Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 40 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 ... LastLast
Results 721 to 740 of 798

Thread: ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship

  1. #721 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OMG... it's getting to an end
    Bafta finalistilor !

  2. #722 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    OMG... it's getting to an end
    Bafta finalistilor !
    for us, the circle will be completed: am inceput campionatul pe Corinth Crossing si-l vom termina tot pe Corinth.
    sper doar sa fie finale intense.

  3. #723 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Am facut doua mici modificari la setari pentru ca nu existau exact optiunile pe care le-am pus prima data. Bodycount-ul este de 50 de kill-uri si S&R este de 5 items. Have fun!

  4. #724 SP
    Member reikkoo's Avatar
    felicitari echipei adverse au castigat cu 5-2!!

  5. #725 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Finala mare: Recs / Tavitzu / istrategie VS emptysilence / Enthroll / Kobayashi 3 - 4 Replay: Killzone.com
    Finala mica: reikkoo / Solozaur / Cricku VS ffocus / ReNeGaDe124 / Raskolnikov1944 2 - 5 Replay: Killzone.com

    emptysilence / Enthroll / Kobayashi
    Recs / Tavitzu / istrategie
    ffocus / ReNeGaDe124 / Raskolnikov1944

    Eu zic ca a fost un campionat pe cinste si tin sa ii felicit pe toti cei care au ramas pana la final. Va asteptam sambata asta pe toti pentru a inmana premiile si pentru a sta la un pahar de suc.
    Inca o data felicitari, a fost un campionat strans, cu probleme ce-i drept, dar ma bucur ca am reusit sa il ducem pana la capat!

  6. #726 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Felicitari castigatorilor ! Iar daca ati stabilit deja ca Sambata asta va inmaneaza premiile... atunci astept pe cineva sa le ridice de la mine, intrucat Sambata asta mi-e imposibil sa vin. Anyway, ma bucur ca membru al echipei CG ca va putem oferi aceste mici premii si sper sa ne intalnim la o bere sau un suc rece. Inca odata, felicitari si va asteptam la urmatorul concurs CG !

  7. #727 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    What?! Dj Mo a zi cu cateva pagini in urma ca sambata asta vrea sa faca intalnirea. Nu e nicio graba cu premiile. Oricum, te rog sa bagi un guide direct la licitatii.

  8. #728 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OK... Nu-i bai... trebuia sa-mi fi zis totusi si mie cineva... pentru ca pt. vineri (seara), sambata, duminica... am o armata intreaga pe cap (instalatori, mobila, montaje, etc...) si nu ii pot amana. Sorry. Dar voi fi acolo cu spiritul (ma puteti barfi linistiti )

  9. #729 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Gata, am vorbit. O lasam pe sambata viitoare! Cine vine ca sa vedem cam cate persoane vom fi?

  10. #730 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Felicitari castigatorilor

    Deoarece Monky nu poate veni sambata aceasta, vom stabili o intalnire pentru sambata viitoare (11.07.2009). Nu cred ca este frumos ca la un asemenea eveniment sa lipseasca tocmai el. Ce spuneti?

  11. #731 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai daca e pt. Sambata viitoare, i'm totally in ! Vin si eu cu perechea (dar sa nu faceti la Cafeneaua Actorilor 10% sau la manele ca va mananc)...

  12. #732 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Felicitari guys !!! WE DID IT !!! multumim organizatorilor, it was great! din pacate nu cred ca Dead Men Squadra Vincente va putea veni la intalnire: eu sunt in Italia, Koba in Timisoara si Empty in Craiova (cred...). Empty poate poti sa te duci tu?... mi-ar fi placut... daca acceptati "delegati", am fi happy daca ati inmana trofeele Dead Men-ilor din Bucuresti. UUUUUHHAAAAA!!!!! Dead Men Rule!!! felicitari finalistilor !!! , nu stiu inca cum a fost semifinala, dar finala a fost un meci pe cinste, uber intens cum mi-am dorit !! cheers!

  13. #733 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sigur, daca nu puteti veni vom inmana membrilor echipei... sau le trimitem prin curier. Nu era atat de premii cat sa ne mai cunoastem si noi, ca rare sunt intalnirile cu consolistii in ultima perioada (deh, criza).

  14. #734 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    sunt din Craiova si eram cel mai aproape sa vin dar nu imi permite in perioada asta sa plec din localitate mai deloc ,chiar mi-ar fi placut la intrunire ca sa ne intalnim ca premiile se pot da si prin curier,dar asa mai vorbeam si noi
    poate din toamna cand sunt mai lenjer voi putea ajunge la o intrunire

  15. #735 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Gata, am vorbit. O lasam pe sambata viitoare! Cine vine ca sa vedem cam cate persoane vom fi?

    Count on me!Cu toate ca echipa mea nu a castigat nimica ar fii frumos sa va cunosc si eu . Sper ca ma primiti la intalnire.lol

    Cele mai sincere felicitari finalistilor si sper sa va bucurati de premii !

    CG Rulzz !

  16. #736 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Felicitari participantilor!

    ...pai si un meci intre finale?...joking...ur the best...i think

  17. #737 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Felicitari tuturor sper sa mai faceti si altele ca sa pot participa si eu .

  18. #738 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Felicitari castigatorilor!

  19. #739 SP
    Member ramusg's Avatar
    Bravo.Vedeti ca se poate?! A fost frumos, felicitari tuturor celor care au participat, multumim organizatorului ISTRATEGIE si lui Mos Craciun :Monk Y. Felicitari celor de pe podium si multa bafta. Multumesc tuturor.

  20. #740 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Bravo.Vedeti ca se poate?! A fost frumos, felicitari tuturor celor care au participat, multumim organizatorului ISTRATEGIE si lui Mos Craciun :Monk Y. Felicitari celor de pe podium si multa bafta. Multumesc tuturor.
    Crezi ca ai putea sa vii la intalnirea Killzone 2 de saptamana viitoare remus?Ar fii frumos sa mai fie inca un om din echipa mea.Sper sa vina si consol3.
    Scuze pentru offtopic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 40 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4381 Last Post: 16-01-2014, 14:47
  2. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  3. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts