Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 40 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 LastLast
Results 741 to 760 of 798

Thread: ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship

  1. #741 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    VICTORIE !




  2. #742 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci pana la urma unde ati hotarat sa fie intalnirea ? Ati facut rezervare ? Vad ca nu s-a mai anuntat nimeni...

  3. #743 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    de la noi din echipa castigatoarenu poate veni nimeni
    unu e in italia,altu Timisoara prea departe sa vina la Bucuresti
    iar eu din Craiova am un program foarte incarcat care nu pot pleca din localitate,sunt sechestrat de servici
    imi pare rau,poate pe viitor

  4. #744 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    As avea eu ceva propuneri.Voi ati vrea la o terasa presupun ?! Sper sa ma ajute si Monky in privinta localului.(He's the boss !)

  5. #745 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Posteaza propunerile aici te rog... si vedem cum facem. Mai ales ca nu vad o lista cu cine s-a anuntat... Cati suntem pana la urma ?

  6. #746 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar

    Question

    So people , am vazut ca momentan nu avem nici o idee unde am putea sa facem intalnirea killzone 2 pentru decernare premiilor si ca sa stau la un cico.

    M-am interesat la terasa Davvero (Davvero - Ristorante italiano) , au si terasa.
    Preturile sunt destul de ok , de exemplu o pizza este intre 19-26 si un suc la 0.5 l sau o bere este 5 lei.Terasa este deja rezervata , dar mai au vreo 20 de locuri innauntru.
    Este in zona Tineretului pe langa Diamond.(mai multe detalii pe site)

    img_1189.jpg


    O alta idee ar fii sa mergem la Diamond (tot o terasa in aer liber , tot in zona Tineretului).O pizza este tot in jur de 20 lei si un suc/bere 5 lei.
    Este un local foarte frumos si daca ati fii de acord poate facem si un fotbal (au si terenuri sintetice) !
    Nu am gasit poze , dar va garantez ca arata foarte bine (acolo mi-am facut eu my sweet 16lol).Am vorbit si am putea sa facem o rezervare si sa ne faaca o masa imensa de vreo 20 de persoane.
    Daca vrea cineva sa se intereseze numarul lor dee telefon este 0720696135(Nu au site fiind un loc select dar totusi preturile dind foarte ok pentru un astefel de local ).


    Si am pastrat ce e mai bun la sfarsit , sau mai bine zis ce cred eu ca ar fii cel mai inspirat.
    Cafeneaua Actorilor este un local foarte linistitor.Am vorbit si as putea sa fac o rezervare pe terasa.
    Ne pot aranja 2 mese de 10 persoane.
    Este pe malul lacului din parcul Tineretului.Singurul lucru mai ''pierat'' este faptul ca pentru a face rezervare trebuie sa consumam de 30 ron de persoana(Eu cred ca nu este o suma foarte mare si ca va propuneati sa cheltuiti cam in jurul aceste sume.
    In acesti bani ar venii o pizza sau un gratat si 2 sucuri/beri
    .Am zis ca acest loc ar fii cel mai ok sa avem si terasa deoarece sunt sigur ca multi dintre voi mai si fumeaza.
    Poze cu terasa puteti gasi aici : http://http://www.flickr.com/photos/...ctorilor/show/ si site-ul lor oficial : http://http://www.cafeneauaactorilor.ro/.


    Orice locatie am alege trebuie sa stiu cel tarziu vineri cam cati vom veni deoarece trebuie sa fac rezervare.
    Voi decideti , mie mi-e indiferent.

  7. #747 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    sa nu mai pomenesti in viata ta de cafeneaua actorilor (cel putin p'aici prin zona). prietenii stiu de ce

  8. #748 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Ok , daca zici tu !

  9. #749 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Diamond pare interesant. In ideea de a sta undeva afara la racoare. Presupun ca intalnirea este mai pe seara. Ar fi bine sa inceapa si lumea sa se anunte si eventual sa facem si rezervare maine. Cred ca vineri este deja tarziu.

  10. #750 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dj_Andrei: Cafeneaua Actorilor a reusit sa bata pana acum toate recordurile. De la timpul de servire, modul in care esti servit, pana la preturi. Mai pui basca faptul ca acolo 10% tips sunt incluse in nota de plata... si gata. Pacat, ca e un local interesant. Dar atat.

  11. #751 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Ok deci pana acuma Diamond conduce !

    ---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

    O sa va rog frumos sa va anuntati aici cei care vin ca sa stiu cate locuri sa rezerv ! Com'on people !

  12. #752 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    I'm in for sure!

  13. #753 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Bogdane sunt 100% sigur ca tu o sa fii acolo lol !

    Eu am avut o idee de la inceput , dar nu cred ca va veti omora in privinta localului.
    Este o terasa 'Motoare' langa TNB.Este o terasa pentru toate tipurile de varste , dar in special este mult tineret.(sunt si eu inca tanar).
    Nu au mancare , dar au bauturi la preturi foarte ok.
    Poze :

    bucuresti-089_mic.jpg


    motoare-3.jpg


    motoare-2.jpg

    Eu tot la Diamond cred ca ar fii cel mai ok.Stiu ca tot pe a mea o tin , dar poate facem si un mic fotbal dupa ce terminam.
    Com'one people care mai vine.Trebuie sa facem rezervarea cat mai repede.
    Si tot in zona Tineretului sunt mai mult terase mai 'ascunse' , deci am putea sa ne asezam la una dintre ele.

  14. #754 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Sunt prezent.

  15. #755 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu stiam ca voi (Monky, Tu , Istrategie veti veni sigur ma referam la ceilalti...) ! Hai people cine vine ?!

  16. #756 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, daca din 27-30 de participanti doar 2 se arata interesati sa vina la intalnire... atunci No Comment !

  17. #757 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Nu cred ca e chiar asa. Sunt sigur ca si ffocus si Renegade vor fii acolo.Deci presupun ca o sa rezerv in jur de 10 locuri.Haideti people ca ma faceti sa trec pe Xbox 360 lol !

  18. #758 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    People ce facem ?! Este deja joi si noi nu avem rezervare si nici nu stiu cam cati oameni vor venii ?! Com'one !!

  19. #759 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Vin si eu si k1du desi suntem cam mici de intalnire sper sa nu fie vreo probl. ... sa incerc sa vb si cu ramusg poate il conving sa vina.MonkY ti-a pregatiti k1du niste jocuri de xbox 360 poate le pui intr-o tombola scurta acolo sau le bagi la licitatie

  20. #760 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    well eu nu vin ca stau in Oradea si faceti voi socotealea ,have fun si felicitari castigatorilor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 40 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4381 Last Post: 16-01-2014, 14:47
  2. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  3. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts