Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 40 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 LastLast
Results 761 to 780 of 798

Thread: ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship

  1. #761 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Eu o sa fac tot posibilul sa ajung.O vin in locul lui Enthroll.El sta in Italia si sigur ar fi venit,daca era in tara.
    As fi interesat de ora si localul,daca se mai tine sau nu.

  2. #762 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    O sa fiu si eu prezent. Ar fi de preferat totusi sa nu fie foarte tarziu. De asemenea, o sa trebuiasca sa-mi explice cineva cum ajung de la statia de metrou Tineretului la Diamond pentru ca nu cunosc zona.

    Din pacate, eu o sa fiu singurul reprezentant al echipei mele. Rasko nu este din Bucuresti si nu poate ajunge, iar ffocus participa la o nunta.

  3. #763 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Mi-ar face placere sa vin dar sunt din Iasi, deci prea mult drum de batut pentru mine!

  4. #764 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    O sa fiu si eu prezent. Ar fi de preferat totusi sa nu fie foarte tarziu. De asemenea, o sa trebuiasca sa-mi explice cineva cum ajung de la statia de metrou Tineretului la Diamond pentru ca nu cunosc zona.

    Din pacate, eu o sa fiu singurul reprezentant al echipei mele. Rasko nu este din Bucuresti si nu poate ajunge, iar ffocus participa la o nunta.
    Renegade te astept eu la metrou tineretului si mergem acolo,ok.

    ---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

    Pana la urma unde mergem ca trebuie sa rezervam undeva,eu si k1du votam diamond,voi?

  5. #765 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu vin oriunde doriti... deci pana acum Diamond it is

  6. #766 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Cand se va lua o decizie finala,vreau sa puneti si voi o descriere cum se ajunge acolo,o poza ceva,chair si prin yahoo maps,un print screen ceva...cu orientarea stau faorte bine.
    Poate se anuta pana in ora 15:00 ca sa stiu si eu ce planuri imi fac.

  7. #767 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Guys e ok daca fac rezervare de la 17:00,am sunat acolo si mai au 250 de locuri dar trebuie sa punem ora exacta.Rezerv in jur de 10 locuri.Rezerv la Daimon...
    Uitati si site-ul si au si o harta cum sa ajungeti Daimon club - Meniul

  8. #768 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Se va mai organiza vreun campionat?

  9. #769 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dj_Andrei, imi place cum arata in poze... daca faceti rezervare, faceti si voi afara, sau in fine, undeva unde sa se poata fuma. Ca deh, astia mai batrani....

    Walkman: inca un KZ2, ma indoiesc... cred ca va fi un alt joc

  10. #770 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bon, hai sa facem recensamantul, ca sa poata face rezervare Dj_Andrei pentru Sambata la ora 17:00 la Clublui Daimon:

    Eu + Cris
    Darkie + Olivia
    Dj Mo
    Donely (nu stie 100% daca poate ajunge)
    Dj_Andrei
    consol3
    k1du
    Bitza
    ReNeGaDe124
    aalex
    = 12 persoane

    Daca mai sunt doritori, postati aici repede. Btw, nu se supara nimeni ca unele persoane nu pot ajunge. Intelegem perfect situatia. Unii nu sunt in tara, altii sunt in vacanta, altii nasi... Stati linistiti, vor mai fi si alte imprejurari. Sa speram ca mult mai bine organizate.

    P.S. Voi updata lista in acest post, sa nu o mai lungim prea mult.

  11. #771 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Lui Dj_Andrei nu ii merge netul,si mi-a spu sa va zic ca face rezervare de 14 pers. ca vine si aalex.

  12. #772 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Am uitat sa pun si Clubul pe harta de mai sus....my bad.
    Attached Images Attached Images daimon-1.jpg

  13. #773 SP
    Admin MonkY's Avatar
    istrategie: ia o pauza te rog si racoreste-te ! Nu incearca nimeni sa ascunda nimic... doar ca e necesar un pic de bun simt, nu se spala toate lucrurile murdare in public ca pe celalalt forum. Asa ca te asteptam dupa ce te-ai calmat. E pacat ca dai cu piciorul in cei care pana acum putin timp ii numeai amici... si pentru ce ? Pentru o mica problema de organizare. Ce se poate rezolva instant, cu o simpla lista si un telefon pt. rezervare.

    Anyway, back on topic... Cine mai vine ?

  14. #774 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Este o problema,la daimon am aflat ca se organizeaza o nunta ,dupa ce nesriosii aia imi spun ca au 250 de locuri.Vreti cumva la Davvero maine la aceiasi ora sau la "La Mama",tot la aceiasi ora,detalii pe pagina anterioara.Voi ce ziceti?Cum vreti?Vreti Duminica?La Davvero am sunat acum si au 14-15 locuri pe terasa,in zona tineretului de la 17:00.
    P.S. Sunt consol3 si am scris exact ce mi-a spus Dj_Andrei,pt. ca nu ii merge netu.

  15. #775 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Aia nu aia nu...pana la urma ce facem?
    Fac eu acum rezervare in Mystic Tree ? Este cam in centru la 10 minute de mers pe jos de la magazinul uniera inspre hala Traian.
    15 persoane pentru maine seara la ora 17:00? Este ok asa?Da sau nu,am nevoie de raspuns acum,in maxim juam de ora,ca nu am net acasa de vreo 2 saptamani (mofo's) si nu mai am de unde sa aflu ce se intampla...
    Strada Popa Soare nr 7 colt cu Mantuleasa nr 8.
    Aveti poza mai jos.

    LE:no problem Dj_Andrei...atunci go for Dawero.
    Attached Images Attached Images mystic.jpg

  16. #776 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Lipsesc si eu vreo 3-4 ore si deja e haos lol.Imi cer scuze , dar astia de la RDS sunt niste idioti , tot singur a trebuit sa ma descurc.Imi pare rau ca ''istrategie'' a primit bann.Din cate am inteles nu e definitiv.Sper sa revina cat mai repede.Ii iau apararea in privinta faptului ca el chiar nu a zis ca organizeaza intalnirea.El s-a ocupat decat de campionat.Dj Mo trebuia sa se ocupe , dar am inteles ca este ocupat cu premiile.
    Deci cum i-am zis si lui consol3 la Diamon maine este ocupat deoarece au nunta.Este putin aiurea deoarece cand am sunat eu prima data au zis ca nu au nimic , deci sigur a venit vre-un barosanlol !
    Am sunat la Davvero si au zis ca maine de la 17:00 au loc pe terasa(in jur de 15 locuri).Eu va sugerez sa mergem acolo deoarece servirea este de calitate , preturile sunt foarte ok si avem locuri pe terasa.Pot solicitata sa ne puna o masa mare pentru vreo 15 persoane sau sa fie 2 mese de 7. Cum vreti ?!
    As mai propune sa mergem si la restaorantul 'La Mama'.Au o mancare foarte buna si preturile sunt ok si la fel si servirea , dar nu au terasa.Presupun ca sunt si fumatori printre noi si ar fii mai ok sa stam la o terasa.
    ''Monky'' o sa ai o surpriza din partea mea a lui k1du si a lui consol3.
    People spuneti-mi repede daca sa rezerv la Davvero ?!
    Can't to see you guys !

    ---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

    Imi cer scuze ''Bitza'' , dar localul Mystic Tree este o bataie de joc.Nici macar nu au mancare adevarata.Ce facem mancam decat cartofi prajiti sau supa care a fost incalzita de nu stiu cate ori pana la ora 5 ?!lol

  17. #777 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ok, fa rezervare la Dawero te rog... o masa pt. 15 e suficient (poate chiar prea mult). Cat despre istrategie, fara comentarii. Nu ma asteptam.

  18. #778 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Lipsesc si eu vreo 3-4 ore si deja e haos lol.Imi cer scuze , dar astia de la RDS sunt niste idioti , tot singur a trebuit sa ma descurc.Imi pare rau ca ''istrategie'' a primit bann.Din cate am inteles nu e definitiv.Sper sa revina cat mai repede.Ii iau apararea in privinta faptului ca el chiar nu a zis ca organizeaza intalnirea.El s-a ocupat decat de campionat.Dj Mo trebuia sa se ocupe , dar am inteles ca este ocupat cu premiile.
    Deci cum i-am zis si lui consol3 la Diamon maine este ocupat deoarece au nunta.Este putin aiurea deoarece cand am sunat eu prima data au zis ca nu au nimic , deci sigur a venit vre-un barosanlol !
    Am sunat la Davvero si au zis ca maine de la 17:00 au loc pe terasa(in jur de 15 locuri).Eu va sugerez sa mergem acolo deoarece servirea este de calitate , preturile sunt foarte ok si avem locuri pe terasa.Pot solicitata sa ne puna o masa mare pentru vreo 15 persoane sau sa fie 2 mese de 7. Cum vreti ?!
    As mai propune sa mergem si la restaorantul 'La Mama'.Au o mancare foarte buna si preturile sunt ok si la fel si servirea , dar nu au terasa.Presupun ca sunt si fumatori printre noi si ar fii mai ok sa stam la o terasa.
    ''Monky'' o sa ai o surpriza din partea mea a lui k1du si a lui consol3.
    People spuneti-mi repede daca sa rezerv la Davvero ?!
    Can't to see you guys !

    ---------- Post added at 05:07 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

    Imi cer scuze ''Bitza'' , dar localul Mystic Tree este o bataie de joc.Nici macar nu au mancare adevarata.Ce facem mancam decat cartofi prajiti sau supa care a fost incalzita de nu stiu cate ori pana la ora 5 ?!lol
    Ma asteptam la asa ceva din partea lor,nesimtiti mi s-a mai intamplat odata da' am zis ca nu se mai repeta...
    E ok la Davvero

  19. #779 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Dati vina pe Dj Mo. Sa ii fie rusine si sa isi dea doua palme peste ochi de nesimtit ordinar. Discutia de astazi a inceput dupa ce lucrurile o luasera pe un drum. Sau nu mai stiti sa dati pagini inapoi pe un thread? Daca tot se lamurisera niste chestii nu inteleg de ce astazi s-a inceput sa se arunce vina pe mine? Daca voi vreti sa aveti un tap ispasitor, asta este altceva.

  20. #780 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu e vina nimanui... Considerati ca eu sunt de vina si hai sa incheiem subiectul. Deci maine la Dawero la ora 17:00, vin sa-mi innec amarul...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 40 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4381 Last Post: 16-01-2014, 14:47
  2. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  3. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts