Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 36 of 155 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 136 ... LastLast
Results 701 to 720 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #701 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mie sa-mi aduca toate jocurile current gen lansate pana acum(si evident cele ce urmeaza sa apara) in 1080P si 60 fps si sunt multumit. Couldn't care less de 4k si HDR-u ala.

  2. #702 SP
    Member nire's Avatar

  3. #703 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Arata chiar bine, daca sunt negre simple si se aud la fel de bine pastrand pretul celor Gold, eu cred ca le iau si pe astea.

    Mda
    Asta vine undeva in jur de 700 de lei, nu?

  4. #704 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Or sa ne "forteze' sa migram pe PRO,din cauza diferentelor de grafica,fps,si aici vb de jocurile 1080p.Daca Microsoft anunta in 2017 Scorpio,mai mult ca sigur in 2018 vom avea PS5 si atunci PS4 va fi ce este acum PS3 ul.

  5. #705 SP
    Junior Member lamur's Avatar
    Nu va rula nativ in 4K niciun joc, va folosi upscale. Pro asta e un fel de doua feluri, nu ii inteleg rostul. Nu e 4K nativ, nu suporta bluray 4k, pentru balacareli cu framerate si rezolutii si detalii avem placi grafice... so...?

    The big news is that PS4 Pro does not render in native 4K, but upscales to 4K. This will make it significantly easier for developers to make their games compatible with PS4 Pro and make use of its capabilities.

    The fact the PS4 won't support Ultra Blu Ray discs is surprising, and also supports the notion that native 4K games will not be produced for the Pro. Native 4K games would require more disc space than is available on the current standard Blu Ray discs.

    PS4 Pro will support 1080p visuals in its Share Play and Remote Play features, where the original PS4 only supports up to 720p. Multiplayer will run at a locked frame-rate across all PS4 models as to allow fair play.
    PS4 Pro vs PS4: What's the difference?

  6. #706 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ok, DAR, de vreme ce zic ca au DUBLAT putea GPU-ului si au facut un overclock la CPU, e logic ca vom avea performante mai bune pe PRO si jocuri ce ruleaza la 60fps si grafica mai buna. Deci, teoretic, PS4 "FAT" si Slim vor ramane in urma.
    Cum sa ziceti ca nu aduce mai nimic? E flagship.

  7. #707 SP
    Member Popae36's Avatar
    Pai da, dar cum adica :Multiplayer will run at a locked frame-rate across all PS4 models as to allow fair play? pentru ce imi iau Pro atunci?

  8. #708 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ăștia scot consolele aproape în același ritm cum Apple scoate iPhone. Aceleași chestii cu mici îmbunătățiri si vad ca incep sa scoată anual.. Dacă se continuă tot asa, mă întorc iar la pc. Nu are sens să schimbi consolă anual din cauza diferențelor.

  9. #709 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    Pai da, dar cum adica :Multiplayer will run at a locked frame-rate across all PS4 models as to allow fair play? pentru ce imi iau Pro atunci?
    Pai ti se pare fair sa joc COD pe Pro la 60fps si tu pe prima varianta de PS4 la 30fps? O sa ti-o iei zilnic.

  10. #710 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Popae36 View Post
    Pai da, dar cum adica :Multiplayer will run at a locked frame-rate across all PS4 models as to allow fair play? pentru ce imi iau Pro atunci?
    Iti poti lua pentru ce vrei tu, dar nu pentru avantaje in multiplayer, nu e corect. Si daca tu nu joci altceva decât multiplayer, imi pare rau pentru cate experiente pierzi.

  11. #711 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ce COD are 30 de fps in mp ?

  12. #712 SP
    Member Popae36's Avatar
    Nu joc doar multiplayer,dar sunt curios ce imbunatatiri aduce celor care nu au televizoare 4 K si nici nu o sa isi ia curand..sunt unul din acei gameri care ar vrea sa joace jocurile in 1080P 60 FPS si detalii ok ,dar toate jocurile nu doar single palyer ,nu imi iau PS 4 PRO sa joc la fel ca si pe generatia asta in 30 de fps.

  13. #713 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Sony has revealed a list of games which are best supported by the PS4 Pro.

    Whether you own a PS4 or PS4 Pro, any game will work, however while the games listed below still run perfectly on the standard PS4, you’ll need the Pro to run them at their highest settings.

    Here's a list of games being supported at launch:

    - Spider-Man
    - For Honor
    - Watch Dogs 2
    - Days Gone
    - Farpoint (PSVR)
    - Horizon: Zero Dawn
    - Call of Duty: Infinite Warfare
    - Mass Effect Andromeda
    - Final Fantasy XV
    - Dishonored 2
    - Battlefield 1
    - Fifa 17
    - Call of Duty: Modern Warfare Remastered
    - Rise of the Tomb Raider
    - Skyrim Remastered

    There are other titles which are already out which will also be patched to take advantage of the PS4 Pro.

    These are:

    - Deus Ex: Mankind Divided
    - Killing Floor 2
    - The Last of Us Remastered
    - Uncharted 4: A Thief's End
    - Infamous: First Light
    - Middle Earth: Shadow of Mordor
    - Paragon
    - Call of Duty: Black Ops 3
    - The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

    We expect plenty of other titles will also be supporting PS4 Pro via a patch.

  14. #714 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    From Software, ce faceti? Bloodborne?

  15. #715 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Din cate am inteles de la un baiat care lucreaza la Sony, toate jocurile vor avea update pentru Pro.

  16. #716 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Asa sa fie, eu vreu la Dark Souls si Bloodborne update, restul nu ma intereseaza...

  17. #717 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Ăștia scot consolele aproape în același ritm cum Apple scoate iPhone. Aceleași chestii cu mici îmbunătățiri si vad ca incep sa scoată anual.. Dacă se continuă tot asa, mă întorc iar la pc. Nu are sens să schimbi consolă anual din cauza diferențelor.
    PS4 are 3 ani. E totusi un ok un mic upgrade. Mai ieftin si mai des sau puteau mai scump si mai rar. Daca daca bagau un PS4 de 3000 de lei atunci se incepea cu: " de banii astia imi iau calculator si reinventez gamingul"

  18. #718 SP
    Member zoli86's Avatar
    La 399 de euro nici nu ma asteptam sa ruleze nativ jocurile in 4k. Cine se astepta la asta cred ca nu stie cat costa un custom made PC care sa fie capabil de asa ceva, mai ales in 60fps.

  19. #719 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Platinum Elite Headset. Sper sa fie mai bine facute.
    New Official PS4 Peripherals Announced, Includes New DualShock 4, PS Camera and Headset


    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk
    Arata cam ciudatel.

  20. #720 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Totul se rezuma la simplul fapt ca o sa iesi cu un prieten la o bere, iar ala o sa iti spuna ca si-a luat PS4 Bro, în timp ce tu o sa ii spui ca ai Slim si o sa pari ultimu saraku dreaq fimearscarba! Adică să stiu eu că nu mă joc la cea mai buna calitate posibilă? NO THANKS

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 155 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 86 136 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts