Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 185 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 ... LastLast
Results 3,321 to 3,340 of 3688

Thread: Clubul iPhone & iOS

  1. #3321 SP
    Member piratu360's Avatar
    Si la mine se aude (iphone 6)

  2. #3322 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si la mine la 6S se aude ceva ff fin, chiar si cand tin mana pe toate butoanele. Dar da, stiu, o sa spuneti ca al meu e super defect

  3. #3323 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La 6/6s si variantele cu plus se aude ceva, pentru ca au subtiat telefonul, dar la modelele vechi precum 5/5s nu se aude absolut nimic. Mi-au trecut zeci prin mana.

  4. #3324 SP
    Member clax_117's Avatar
    Eu tot cred ca nu este normal sa se auda zanganitul ala, indiferent de unde ar proveni. Cert este ca nubutoanele sunt de vina... dar bineinteles ca pot supravietui cu elvoi ce ziceti, merita sa-l returnez pt chestia asta? L-am cumprat online de la emag pe 22ian.

  5. #3325 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Poti incerca. La urma urmei, nu ai nimic de pierdut...

    O sa vad si eu putin later la prietena mea la 5S, ce si cum se aude daca tin de butoane.

  6. #3326 SP
    Member clax_117's Avatar
    sa incerci sa lovesti usor cu degetul pe spate in jumatatea de sus eu cand il scutur nu se aude nimic

  7. #3327 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La scuturare nu se aude absolut nimic. Cand il lovesti, e normal sa se auda. Am verificat acum si se aude la fel, la lovire, chiar si la 4S.

  8. #3328 SP
    Member clax_117's Avatar
    ok. mersi

  9. #3329 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu face lentila aia niciun zgomot in mod normal. Am avut si iPhone 5 si doua 5S si nu faceau nici pe naiba. Cum sa spui ma ca e normal zgomotul ala mark? Pe bune acum. Vii uneori cu niste explicatii de n-am mai auzit.
    Tudy, daca nu sti si nu ai avut niciodata un modul de camera de iPhone in mana te-as ruga sa te abtii.

  10. #3330 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    A dat febra Apple si in taica-miu care desi si-a luat 5s acum vreun an, ieri i-a sosit 6s Plus-ul. Asa ca am pus eu ghearele pe 5s.
    Si pana acum cel putin, ca proaspat utilizator de iOS, m-a impresionat in mod placut.

    Asa ca imi puteti cumva recomanda aplicatii must-have pentru un coleg gamer (+ microbist)? Inca nu mi-am pus decat chestiile esentiale, dar vad ca multe site-uri/publicatii au app pe store, lucru pe care mai rar l-am intalnit la Windows Phone aka the red headed stepchild.

  11. #3331 SP
    Member QuestionArtist's Avatar
    Salutare.Am o intrebare.Am un Iphone 4 blocat in ITunes,cam cat ma costa aproximativ sa il repar la un service si daca merita sa mai investesc in el?Multumesc

  12. #3332 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca e blocat iCloud nu ai nicio sansa sa-l faci. Vinde-l/tine-l de piese.

  13. #3333 SP
    Member QuestionArtist's Avatar
    Mersi frumos pt informative.

  14. #3334 SP
    Member Hitman's Avatar
    Daca ai factura la el, se poate reseta intr-un Apple Store din cate stiu. Am auzit diversi care au rezolvat Mac-urile in acest fel.

  15. #3335 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow... Apple ordered to help unlock San Bernadino shooter's iPhone

    Chiar sunt curios ce se intampla pe viitor.

  16. #3336 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ar fi un dezastru de PR colosal daca ar face ce li se cere, dupa problemele de securitate cu iCloud de anul trecut cred ca au nevoie sa arate ca sunt interesati si pot oferi securitate clientilor.

  17. #3337 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Wow... Apple ordered to help unlock San Bernadino shooter's iPhone

    Chiar sunt curios ce se intampla pe viitor.
    N-o sa deblocheze nici un iPhone, ever.

  18. #3338 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys: quick/trick question: cum fac pe ultimul iOS sa blockez orice Unknown Number, dar fara solutia cu DND?

  19. #3339 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Retro version de AppStore - Retro version App Store - Search result - retro game

    Se poate alege si Mac AppStore sau Android Market

  20. #3340 SP
    Member cr0c0's Avatar
    Ati patit-o vreodata sa nu raspunda touchscreen-ul ? Am patit-o doua zile la rand in instagram si si-a revenit dupa lock/unlock ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 185 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 6S & iPhone 6S Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 280 Last Post: 06-11-2016, 15:30
  2. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  3. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  4. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts