Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 246

Thread: ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360)

  1. #41 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mikael View Post
    presupun ca mai e timp de inscriere, ca eu acuma in weekend 23-24 o sa fiu in bucuresti la nijikon si dupaia voi reveni
    pai de ce nu te inscri acum , ca sa prinzi loc

  2. #42 SP
    Member caine_rau's Avatar
    mai am eu 2 oameni dar nu se pot inscrie pe forum
    cand vor sa intre primesc un mesaj de genul: urmeaza sa fiti luat in considerare......

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by caine_rau View Post
    mai am eu 2 oameni dar nu se pot inscrie pe forum
    O sa-ti spun si tie ce spun si altora:

    In cazul in care aveti probleme cu inregistrarea pe site-ul Console Games | Totul despre jocuri PS2, PS3, PSP, XBOX, XBOX 360, Wii, DS & Retro va recomandam urmatoarele:

    1. verificati codul sau linkul de activare in folderul Spam al contului dvs. de email
    2. incercati sa va inregistrati folosind un alt browser (recomandam Firefox, avand java runtime si adobe flash instalat)
    3. incercati cu o alta adresa de email (recomandam gmail.com, yahoo.com fiind recunoscut pentru a bloca in mod misterios anumite emailuri)
    4. incercati cu un alt username
    5. verificati software-ul anti-spam sau firewall ca nu cumva sa blocheze scripturile de pe site

    Daca ati incercat toate optiunile de mai sus si nu va puteti inregistra, probabil ca aveti deja un alt user creat de pe acelasi calculator, iar ConsoleGames.ro nu permite folosirea multiplelor conturi de pe acelasi PC. Sau ati avut un username care a fost deja banat definitiv pe site, motiv pentru care nu vi se mai accepta crearea unui user nou.

  4. #44 SP
    Member caine_rau's Avatar
    mersi man
    acum stiu ca te bat la cap dar mai am o intrebare. sincer nu ma pricep si vad ca tu esti in cunostiinta de cauza.
    contul e deja facut pana la pct acelor mesaje. bun. poate modifica datele pt acel cont. ex sa foloseasca gmail.com in locul mail-ului yahoo.com.

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca nu le merge ceva, sa ne contacteze via Console Games Forum - Contact Us cu username-ul pe care-l au, ca sa verificam si noi care e problema.

  6. #46 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Marius
    psn: ffocus2008

  7. #47 SP
    Member radu_robert98r's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Marius
    psn: ffocus2008
    ffocus tre sa scri numele complet ...citeste regulamentu

  8. #48 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ov
    PSN : Studentul

  9. #49 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by radu_robert98r View Post
    ffocus tre sa scri numele complet ...citeste regulamentu
    JohnnyTrueLove e numele lui

  10. #50 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by radu_robert98r View Post
    ffocus tre sa scri numele complet ...citeste regulamentu
    si tu ar trebui sa scri korekt..citeste abecedaru

  11. #51 SP
    Member caine_rau's Avatar
    asa baietii ca la box. un pic de raca inaintea caftelii nu poate decat sa faca campionatul asta memorabil
    ffocus daca a iesit cu personajul direct la interval(nu l-a tinut undercover) inseamna c-am pus-o

  12. #52 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    inca 4 la PS3 si o sa putem incepe turneul . Come on guys . 4 more . Abea astept sa inceapa (chiar daca o sa ies din prima runda ). May the best man win !

  13. #53 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    chiar nimeni nu vrea sa mai participe pentru X360? ...

    va rog frumos sa nu dezvaluiti pe thread personajul cu care veti juca! folositi PM. thx

  14. #54 SP
    Junior Member Snoopy16's Avatar
    Andrewqp am incercat s itzi dau add pe psn dar imi zice ca ai maximul de friends si nu mai potzi avea...

  15. #55 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopy16 View Post
    Andrewqp am incercat s itzi dau add pe psn dar imi zice ca ai maximul de friends si nu mai potzi avea...
    incearca sa-mi dai astazi, am sters acum 2 zile vreo 20 de friends. (Oare se va gandi Sony sa mareasca limita de la friends? )

  16. #56 SP
    Rze
    Junior Member Rze's Avatar
    Bogdan Galbura
    PSN ID : Rze22

  17. #57 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mai sunt 2 locuri libere pentru PS3 si 13 pentru X360.

  18. #58 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Radu Daniel

    PSN : Nightcrawler92


    P.S : Am facut rost de la un prieten de el daca exista nedumeriri fata de ce am postat acum cateva zile aici

    P.S 2 : Astept si turneul de MK vs. DC Universe daca se va face . Pot ajuta cu organizarea lui daca e nevoie.

  19. #59 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Nightcrawl3r View Post
    P.S 2 : Astept si turneul de MK vs. DC Universe daca se va face . Pot ajuta cu organizarea lui daca e nevoie.
    Din pacate nu cred ca se va organiza un astfel de turneu pe CG.ro, insa asta nu inseamna ca nu va puteti strange pe un thread si sa incepeti un campionat.

    PS: mai este doar un loc disponibil pentru turneul de PS3. va reamintesc ca va astept pe toti la ora 20:00 duminica asta sa facem niste meciuri de test. aveti obligatia sa-mi dati add pe PSN (id: AndRewqp). va multumesc.

  20. #60 SP
    Member Mikael's Avatar
    HoHoHo la fix am revenit pe forum vad ca mai era un loc bwahaha, lucky me

    id psn:Suiramzus
    Nume:Munteanu Mihai


    @AndRewq as vrea sa pot sa intru duminica pe psn, dar nu pot din cauza nijikonului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  2. Replies: 30 Last Post: 11-10-2010, 01:38
  3. Marius Pop & The M Theory - Primul Album "First Step" si Turneu By ineedmoney93 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 6 Last Post: 10-10-2010, 12:12
  4. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18
  5. ConsoleGames.ro & Actionfigure.ro By MonkY in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 18-07-2009, 01:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts