Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 172 of 452 FirstFirst ... 72 122 162 170 171 172 173 174 182 222 272 ... LastLast
Results 3,421 to 3,440 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3421 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Speranța moare ultima

  2. #3422 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Starcraft 2 Collector's Edition disponibil la precomanda - Pagina Produsului.

  3. #3423 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ordered - 10x domnu' Razvan

  4. #3424 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Daca tot titlul threadului contine cuvantul "sugestii":
    As vrea sa vad la gameshop mai multe jocuri de PS3 din seria Platinum - preturi bune, joc de calitate => vanzari.
    Toata lumea castiga .
    De exemplu, se gaseste prin magazine Heavenly Sword, Uncharted, Resistance 1 si 2 la 99,99, in unele locuri si mai putin.
    De altfel, Uncharted 2 va aparea in iunie in editia Platinum la super pret. Cred ca multi ar cumpara Uncharted 2 la 99 RON.
    Cum s-ar zice, "vechi da' bune".
    Pe de alta parte, apreciez ca aduceti noutatile de obicei destul de repede.
    Multumesc.

  5. #3425 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Excelent pretul pentru Mafia II.

  6. #3426 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Razvan,ai pm!

  7. #3427 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Razvan,ai pm!
    Si trebuia sa zici pe thread, nu? lol

  8. #3428 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    RvsS, sunt sanse sa se trimita maine Red dead Redemption?
    A ajuns la voi?

  9. #3429 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Desi si eu vroiam sa intreb acelasi lucru nu cred ca au cum sa-ti raspunda daca ei nu sunt astazi la serviciu...

    Oricum, sper ca il trimit maine ca sa ajunga cel putin poimaine...

    Apropo de trimis Red Dead, a fost cineva sunat pentru el?

  10. #3430 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    ... nu cred ca au cum sa-ti raspunda daca ei nu sunt astazi la serviciu...

    ....

    Apropo de trimis Red Dead, a fost cineva sunat pentru el?

    genial! lol

  11. #3431 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Cred ca esti putin ahead of yourself... M-am referit la saptamana trecuta (cand am intrebat despre telefoane de la gameshop), dar daca iti este mai usor sa intelegi specific, de acum inainte .

  12. #3432 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Nu cred ca au sunat pe nimei, mai nou stiu ca suna pentru confirmare in ziua in care si trimit, sau cel mai devreme cu o zi inainte.
    Sper si eu sa il trimita maine, dar vedem.

  13. #3433 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    A, ok, intrebam pentru ca m-au mai sunat in trecut cu cateva zile inainte de a trimite.

  14. #3434 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, azi nu s-a lucrat si nu a lucrat nici depozitul.

    Daca ajunge jocul dimineata speram sa il trimitem in aceeasi zi (maine). Atfel, se va trimite pe 26 si va ajunge pe 27.
    Vedem maine.

  15. #3435 SP
    Member viezure's Avatar
    Daca pot sa intreb aici, cat a fost jocul cand inca era in precomanda, cu tot cu transport inclus?

    Si o intrebare de noobi, abia dupa ce o sa primeasca gameshop vor primi si ceilalti selleri (diverta, media etc.) jocul? Adica, gameshop e bosul care le distribuie mai departe?

  16. #3436 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Incercam ca peste tot sa ajunga jocul in acelasi timp, in mod normal la lansare, adica in general vineri.

  17. #3437 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Pai, lansarea in EU a fost vinerea trecuta .

    ---------- Post added 25-05-2010 at 09:34 AM ----------

    Deci, se trimite RDR azi?

  18. #3438 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    sunteti culmea .....eu zic ca o saptamana doua de la lansarea mondiala e acceptabil in Romania. Ganditi-va acum cativa ani cand nu vedeai jocuri originale noi nici dupa cateva luni.
    RvsS - am comandat o bucata RDR pt PS3 pe site si am bagat cuponul de reducere de aici de pe consolegames. Trebuia sa mai specific ca sunt membru sau ceva ? multumesc

  19. #3439 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SublimingSun - nu a ajuns inca RDR, nu cred ca va putea pleca azi. Din pacate, nu am control asupra transportatorului, trebuie sa vedem de ce intarzie.

    cosminbad - nu, daca s-a calculat automat discount-ul in emailul tau atunci e ok.

    Noi incercam mereu sa aducem jocul la lansare, fara nicio intarziere, acum insa a venit putin mai tarziu.

  20. #3440 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Hai totusi sa nu traim in trecut.
    Atunci a fost cum a fost, acuma este cum este.
    Nici pe vreme lui Ceausescu nu se puteau gasi sau face multe, iar acuma se pot.
    Nu are rost sa ne consolam cu ideea ca in trecut era mai rau, ca nu ajungem nicaieri.
    Ideea e ca atat eu cat si multi altii am comandat de la gameshop pentru ca sa primim jocul mai repede deoarece era un joc destul de asteptat si vroiam sa il am in ziua lansarii.
    Daca nu eram interesat sa il primesc repede il luam de la baietii de pe forum (Webpredator, barbavali, etc) si il primeam la o saptamana de la lansare.
    Cum am mai spus, nu acuza nimeni gameshop-ul de nimic, sunt convins ca nu e vina lor, deoarece restul jocurilor le-am primit la lansare sau chiar inainte.
    S-a intamplat, asta este, se pare ca este o problema pe undeva legata de jocurile Rockstar, deoarece si cu GTA 4 a fost la fel.
    Asta e, nu tot timpul iese cum vrem, dar asteptam sa il primim saptamana asta cat mai repede.
    RvsS, cum nu am fost sunat de colegele tale, presupun ca maine se trimite, sau mai sunt sanse pentru azi?
    Dar asa, ca sa fiu sigur, saptamana asta sigur il primim, nu?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts