Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 32 of 155 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast
Results 621 to 640 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #621 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ps4 s are upgrade de hardware?

  2. #622 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    E posibil sa aiba, nu cred ca au schimbat doar carcasa pentru a starni ****storm pe net
    Sunt curios insa daca va fi vreo diferenta in materie de FPS.
    De exemplu astia de la M$ au zis ca nu va fi nicio diferenta intre XBONE si XBONE S, dar datorita HW, in unele jocuri exista o diferenta de FPS (marginala, dar exista).
    Sper sa nu vorbesc prostii dar daca nu ma insel baietii de la Digital Foundry facusera un comparisson.

  3. #623 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Cel mai probabil acest slim este ca si xboxul slim, adica poate citi discuri UHD si face upscale la UHD si cu siguranta este mai buna decat un ps4 din prima serie (Cuh 1000)

  4. #624 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #625 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Arata ca 2 slimuri suprapuse, wtf is that?

    Daca arata asa e chiar o porcarie.

  6. #626 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Oreo Double
    ps4-neo-sketch-1-700x444.jpg

  7. #627 SP
    Member xenocid's Avatar
    La cat de mare e nu conteaza cum arata. E important cum suna!

  8. #628 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ce naiba mi-a fost dat sa vad..

  9. #629 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Așteptăm slimul

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  10. #630 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    acum comentam un mock-up facut de fani? bazat pe un desen al unui lucrator din fabrica? am avzut stirea asta de ceva timp pe ceva siteuri, dar tocmai din acest motiv nu am postat-o ca o sa zica lumea ca e urata pana apare rezltatul final, normal ca e odios ca e facut de niste fani, ce ar fi sa postam toate consolele imaginate de-a lungul anilot. si da inteleg ca e mai special ca e facuta dupa un desen.

  11. #631 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie mi s-ar parea ok sa fie asa , are dubla racire sigur e mai silentios asa , are si led pe logo

    asta slim cred ca e mai inghesuit si o sa se incinga mai mult fata de ps4 de baza.

  12. #632 SP
    Member marv's Avatar
    e o unitate centrala de la alienware.

  13. #633 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

  14. #634 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    acum comentam un mock-up facut de fani? bazat pe un desen al unui lucrator din fabrica? am avzut stirea asta de ceva timp pe ceva siteuri, dar tocmai din acest motiv nu am postat-o ca o sa zica lumea ca e urata pana apare rezltatul final, normal ca e odios ca e facut de niste fani, ce ar fi sa postam toate consolele imaginate de-a lungul anilot. si da inteleg ca e mai special ca e facuta dupa un desen.
    Sper sa nu aibă dreptate, același om care lucrează în fabrica aia a desenat si Slimul prin iunie-iulie si nu prea ne-a mințit.

    LE: am urcat si schița pentru Slim, eu zic ca seamănă, nu e omul cel mai talentat dar a făcut o treabă bună.
    Attached Images Attached Images 161248w1yokgch12totf92.jpg

  15. #635 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Doua console ps4 puse in crossfire!
    Cui ii pasa cum arata cutia?
    Ma intereseaza ce stie sa faca, cat costa si daca isi merita pretul.

  16. #636 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sper sa nu aibă dreptate, același om care lucrează în fabrica aia a desenat si Slimul prin iunie-iulie si nu prea ne-a mințit.

    LE: am urcat si schița pentru Slim, eu zic ca seamănă, nu e omul cel mai talentat dar a făcut o treabă bună.
    Schita aia seamana toata ziua a PS4 vanilla, nicidecum slim.

  17. #637 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu văd altceva, chiar și acel logo de pe consola, nu ledul de la consola normala. În fine, fiecare cu piticii lui, prefer ceva urât cum a fost XOne dar sa aiba cooler sănătos și sa nu decoleze. Eu nu ies cu a mea consola la plimbare. Da, ideal ar fi sa vedem frumos si bun, poate când o sa lanseze Apple o consola.

    PS Vezi si butoanele din schița aia, apoi compară schița cu un Slim. Normal ca seamănă cu versiunea veche...E cam același lucru în mare

  18. #638 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    img_20160907_014232.jpg

  19. #639 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    https://www.twitch.tv/playstation
    07.09.2016 12PM Pacific / 3PM Eastern inseamna maine dimineata la 10, ora noastra?

  20. #640 SP
    Member eangel's Avatar
    Înseamnă ora 22 azi

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 155 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts