Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 21 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 404

Thread: PlayStation VR

  1. #101 SP
    Member Ramon's Avatar
    Pana la urma cand apare in Ro? Vad ca Altex au modificat release date-ul, iar cei de la emag m-au sunat sa-mi spuna ca produsul va intarzia cateva luni parca.

  2. #102 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    In Ro e programat pentru 2017. Romania ca de obicei este in valul 2 ceea ce oricum e mai bine decat 3 sau 4 .
    Nu stiu de Altex, dar Emag mai aduce produse si inainte de lansarea oficiala. Sunt de exemplu persoane care au primit HTC VIVE desi pe emag.ro apare inca la precomanda si nu a existat o lansare oficiala. Daca vrei produsul o precomanda nu strica oricum nu platesti decat cand il iei.

  3. #103 SP
    Member Ramon's Avatar
    Il am precomandat la Altex, emag, ventum si gamerland

    Vreo sursa unde scrie ca e programat pt 2017 la noi?

  4. #104 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    vezi pe media galaxy la produs / comentarii clienti

  5. #105 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar

  6. #106 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Just another design flaw. No worries, there will be an adapter for that!

  7. #107 SP
    Member Ramon's Avatar
    Deci probabil va trebui sa comandam iar de pe shopto, ca atunci cand s-a lansat PS4 si era haos. Stiti cumva daca mai trimit hardware in ro?

  8. #108 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  9. #109 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Deci probabil va trebui sa comandam iar de pe shopto, ca atunci cand s-a lansat PS4 si era haos. Stiti cumva daca mai trimit hardware in ro?
    Eu mi-am luat PS4 in ziua lansarii, consola a fost trimisa din Ungaria si cumparata de pe site-ul gamerland.ro care de fapt este un site al unui magazin maghiar. Nu cred ca are rost sa iti comanzi de pe shopto, e mai nasol in caz cu garantia sa trimiti ceva pana in UK si cred ca si la pret vei iesii mai ieftin in caz cu gamerland.

    Uite aici si VR-ul pt precomanda: Sony Playstation VR - - Gamerland

  10. #110 SP
    Junior Member darkkiss's Avatar
    Am pus si eu astazi o intrebare la gamerland.ro daca au vreo data estimativa cand vor primi PS VR si vor putea onora precomenzile :

    "Buna ziua,
    DIn pacate nu stim sigur daca vom primi sau nu produsul respectiv. in viiitorul apropiat in nici un caz."

  11. #111 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh, cititi si voi printre randuri, ca sa vedeti cum ajung ei la 90 fps: https://www.engadget.com/2016/10/06/...-rift-anymore/.

    Rezumat: cu greu au reusit (folosind "asynchronous spacewarp") sa ajunga la 45FPS (vorbim de 1080p totusi). Pe care il iau si insereaza cate un frame la fiecare alt frame (adica il dubleaza) si uite asa ies 90FPS. Ma mir ca n-au lasat la 30FPS si triplau.

    P.S. Apropos, metoda asta cu dublat, triplat, cvadruplat, o fac si TV-urile de ani buni... si de obicei mai bine o dezactivezi, pt. ca iese o varza.

  12. #112 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  13. #113 SP
    Banned 00prime's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eh, cititi si voi printre randuri, ca sa vedeti cum ajung ei la 90 fps: https://www.engadget.com/2016/10/06/...-rift-anymore/.

    Rezumat: cu greu au reusit (folosind "asynchronous spacewarp") sa ajunga la 45FPS (vorbim de 1080p totusi). Pe care il iau si insereaza cate un frame la fiecare alt frame (adica il dubleaza) si uite asa ies 90FPS. Ma mir ca n-au lasat la 30FPS si triplau.

    P.S. Apropos, metoda asta cu dublat, triplat, cvadruplat, o fac si TV-urile de ani buni... si de obicei mai bine o dezactivezi, pt. ca iese o varza.
    lasa ca face Palmer 300fps cu ajutorul lui Trump, daca castiga ala alegerile le construieste un zid de 1000fps la toate jocurile Oculus cu banii de la taxele puse la japonezi

  14. #114 SP
    Member Sherwood's Avatar

  15. #115 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #116 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe 24 ianuarie, anul viitor, se lansează oficial și în România. Sper sa il vad pentru proba prin Altex/MG/Emag.

  17. #117 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar

  18. #118 SP
    Junior Member darkkiss's Avatar
    Nu stiu daca data oficiala de lansare e 24ianuarie 2017 ..

    Am pus o intrebare la Suport PS Romania legat de data aparitiei continutului VR in Store si mi-au raspuns ca nu a fost facuta publica inca nici o data de lansare pt. Romania ( nici pt. VR , nici pt. continutul VR din store)

  19. #119 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Este, din păcate acolo unde pui întrebările lucrează oameni nepricepuți.

  20. #120 SP
    Junior Member darkkiss's Avatar
    Am inteles
    Totusi , daca stau acum sa recitesc raspunsul lor ... n-au spus ca nu stiu data de lansare ci ca n-a fost facuta publica inca.

    Edit : Eu speram totusi sa dea drumul la continutul VR mai repede in Store

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 21 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation VR2 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 269 Last Post: 27-03-2024, 19:50
  2. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  3. Acesta sa fie noul Playstation Move pentru Playstation 4 ? By andreiaka in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 14-12-2013, 19:26
  4. Replies: 0 Last Post: 21-02-2013, 09:03
  5. Replies: 0 Last Post: 14-04-2009, 09:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts