.5/10 din partea mea (0.5 e scazut pt "bossul" final...ma asteptam la ceva mai multa daruire din partea lui). Daca ma primiti sunt si eu disponibil pentru MP de acum incolo !

  16. #256 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    9.5/10 \
    niet!!! 10/10!!!

  17. #257 SP
    Member richardm27's Avatar
    Apropo pe Sanjuro si DJ Mo i-a apucat dorul de un tango ieri...
    Attached Images Attached Images 4861a481140c9fbb60b7.jpg

  18. #258 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    super poza richard

  19. #259 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cum pun si eu poze aici pe forum?

  20. #260 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    pai cand dai replay (nu quick reply), ai manage attachments putin mai jos de unde scrii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 63 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gears of War (movie + anime, Netflix) By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 23-03-2023, 20:20
  2. Gears of War 4 By Rasko in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 191 Last Post: 12-09-2018, 09:50
  3. Gears of War 3 By eXist in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 980 Last Post: 25-02-2015, 13:59
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts