Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 102

Thread: Concurs "Watch Dogs"

  1. #61 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    De la E3-ul din 2012 il astept, daca o sa fie atat de open-world pe cat zic ei, grafica sa fie ca la prezentarea din 2012 si un gameplay fluid ar putea sa castige si goty usor, alaturi de multiplayer-ul care arata destul de atragator. Desigur ca grafica cea mai buna va fi pe PS4 unde vreau si sa-l joc.

  2. #62 SP
    Member eneea's Avatar
    Abia astept sa invadez lumile prietenilor si sa le "stric" jocul , Pt xbox 360

  3. #63 SP
    Member memol's Avatar
    Aceste poze mi-au placut la nebunie

    Daca jocul o sa fie precum in poze si in trailere,Watch Dogs o sa intre in lista mea limitata de Must Keep on PS3.
    Attached Images Attached Images watch-dogs-screen-02-ps4-us-04apr14.jpg 2449263-watch_dogs_running_on_ltrain_.png

  4. #64 SP
    Junior Member Leut's Avatar
    Imi doresc sa ma joc cu tehnologia disponibila si sa fac ca totul sa fie un haos in Chicago pe PS3.

  5. #65 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Tot gameplay trailer-ul din 2012 de la E3 m-a impresionat cel mai mult, chiar arata a ceva next-gen. Acum parca au mai umblat putin la grafica, dar ideea jocului in sine conteaza mai mult

    Mai conteaza platforma?

  6. #66 SP
    Junior Member validng's Avatar
    Single player-ul are o poveste faina iar multiplayer-ul are viitor pentru ca se pot inplementa foarte multe moduri. In concluzie posibilitatile la viitoarele variante sunt multe. Abia astept sa il joc cu detaliile la maxim pe PC

  7. #67 SP
    Junior Member combatx's Avatar
    Sunt curios cum o sa fie Watch Dogs comparat cu GTA V ca fizica a gameplay-ului, mai ales fizica masinilor (cat de realistic se conduc, damage-ul cat de realistic e, cat de rau se poate strica o masina, cat de putin se poate strica o masina) si daca ar fi sa ne luam dupa trailer, in free mode ar trebui sa-ti faci de cap cu multe chestii, playerul nu cred ca se va plictisi, cel putin asa sper!

    Deci, in concluzie, ma astept ca jocul sa fie mai complex comparat cu alte jocuri de genul acesta.
    Mentionez ca jocul mi-l doresc pt consola mea PlayStayion 3.

  8. #68 SP
    Junior Member zyx1141's Avatar
    Este mai complex tocmai prin ce isi propune, controlul orasului (semafoare, camere, barierelor, podurilor, atm-uri).

    Comparativ cu GTA V, masinile se conduc mai mult arcade, destul de slab realizat, nu sar atatea componente din masina ca al GTA, dar iesa fum destul de curand. Cu motocicleta parca esti tot cu masina cand te lovesti, acelasi impact

    Are notiunea de crafting, ca in last of us, sa combini diferite obiecte pt arme.

    Sunt interesante submisiunile si cum interactionezi cu populatia.
    Daca intervii asupra criminalitati salvand oameni, iti creste reputatia intrun mod pozitiv, ulterior pare ca tear ajuta in joc.
    Daca esti un vigilante si calci oameni fara scrupule scade reputatia.

    Mecanica jocului pare robusta cu multe buguri, probabil vor fi o multime de updateuri, pt ps3 se zvoneste ca deja e un patch pregatit...grafica putin mai slaba...
    De ex, daca lovesti o banca si sunt 2 oameni pe ea, desi banca zboara, ei raman in aer, se ridica usor si apoi fug

    In final, ideea gameplay-ului e buna, dar implementarea lasa multe buguri de reparat, se vede ca ubisoft e la primul joc de acest gen....sau e o traditie la ei.

  9. #69 SP
    Senior Member Csander's Avatar

    Exclamation Watch Dogs - PS4

    Din momentul in care am vazut primele imagini prezentate in cadrul E3 2012 am avut un singur gand: "jocul acesta trebuie avut in colectie".
    Din acel moment si pana acum jocul a suferit o serie de schimbari: poate ca dpdv grafic nu se ridica la nivelul primelor imagini prezentate sau la nivelul asteptarilor comunitatii, poate ca gameplay-ul nu va mai parea la fel de revolutionar, poate ca storyline-ul va avea multe clisee, poate ca..., poate ca..., insa de atunci si pana acum un singur lucru a ramas neschimbat si anume gandul ca "jocul acesta trebuie avut in colectie".

  10. #70 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Cel mai mult la acest joc m a impresionat cum poti sa controlezi tot cu telefonul mobil.
    Cand am vazut si trailer ul despre multiplayer si cum poti sa intrii in jocul altuia sa l hack uiesti, mi am dat seama ca trebuie sa am jocul asta.
    Zilele trecute mi am cumparat ps4, si ar fi perfect sa am jocul la lansare.

  11. #71 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Cel mai mult astept modul multiplayer. Desi de cele mai multe jocuri sunt interesat de single player, Watch Dogs pare extrem de fun cu niste prieteni, online. Mi-as dori varianta de PS4, desi detin si PS3.

  12. #72 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    jocul acesta va ridica stacheta si probabil ca va avea acelasi impact pe care l-a avut assassin's creed generatia trecuta de console. ca sa va faceti o idee ce inseamna acest joc si cat de mult au lucrat si cat timp si resurse au investit producatorii in acest proiect va ofer un gif care sa arate un detaliu pe care probabil nu multi l-ati surpins, se numeste "Interior Simulation" si acest efect se gaseste in fiecare geam care apare in joc. nu cred ca trebuie sa va mai spun ca e prima oara cand apare acest feature intr-un joc, mai ales si open-world. it's insane

    gif-ul pe care vi l-am promis:



    daca vreti calitate mai buna: watch_dogs - Jiffier gifs through HTML5 Video Conversion. dar va previn ca are 145 de mb si dureaza ceva pana se incarca

    Pentru PS3, desigur

  13. #73 SP
    Junior Member Caleb's Avatar
    Din trailer jocul pare foarte promitator. Ideea de a avea posibilitatea sa folosesti un intreg oras ca pe o arma impotriva oricui doresti mi se pare destul de interesanta. Abia astept sa il joc (PS4).

  14. #74 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OK, incepe tragerea la sorti. Fingers crossed!

    ---------- Post added 27-05-2014 at 00:25 ----------

    Primul castigator este dragosdmx cu postul #51: http://www.consolegames.ro/forum/f79...ml#post1116296. Pentru PS3!

    ---------- Post added 27-05-2014 at 00:26 ----------

    Al doilea castigator (conform random.org) este djleo666 cu postul #5: http://www.consolegames.ro/forum/f79...s/#post1115839 (se pare ca ti-a priit spaga la random.org). Pentru Xbox 360.

    ---------- Post added 27-05-2014 at 00:31 ----------

    Al treilea castigator este: Striker09 cu postul #34 http://www.consolegames.ro/forum/f79...ml#post1115975. Varianta PS4! (norocosule!)

    ---------- Post added 27-05-2014 at 00:34 ----------

    Si cel de-al patrulea castigator (si ultimul) este paunstefan cu postul #9 http://www.consolegames.ro/forum/f79...s/#post1115859. Platforma PS3.

    Phew... din fericire s-au aruncat "zarurile" bine... astfel incat s-au dus fix pe platformele disponibile! Felicitari castigatorilor si astept un PM de la voi in care va rog sa-mi dati adresa completa (inclusiv cod postal), nume, numar de telefon... si eu le voi da mai departe celor de la Media Galaxy!

    Multumesc tuturor participantilor si imi pare rau ca nu am reusit sa facem rost de mai multe jocuri. Dar, nu uitati de MEDIA GALAXY | Lansare Watch Dogs unde am inteles ca vor fi sute de alte premii (printre care si o consola PS4!).

    Totodata multumim celor de la MediaGalaxy pentru jocuri. Va garantez ca tot ce am primit am pus la concurs... nu am oprit nici macar o copie pentru review... dar am fi extrem de fericiti daca macar unul dintre castigatori va face un review serios pentru Watch Dogs. Respect!

  15. #75 SP
    Member Striker09's Avatar
    Mulțumesc ! Mulțumesc! Mulțumesc!

  16. #76 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    felicitari castigatorilor

  17. #77 SP
    Member AzFaust's Avatar
    djleo you lucky wanker

  18. #78 SP
    Member Buyk's Avatar
    Felicitări câștigătorilor si spor la joc :d.

  19. #79 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Wow wow wow wow MonkY I damn love you!!!!!! Dar nu ne putem casatori ca nu e de accord nevasta

  20. #80 SP
    Junior Member alexxx2011's Avatar
    Felicitări tuturor castigatorilor si tot respectul pentru COnsoleGames si Media Galaxy!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-08-2013, 08:35
  2. Watch Dogs va fi "acelasi joc" By Marinake in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 16-07-2013, 13:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts