Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 264 of 381 FirstFirst ... 164 214 254 262 263 264 265 266 274 314 364 ... LastLast
Results 5,261 to 5,280 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5261 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu am folosit "with tracking" niciodata. Anul trecut la preorderul de FIFA a fost dispach in 25.09 si a ajuns in 28.09.
    A sosit prin Posta. Nu a fost nevoie sa semnez nimic.

  2. #5262 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    cam in cat timp ajung comenzile de pe Shopto.net?
    3-5 zile lucrătoare

  3. #5263 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    multumesc mult. Si vin prin posta romana, daca am dat fara tracking nu?

  4. #5264 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Asa soseau acum 1 an. Nu cred ca s-a modificat ceva. Voi afla in 2 saptamani.

  5. #5265 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Iar transportul este asigurat pana la oficiul postal?, sau mai trebuie sa pplatescceva inafara de acele 3 lire pe care le am platit deja?

  6. #5266 SP
    Manager paul's Avatar
    O sa primesti aviz sa te duci la oficiul postal la care esti arondat sa-ti iei coletul.

  7. #5267 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Asta stiu dar imi este asigurat transportul pana la oficiul postal sau mai trebuie sa platesc ceva...este prima oara cand cumpar de pe un site strain.

  8. #5268 SP
    Manager paul's Avatar
    Nu mai platesti nimic.

  9. #5269 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Multumesc foarte mult pentru raspuns. Acum sa speram ca ajunge in timp util Imi pare rau daca am stresat pe cineva cu intrebarile mele.

  10. #5270 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Am o comanda la zavvi si la status scria awaiting dispatch...acum scrie processing inseamna ca mi l-a trimis?

  11. #5271 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Știți vreun site unde găsesc abonament pentru xbox live de 3 luni la 12 lire?

    RobertDinu e în concediu în această perioadă.

  12. #5272 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Știți vreun site unde găsesc abonament pentru xbox live de 3 luni la 12 lire?

    RobertDinu e în concediu în această perioadă.
    Aici e £12.99, daca te ajuta.

  13. #5273 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    Multumesc foarte mult pentru raspuns. Acum sa speram ca ajunge in timp util Imi pare rau daca am stresat pe cineva cu intrebarile mele.
    Timpul de livrare poate depinde de orașul în care ești. Pentru București, marea parte a comenzilor mele au durat 2 zile, câteva 3 zile, s-a întâmplat chiar sa sosească a doua zi.. Foarte rar expediază joi și sosește luni.

    Livrarea de la posta poate fi cu aviz sau joc lăsat în cutia postala.. Depinde de poștaș. Al meu e cam imprevizibil, în general îmi lasă plicul la cutie.

    Cat despre asigurarea transportului, e inclusa în alea 3 lire, dacă ai probleme ii contactezi și o sa te rezolve ei..

  14. #5274 SP
    Member AngeReveur's Avatar
    Legat de shopto am si eu o intrebare pentru cine a comandat First Class (with tracking). Cele cu tracking implica automat ca sunt si Signed For ? Produsul imi vine la posta sau mi-l aduce un curier special acasa ? Daca e curier de obicei da un telefon inainte sa ajunga sau vine direct la usa ?
    Bump, nu a facut nimeni comanda cu tracking de la shopto ? Mi-ar trebui sa stiu in urmatoarele cateva zile pana cand mi se iau banii pentru pre comanda daca merita diferenta de 6 lire si pot avea coletul mai repede sau tot dupa posta romana trebuie sa astept...

  15. #5275 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am avut comanda cu tracking cu ceva timp in urmă. A venit poştaşu' la uşă, am semnat pt. plic si asta a fost. Un fel de scrisoare recomandată. Fara tracking e riscant, sunt unii poştaşi care iti înghesuie jocul in cutia poştală sau il lasa deasupra cutiei postale

  16. #5276 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Ce tare! Am avut comanda fara tracking facuta vineri la ShopTo.net si tot mi-a venit la usa azi

  17. #5277 SP
    Junior Member zoddic's Avatar
    mai e cineva cu precomanda de altex bucuresti care la 3 PM inca n-a primit jocul. eu incep sa injur in maxim 15 minute

  18. #5278 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Da, eu sunt. Si eu ma inspumez pe masura ce trec secundele - eu am si sunat la Nemo si mi-au spus ca livreaza astazi pana in 16:00... Si -sincer sa fiu - nu stiu cate sanse sunt sa mai vina intr-o ora dupa ce nu a ajuns o zi intreaga.

  19. #5279 SP
    Member Dante's Avatar
    mie inca nu mi-a venit curierul inca asa ca nu pot zice inca. apropo, in magazine daca ma duc acum pe unde il gasesc? sunt foarte tentat sa il cumpar si sa le zic astora de la curier ca nu-l mai vreau

    tot altex si eu, daca pana la 4 nu vine ma duc si-l caut in magazin

  20. #5280 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Probabil ca e in toate Mall-urile si Media Galaxy-urile, nu cred sa duca lipsa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts