Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 12 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 141 to 160 of 239

Thread: Games with Gold - Xbox 360

  1. #141 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Cum se scoate reînnoirea automată? Oricum am retras cardul de la modalități de plată dar vreau să învăț și să dezactivez reînnoirea.

  2. #142 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #143 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Multumesc! Am reusit!

  4. #144 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Am 2 intrebari/nelamuriri pentru cei ce au descarcat AC4 luna trecuta:
    1.am descarcat ac4, l-am jucat de l-am jucat si la un moment dat ma scotea din joc si imi aparea o eroare cum sa este dvd-ul zgariat (dar jocul este pe hdd). L-am mai descarcat de cateva ori (incercand sa ma asigur ca s-a tras corespunzator) si aceeasi problema doar ca imi aparea eroarea in alta parte a povestii......
    in fine, magar partea de "multiplayer" functioneaza.
    2.acuma (tinand cont ca nu mai e "moca") il mai pot re-descarca pe gratis?

  5. #145 SP
    Junior Member mihaay's Avatar
    am incercat varianta de a descarca mafia 2 prin vpn postata de colegul de mai sus, toate bune si frumoase, am facut tot ce-a specificat el acolo , am dat dawnload , la 30% pica netul. de atunci nu s-a mai conectat la aplicatia kepard, si nu merge sa ma conectez la niciun server

    ---------- Post added 12-05-2015 at 22:34 ----------

    ma poate ajuta cineva cu niste adresa de vpn si niste sfaturi cum sa fac sa mearga ? va rog

  6. #146 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Hola Better Internet instalat > adresa de state > download. Merge 100%, la mine a mers (din browser opera am incercat, nu stiu pe consola ce si cum).

  7. #147 SP
    Junior Member mihaay's Avatar
    nu prea ma descurc cu vpn-ul pe uk , aiurea este ca a mers sa-l iau prin programul acela , dar nu mai vrea sa se conecteze la el ...

  8. #148 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaay View Post
    nu prea ma descurc cu vpn-ul pe uk , aiurea este ca a mers sa-l iau prin programul acela , dar nu mai vrea sa se conecteze la el ...
    S-ar putea sa fi fost trial contul acela. Creeaza-ti unul nou pe site si incearca sa te autentifici in program cu datele aferente.

  9. #149 SP
    Junior Member mihaay's Avatar
    am observat ca te lasa sa-l utilizezi putin, daca intru sa fac dawnload dupa 1% se deconecteaza vpn-ul si nu mai ma lasa sa ma reconectez decat a 2-a zi si la fel face, o sa incerc sa fac un cont nou.

  10. #150 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Eu mi-am luat gandul deja de la Mafia2, astept acuma sa vad F1 2013 daca va fi si el blocat.

    PS: De acuma ma interesez dinainte sa imi cumpar gold daca sunt jocurile blocate...

  11. #151 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Incercam un "mini-campionat" de f1 2013 zilele astea? vrea careva?

  12. #152 SP
    Junior Member denisov's Avatar
    Salut , am descarcat si eu Mafia 2 si mi-se deconecteaza mereu controlarul . De ce?

  13. #153 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Foarte "ciudata" problema , oare ai verificat bateriile? ������

  14. #154 SP
    Junior Member denisov's Avatar
    Am verificat ca controlarul are cablu'

  15. #155 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    se deconecteaza si in dashboard sau doar in joc?

  16. #156 SP
    Junior Member denisov's Avatar
    Si de la dashboard doar cand joc Mafia 2 , la alte jocuri imi merge perfect.

  17. #157 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Se deconecteaza la un anumit interval de timp ? Sau intamplator ? Intreb pentru ca si eu aveam un controller cu fir si la cateva luni dupa achizitionare a inceput sa se stinga din senin, din cauza faptului ca era cablul intrerupt pe undeva. Ii dadeam o palma si isi revenea, dar era tare frustrant. Oricum, parerea mea e ca sunt foarte proaste si nu merita cumparate.

    Poate ai ghinionul sa ti se opreasca numai in Mafia deoarece l-ai jucat intruna, iar in dashboard si alte jocuri ai petrecut mult mai putin timp. Pe mine ma prindea numai in Fifa cand eram in meciuri si m-a scos din sarite astfel ca l-am azvarlit de nu s-a vazut.

  18. #158 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    face joc de lumini controllerul inainte sa se deconecteze? ca un "X" ?

  19. #159 SP
    Junior Member denisov's Avatar
    Salut , deci , cand intru in Mafia 2 imi merge bine , apoi cand trebuie sa trag sau se incarca textura pentru a trage cu arma se deconecteaza controlarul.

  20. #160 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Ai vibratiile activate la controller ? Daca da, presupun ca vibreaza atunci cand tragi cu arma si ti-as recomanda sa le dezactivezi si sa incerci din nou.

    Guide -> Preferences -> Vibration -> Off

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 12 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast

Similar Threads

  1. Games with Gold By RonanN1 in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1000 Last Post: 27-07-2023, 23:35
  2. Pronosticuri FREE GAMES with GOLD By eneea in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 29 Last Post: 17-10-2014, 22:43
  3. Xbox 360 "Games with Gold" in Romania By CodrinMarius in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2014, 19:25
  4. Detalii despre promotia "Games with Gold" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 27 Last Post: 02-08-2013, 14:35

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts