Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 246

Thread: ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360)

  1. #61 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mikael View Post
    @AndRewq as vrea sa pot sa intru duminica pe psn, dar nu pot din cauza nijikonului
    ok, nu-i nimic, dar vezi ca nu am primit niciun PM de la tine...

  2. #62 SP
    Member Mikael's Avatar
    iti dadusem e-mail....iti mai dau si un pm poate o sa functioneze sper...

  3. #63 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mikael View Post
    iti dadusem e-mail....iti mai dau si un pm poate o sa functioneze sper...
    nu mi-ai dat numele personajului. astept PM nu e-mail cu el, imi este mai usor sa le am pe toate pe PM.

    Nu uitati, duminica pe la ora 20:00 va astept pe toti cei inscrisi la turneul de PS3 la niste meciuri de test. dati add la id: AndRewqp, va multumesc.

    LE: mda.. de ce mi-a fost frica nu am scapat. s-au ocupat toate cele 16 locuri, insa avem un intrus http://www.consolegames.ro/forum/members/printesasuka/ nu am primit niciun PM de la el/ea. daca nu va da niciun semn de viata pana duminica va fi eliminat si vom astepta alt jucator. in rest totul e ok, mai trebuie sa primesc de la Mikael un PM cu numele personajului and we are good to go.

  4. #64 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Sa inteleg ca pe X360 s-a dus campionatul...

  5. #65 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Sa inteleg ca pe X360 s-a dus campionatul...
    perioada de inscriere este valabila inca si s-ar putea s-o prelungesc pana se termina turneul de pe PS3. tot timpul a fost asa, cei cu X360 parca nu vor sa participe la turnee/campionate. chiar imi pare rau, ar fi fost foarte interesant sa avem pe ambele platforme.

  6. #66 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gata... cu ajutorul lui DeathWings o sa am si eu Tekken VI de PS3. Thx si respect DeathWings ! GreyhounD, ferea !
    Btw, id-ul meu cred ca era alfamonkus

    P.S. Daca e nevoie, eu joc si de pe X360... ca sa fie mai multi si dincolo... doar sa-mi ziceti...

  7. #67 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Gata... cu ajutorul lui DeathWings o sa am si eu Tekken VI de PS3. Thx si respect DeathWings ! GreyhounD, ferea !
    Btw, id-ul meu cred ca era alfamonkus

    P.S. Daca e nevoie, eu joc si de pe X360... ca sa fie mai multi si dincolo... doar sa-mi ziceti...
    @MonkY momentan s-au inscris 16 oameni, dar daca nu primesc un raspuns de la userul din postul anterior, ii vei lua tu locul, nu te inscrie inca in turneul pentru X360.

  8. #68 SP
    Member Mikael's Avatar
    pot sa intarzii cu numele personajului? vreau sa vad cum ma descurc acuma in bucuresti cu personajele mele si dupaia sa dau un raspuns, daca nu se poate sa-mi zici

  9. #69 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si eu mai intarzii un pic cu personajul... ca nu-l gasesc pe Baraka sau Reptile

    ---------- Post added 22-10-2010 at 01:51 PM ----------

    Hmm, astept sa-mi spuneti daca mai e loc...

  10. #70 SP
    Junior Member Snoopy16's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    nu mi-ai dat numele personajului. astept PM nu e-mail cu el, imi este mai usor sa le am pe toate pe PM.

    Nu uitati, duminica pe la ora 20:00 va astept pe toti cei inscrisi la turneul de PS3 la niste meciuri de test. dati add la id: AndRewqp, va multumesc.

    LE: mda.. de ce mi-a fost frica nu am scapat. s-au ocupat toate cele 16 locuri, insa avem un intrus Console Games Forum - View Profile: printesasuka nu am primit niciun PM de la el/ea. daca nu va da niciun semn de viata pana duminica va fi eliminat si vom astepta alt jucator. in rest totul e ok, mai trebuie sa primesc de la Mikael un PM cu numele personajului and we are good to go.
    mai dai o sansa la printesaasuka el cu asuka joaca si e foarte bun osa fie tare turneul asta abea astept... ne batalim dumninica... bafta

  11. #71 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    nu mi-ai dat numele personajului. astept PM nu e-mail cu el, imi este mai usor sa le am pe toate pe PM.

    Nu uitati, duminica pe la ora 20:00 va astept pe toti cei inscrisi la turneul de PS3 la niste meciuri de test. dati add la id: AndRewqp, va multumesc.

    LE: mda.. de ce mi-a fost frica nu am scapat. s-au ocupat toate cele 16 locuri, insa avem un intrus Console Games Forum - View Profile: printesasuka nu am primit niciun PM de la el/ea. daca nu va da niciun semn de viata pana duminica va fi eliminat si vom astepta alt jucator. in rest totul e ok, mai trebuie sa primesc de la Mikael un PM cu numele personajului and we are good to go.
    da man mai asteapta ca vb eu cu el diseara
    nu prea intelege sistemul de comm pe forum( sau nu le are cu netu)

  12. #72 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Superr , ies din primul tur

  13. #73 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Superr , ies din primul tur
    nici cu monky nu mi-e rusine asa ca oricare din cei 2 iti pot provoca dureri mari

  14. #74 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am vorbit cu el, dar nu mi-a dat numele real. scrie clar in regulament

    I. Vreau sa ma inscriu

    Daca doriti sa va inscrieti in turneu trebuie sa urmati urmatorii pasi:
    • postati in acest thread numele complet si ID de PSN/XBL
    • va rog sa-mi trimiteti un PM cu ID de messenger, o adresa de e-mail, un numar de telefon si personajul cu care vreti sa jucati pe intreaga perioada a turneului
    • pentru PS3: intrati aici si dati Join Tournament
    • pentru X360: intrati aici si dati Join Tournament
    Cei care nu vor urma toate instructiunile de mai sus vor primi un PM de atentionare si dupa 48 de ore vor fi eliminati din competitie, inainte ca aceasta sa inceapa, asa ca va rog frumos sa fiti foarte atenti
    acel mic amanut are si el rolul lui, daca nu specificam acest lucru, iesea o mare incurcatura, ca ceilalti nu stiu cine s-a inscris sau cate locuri mai sunt libere.

    uite in ce situatie ma aflu eu acum. eu stiam, dupa numarul PM si ce am citit pe acest thread, cine s-a inscris in campionat si de dimineata erau 15 oameni. mare mi-a fost mirarea cand am intrat pe tournament si vad ca sunt 16 . incep sa numar din nou, imi ies 15... intr-un final il observ pe printesaasuka, nu am niciun PM de la el si nici nu a scris nimic pe thread. dupa a postat si MonkY ca vrea sa participe. eu ce ar trebui sa fac? in mod normal printesaasuka ar trebui eliminat ca a dat join fara sa ofere informatiile necesare pentru inscriere, scrie si in regulament, insa i-am oferit extra time (sa zicem). el acum imi zice in Pm ca numele lui e printesaasuka si tind sa nu-l cred, sunt mai sceptic de felul meu . bineinteles ca orice as alege, eu voi iesi rau in ambele situatii, de ce? pentru ca nu se respecta regulamentul, chiar daca scrie mare "Mai jos aveti postat regulamentul si va rog frumos sa-l cititi inainte sa va inscrieti si sa-l respectati pe intreaga perioada a turneului si nu uitati doar un lucru va cer: seriozitate!"

    daca ar fi sa renunt vreodata sa organizez turnee sau campioante ar fi din aceasta cauza. nu e atat de usor precum crede lumea sa organizezi o competitie, fie ea mare sau mica, si mai ales sa-i multumesti pe toti. degeaba le ceri in repetate randuri doar doua lucrui, nimic mai mult: seriozitate si sa citeasca regulamentul inainte sa intre in competitie, ca tot acolo se ajunge, sa fui dezamagit de anumiti useri.

    imi pare rau daca v-am plictisit.

  15. #75 SP
    Member TheSpider's Avatar
    deci ii dam drumu?am vazut ca deja s-au afisat meciurile.

  16. #76 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by YoSpider95 View Post
    deci ii dam drumu?am vazut ca deja s-au afisat meciurile.
    in primul rand astept sa primesc un PM de la printesaasuka si in al doilea rand duminica la ora 20:00 vom face niste meciuri de test sa vad cum este conexiunea, pe urma ii dam drumul. ati primit fiecare un PM

  17. #77 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Andrei , daca te agiti la turneul asta asa tare , nu vreau sa stiu cat de stresat o sa fii la cel de fifa

  18. #78 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Andrei , daca te agiti la turneul asta asa tare , nu vreau sa stiu cat de stresat o sa fii la cel de fifa
    cu alea mi-am obisnuit, dar oricum ti-am promis ca tu vei fi in spatele turneului si il vei supraveghea , eu doar ii dau drumul . i know u love me

  19. #79 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    in primul rand astept sa primesc un PM de la printesaasuka si in al doilea rand duminica la ora 20:00 vom face niste meciuri de test sa vad cum este conexiunea, pe urma ii dam drumul. ati primit fiecare un PM
    Sa stii ca nu ma supar daca nu mai e loc. De-abia astazi am pus mana pe Tekken VI de PS3 (thx again DeathWings). Oricum promit sa fac niste meciuri cu GreyhounD si cu castigatorul
    Ah... v-a spus Andrew ca iese si cu premiu, nu ?

  20. #80 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Oricum promit sa fac niste meciuri cu GreyhounD si cu castigatorul
    Pai e unul si acelasi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  2. Replies: 30 Last Post: 11-10-2010, 01:38
  3. Marius Pop & The M Theory - Primul Album "First Step" si Turneu By ineedmoney93 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 6 Last Post: 10-10-2010, 12:12
  4. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18
  5. ConsoleGames.ro & Actionfigure.ro By MonkY in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 18-07-2009, 01:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts