Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 327 of 381 FirstFirst ... 227 277 317 325 326 327 328 329 337 377 ... LastLast
Results 6,521 to 6,540 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6521 SP
    Member eastbason's Avatar
    Ce minte au avut si aia de au comandat sute de console....

  2. #6522 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Iti dai seama ca nu multa si s-au strans ca hienele pe facebuci si ii amenintau ca ii dau in judecata si toate neneorocirile . De asta am si zis ca nu m-ar mira daca ar pleca sau mai bine zis m-ar mira daca ar ramane . Om vedea ...

  3. #6523 SP
    Member eastbason's Avatar
    Aveam si noi un magazin mai bun care ne aducea mai multe jocuri si la preturi mai mici...si uite ca s-a dus si asta...

  4. #6524 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Mi se pare ca au fost mai mult alungati decat ca au plecat .

  5. #6525 SP
    Member eastbason's Avatar
    De catre?

  6. #6526 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    De catre aia cu sutele de comenzi cu sutele de console si alte produse la zero lei , nu ?

  7. #6527 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Au ghost edition de la destiny la 450 lei pe gamerland

  8. #6528 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Au ghost edition de la destiny la 450 lei pe gamerland
    Ce folos daca nu mai onoreaza noi comenzi .

  9. #6529 SP
    Member eastbason's Avatar
    Tind sa cred ca nu asta a fost problema. Bun, s-a stricat script-ul site-ului si uite asa au aparut preturile alea. Daca ma intrebi pe mine nici nu mi se parea normal sa onoreze comenzile alea. Nu? Dar asta nu era un motiv sa inchida...spun asta pentru ca imi pare rau daca ar inchide. Mereu aveau editii bune...si la preturi rezonabile nu ca cei de la noi de aici...

  10. #6530 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Eu cred ca asta a fost motivul , pacat ca nu ai vazut cu ce ii amenintau aia pe facebook . Au facut si petitii online ... o intreaga rascoala . Evident ca nu trebuiau onorate desi nu asta ne durea pe noi , pe noi ne doare ca nu ne mai baga in seama . Pentru mine unul era important ca aduceau si editii ce nu aduc magazinele pe la noi , Destiny Ghost Edition e una dintre ele ca tot spunea Mayhem.

  11. #6531 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Frate dar nu inteleg atitudinea lor, bun ok sunt multi buthurt people ca nu le-au onorat comanda, dar in amenintarile si ticalosiile unor prosti stau ei? Mai ales ca stiau ca o sa fie astfel de reactii nascute din frustrare. Ar trebui sa se gandeasca la faptul ca nu le va afecta vanzarile pe termen lung.

  12. #6532 SP
    Member eastbason's Avatar
    Sa speram ca isi revin si mai putem cumpara de la ei. Daca ma intrebi pe mine, in afara de Altex si Emag, din alta parte nu stiu de unde sa-mi mai cumpar jocuri! Nu vreau sa supar pe nimeni. Stiu ca este aici cineva pe forum care reprezinta alt magazin, dar pot spune ca de la ei nu am gasit niciodata altceva decat editiile standard ( editii care nu ma intereseaza deloc ).

    ---------- Post added 07-01-2015 at 11:17 ----------

    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Frate dar nu inteleg atitudinea lor, bun ok sunt multi buthurt people ca nu le-au onorat comanda, dar in amenintarile si ticalosiile unor prosti stau ei? Mai ales ca stiau ca o sa fie astfel de reactii nascute din frustrare. Ar trebui sa se gandeasca la faptul ca nu le va afecta vanzaripe pe termen lung.
    Eu tot voi cumpara de la ei daca voi mai avea ocazia...

  13. #6533 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Cine stie ce e in capu' lor acum , poate se tem de alte tertipuri cu sute de comenzi neridicate si alte scheme de genu' ca de romanu-i inventiv . Dam si noi cu presupusu' dar adevarul il stiu doar ei . Poate e tot o defectiune de moment dar eu asa cred ca se retrag ... poate gresesc eu .

    ---------- Post added 07-01-2015 at 11:24 ----------

    Daca stai si te gandesti bine si Altex ia in calcul sa o mai taie cu editiile de colectie nu prea mai ai de unde sa iei pentru ca eMag are cate ceva dar nu la scara larga . Pentru o tara din EU stam cam prost , chiar foarte prost , probabil cel mai prost . Poate totusi nu pleaca Gamerland

  14. #6534 SP
    Member eastbason's Avatar
    Daca placa Gamerland...s-a zis cu editiile de colectie!

  15. #6535 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Era evident ca nu vor fi onorate comenzile la 0 lei (zero nu este un pret deci nu se poate vorbi de o prestatie si o contraprestatie). De la 1 leu in sus se putea vorbi de pret derizoriu fiind un pret vadit disproportionat fata de valoare reala a bunului (am scris intr-o postare anterioara si articolele din Noul Cod Civil dar nu cred ca s-a obosit cineva sa citeasca).
    Eu am precomenzi la ei de anul trecut si m-as bucura sa le onoreze dar incep si eu sa cred ca isi vor face bagajele. Ce au facut internautii romani care au comandat cu sutele produse la 0 lei este o forma moderna de haiducie (sau mai degraba hotie la drumul mare intrucat nu cred ca aveau intentii filantropice).
    Fiecare are propria logica si propriul sistem de valori dar eu cred ca s-a gresit mult in abordare (pe ei fratilor...au gresit sa-i nimicim...pe ei pe mama lor..unde-i comanda unde-i comanda...).
    Once again...eu m-as bucura sa onoreze macar comenzile "normale" si de bun simt...

  16. #6536 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Sunt ca si plecati dar, vorba ta , normal ar fi sa onoreze precomenzile facute anterior da ce mai e normal pe lumea asta ...

  17. #6537 SP
    Member enemigo's Avatar
    Am primit mail ieri de la ei. Au acum ceva intarzieri din cauza problemelor cu siteul si va dura putin pana incep sa anunte datile de livrare, dar in mare totul ar trebui sa fie ok. Eu am fost unul din cei care au comandat produse la pretul de 0, iar apoi am trimis mail in care mi-am exprimat punctul de vedere si "nemultumirea" (foarte politicos si ok). Ca urmare, daca plasez acum o comanda voi benefia de discount, produs cadou si produs promotional. Nu stiu exact la ce se refera, va urma sa vad. Per total, destul de buna politica lor. Eu unul sunt multumit.

  18. #6538 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Deci nu pleaca? Super, trebuie sa ma angajez sa fac si eu macar o comanda la ei, cand voi avea sponsor. Foarte buna vestea.

  19. #6539 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by enemigo View Post
    ...incep sa anunte datile de livrare..
    unde ai fost frate la scoala?

  20. #6540 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by enemigo View Post
    Eu am fost unul din cei care au comandat produse la pretul de 0 [...] Ca urmare, daca plasez acum o comanda voi benefia de discount, produs cadou si produs promotional
    Ma bucur ca tu esti multumit. Se pare ca eu voi renunta la ei, acum.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 327 of 381 FirstFirst ... 227 277 317 325 326 327 328 329 337 377 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts