Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 96 of 96

Thread: Ho ho hoo ! Mosul vine cu premii si cadouri pe CG...

  1. #81 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    ms ms..cand o pot primi ?nu,acum serios...am fost plecat 4 zile la munte...si nu stiu dak sa facut sa nu.Sunt si eu curios cn,ce a castigat

  2. #82 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Imi cer mii de scuze, insa din pacate mosul a fost un picut bolnav si nu a reusit sa faca toate tragerile la sorti. Voi pune momentan lista cu ce a "plecat" deja si voi "redacta" si lista completa.

    DonAdryan - Consola Xbox 360 Arcade
    Mika - Fifa09 Xbox 360, promo items
    istrategie - Dead Space PS3, promo items
    Mistique - Dead Space PS3, Cablu PS3, promo items
    Khan - PGR4 Xbox 360, promo items, Halo 3 action figure
    DeeDee - TimeShift Xbox 360, promo items
    Darcangel - Mirror's Edge PS3, promo items
    Padawan - Just Cause Xbox 360, promo items
    Greyhound - Overlord Xbox 360, promo items
    Nops - Hour of Victory Xbox 360, Halo 3 action figure, promo items
    Trickz - Transformers Xbox 360, Volan Thrustmaster, Cablu VGA HD Xbox 360, promo items
    Sekhemet - The Godfather Xbox 360, accesorii consola, promo items
    Paradox - Field Commander PSP, accesorii consola, promo items
    SpitFire - The GodFather Xbox 360, promo items
    Abymix - Joc Xbox 360, Halo 3 action figure, promo items
    Crisstine - Iron Man PS3, promo items
    Cosmina - promo items
    Dummymix - The GodFather Xbox 360, promo items
    Q - EndWar PS3, promo items

    Felicitari ! Acum ma scuzati, ma intorc sa zac...

  3. #83 SP
    Member leggollas11's Avatar
    lucky mofo`s.... sa aveti parte de ele

  4. #84 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mai am un Dead Space, dar e binevenit inca unul. THX Console Games!
    Daca va mai fi nevoie de sprijinul meu la partea de articole si la anul, voi ajuta cu placere echipa.

  5. #85 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    felicitari tuturor castigatorilor.si asteptam cat mai multe concursuri de genul asta

  6. #86 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    eu nu am primit nimic de la mos? a primit doar teroristul o palarioara si acum se crede cowboy... cine credeti ca este calul?

  7. #87 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    eu nu am primit nimic de la mos? a primit doar teroristul o palarioara si acum se crede cowboy... cine credeti ca este calul?
    foarte tare asta.eh mosul nu a avut buget ptr a veni la toti.maybe next year

  8. #88 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Felicitari Castigatorilor!!
    Cum s-a facut tragerea asta la sorti??? eram toti inclusi?

  9. #89 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Voi nu sunteti atenti la ce a scris mosu' computerizat?
    "Imi cer mii de scuze, insa din pacate mosul a fost un picut bolnav si nu a reusit sa faca toate tragerile la sorti. Voi pune momentan lista cu ce a "plecat" deja si voi "redacta" si lista completa."
    Premiile mentionate mai sus sunt cele date la intalnirea consolistilor. Deci inca nu s-au dat toate premiile

  10. #90 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Voi nu sunteti atenti la ce a scris mosu' computerizat?
    "Imi cer mii de scuze, insa din pacate mosul a fost un picut bolnav si nu a reusit sa faca toate tragerile la sorti. Voi pune momentan lista cu ce a "plecat" deja si voi "redacta" si lista completa."
    Premiile mentionate mai sus sunt cele date la intalnirea consolistilor. Deci inca nu s-au dat toate premiile
    eu stiu sigur ca nu voi castiga nimic ptr. ca niciodata nu am avut noroc si nu am castigat la trageri la sort si sunt sigur ca asta nu se va schimba acum

  11. #91 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    eu stiu sigur ca nu voi castiga nimic ptr. ca niciodata nu am avut noroc si nu am castigat la trageri la sort si sunt sigur ca asta nu se va schimba acum
    numai tu ?

  12. #92 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Au fost 3 trageri la sorti plus premiile de "fidelitate" (care au fost acordate news editorilor principali). Premiul mare a fost acordat prin tragere la sorti intre toti userii care au peste 100 de posturi pe ConsoleGames.ro (cu exceptia moderatorilor si adminilor, normal). Toate celelalte pleaca spre voi prin tragere la sorti intre toti cei 1590 de membri CG. Fiecare va primi PM. Voi anunta lista completa dupa ce primesc de la toti acceptul.

    P.S. Folosesc aceasta metoda intrucat am mai avut probleme data trecuta, cand au castigat useri care nu au raspuns niciodata la PM-uri sau email... si e pacat sa raman cu premiile aici

  13. #93 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    cel mai corect asa

  14. #94 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Au fost 3 trageri la sorti plus premiile de "fidelitate" (care au fost acordate news editorilor principali). Premiul mare a fost acordat prin tragere la sorti intre toti userii care au peste 100 de posturi pe ConsoleGames.ro (cu exceptia moderatorilor si adminilor, normal). Toate celelalte pleaca spre voi prin tragere la sorti intre toti cei 1590 de membri CG. Fiecare va primi PM. Voi anunta lista completa dupa ce primesc de la toti acceptul.

    P.S. Folosesc aceasta metoda intrucat am mai avut probleme data trecuta, cand au castigat useri care nu au raspuns niciodata la PM-uri sau email... si e pacat sa raman cu premiile aici
    Deci sa inteleg ca sunt 1590 de useri care au sub 100 de posturi? Care fiecare va primi PM ? Poate cei care au fost trasi la sorti ... Sry, stiu, sunt mai greu de cap

  15. #95 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Pr3dator39 View Post
    Deci sa inteleg ca sunt 1590 de useri care au sub 100 de posturi? Care fiecare va primi PM ? Poate cei care au fost trasi la sorti ... Sry, stiu, sunt mai greu de cap
    Of of... mai citeste odata te rog. Am zis clar ca au fost 3 "transe":
    1. Pentru news editori
    2. Pentru cei care aveau peste 100 posturi
    3. Pentru toti userii CG

  16. #96 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Of of... mai citeste odata te rog. Am zis clar ca au fost 3 "transe":
    1. Pentru news editori
    2. Pentru cei care aveau peste 100 posturi
    3. Pentru toti userii CG

    THX Monky ... e mai limpede acum

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 06-01-2014, 19:58
  2. Ce cadouri primim de Craciun ? By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 15 Last Post: 26-12-2010, 20:17
  3. Ce cadouri luam de Craciun ? By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 14 Last Post: 25-12-2010, 22:02
  4. Concurs "Vine Mosul pe ConsoleGames" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 79 Last Post: 21-12-2009, 20:18
  5. Vine Mosul pe CG ! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 2 Last Post: 19-12-2009, 00:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts