Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 29 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast
Results 341 to 360 of 563

Thread: Clubul Wii

  1. #341 SP
    Member Moromete's Avatar
    Sunt foarte multumit de tot ce reprezinta Wii...ce am spus mai sus este viziunea mea asupra viitorului consolei lui Mircea

  2. #342 SP
    Member Mircea's Avatar
    si cum ai tras tu concluzia asta? sunt foarte curios

  3. #343 SP
    Member Moromete's Avatar
    Sunt atent la detalii...

  4. #344 SP
    Member Mircea's Avatar
    ma bucur .abia astept sa o bag in dulap si sa dau banii pe ea degeaba ca sa te simti bine.sa revenim pe cele discutate
    stiu in ce ma bag,ce poate wii,am si un ps3 nu intentionez sa-l dau,doar sa mai adaug o consola pentru a ma juca/distra cu prietena
    care e problema ta tot nu inteleg
    am solicitat niste informatii nu preziceri de 2 lei si fara nici un rost
    mersi

  5. #345 SP
    Member carcru's Avatar
    Ţi-a zis tot Emanuel.
    -Wii-ul nu te plictiseşte dacă ştii ce jocuri să cumperi,de pildă poţi juca la dublu
    e foarte fun,e Mario-ul clasic şi superb.
    -E foarte bun la party-uri şi unde vrei să te distrezi,and have a looooot of fun,dacă ştii ce jocuri să alegi n-o să fii dezamăgit,cel puţion Mario Kart,Mario Party şi Super Mario Bros. nu o să te dezamăgească,believe me.
    -Cum a zis emanuel fii atent să fie PAL, versiunea de meniu să fie de exemplu : 3.4 E nu , 3.4 J sau 3.4 U.

    Cumpără-ţi cu cea mai mare �ncredere n-o să fii dezamăgit,mai ales dacă �l vrei pt distracţii , plus că sunt exclusivităţi bune dacă ştii ce să joci,gen Metroid prime,donkey kong country's return,red steel,no more heros. Resident evil Zero care e foarte bun pt wii mai ales dacă eşti fan.

    Sper că te-am ajutat,eu mai mult am vrut să-ţi arăt că wii-ul este o consolă cu care te poţi distra şi juca jocuri serioase,aşa că go for it,părerea mea e că nu o să te dezamăgească.

  6. #346 SP
    Member Mircea's Avatar
    Ma numar printre cei care detin un Wii de 2 zile.Distractia este maxima alaturi de prieteni,nu regret investitia facuta.

  7. #347 SP
    Member carcru's Avatar
    Niciodată să nu regreţi c�nd investeşti �ntr-o consolă.

  8. #348 SP
    Member Mircea's Avatar
    un HDD extern compatibil si care sa functioneze fara probleme cu Wii? Sau hdd de laptop + rack ?
    am mai auzit ca se poate.Va multumesc!!!

  9. #349 SP
    Member Mircea's Avatar
    anyone? as dori un hdd de laptop, pe care il bag intr-un rack ,care sa fie citit de wii.Daca aveti careva aceasta solutie si este functionala va rog sa imi comunicati exact tipul hdd-ului.Va multumesc!!!

  10. #350 SP
    Member carcru's Avatar
    Mircea, dacă găseşti un HDD de genul să-mi laşi un PM.

  11. #351 SP
    Member Mircea's Avatar
    Pana la urma nu m-am saturat si am ales un WD de pe emag care e foarte bun la pret,calitate si datorita marimii de stocare http://www.emag.ro/hard_disk-uri_ext...pWDBABV5000ABK Asta stiu sigur ca este compatibil

  12. #352 SP
    Member carcru's Avatar
    Wooo,scump. Ziceai c-ai văzut �n Flanco 500 de gb la 73 de lei ? .

  13. #353 SP
    Member Mircea's Avatar
    este ceva pe site eflamingo dar este cu alimentare la 220 si e cam caramida(e compatibil si acela daca te intereseaza si vrei sa comanzi)....si livrare scrie intre 1 si 15 zile...asta de la emag imi vine sambata

  14. #354 SP
    Member carcru's Avatar
    Lasă-mi un link te rog frumos, că mie-mi face figuri site-ul.

  15. #355 SP
    Member Mircea's Avatar
    si mie

  16. #356 SP
    Junior Member liliana29's Avatar

    Buna

    Vreau sa cumpar un wii pentru fiul meu si nu ma pricep deloc. Intentionez sa-l iau de pe okazii si sa investesc 1000-1200 Ron in asta. Nu stiu exact spre ce accesorii ar trebui sa ma orientez, din ce am vazut balance board-ul conteaza destul de mult in jocuri asa ca as vrea sa aiba si asa ceva inclus in pachet.

    Problema e ca nu am mai cumparat de pe okazii, nu vreau sa dau 1200lei si sa vad ca a fost prost modat si nu merge.
    De asemenea nu stiu exact la ce sunt utile unele lucruri cum e wii motion plus sau wii sensor bar. Nu am vazut niciodata un wii (decat in poze pe net) si as vrea sa ma orientez catre cea mai buna oferta. Ma puteti ajuta cu niste explicatii si sfaturi ?
    Multumesc.

    (edit - precizez ca nu vreau sa intru pe net cu consola, vreau sa o folosim doar pentru jocuri in casa)

  17. #357 SP
    Member Mircea's Avatar
    de ce sa nu mergeti in Carrefour unde e 750 lei (nu stiu daca mai e oferta) daca nu www.emag.ro gasiti la 850 lei sau in sectiunea de aici bazar-console daca il vreti gata modat si cu toate accesorile.Studiati umpic piata.
    Va trebuie asa strict necesar: wii consola,bara senzor care citeste miscarile,telecomanda motion sau motion plus(cea plus este pt jocurile noi si care sunt special priectate pt el...este compatibila si cu jocurile vechi dar nu se simte diferenta fata de telecomanda motion)...nunchuk care in unele jocuri este necesar....acestea sunt produsele de baza...restul in functie de ce doriti

    ce v-am enumerat mai sus gasiti usor la 450lei...daca mai vreti inca un set de manete 550-600 lei

  18. #358 SP
    Member emanuel's Avatar
    nu are nici un sens sa luati de pe Okazii - ofertele lui Mircea sunt bune, sau daca nu - Altex/Media Galaxy - 850 roni nou, cu garantie, iar in pachet e tot ce trebuie - daca mai vreti accesorii le luati dupa.

  19. #359 SP
    Member Mircea's Avatar
    am scris doar pe unde se invart preturile SH, nu am eu de vanzare

  20. #360 SP
    Junior Member liliana29's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea View Post
    de ce sa nu mergeti in Carrefour unde e 750 lei (nu stiu daca mai e oferta) daca nu www.emag.ro gasiti la 850 lei sau in sectiunea de aici bazar-console daca il vreti gata modat si cu toate accesorile.Studiati umpic piata.
    Va trebuie asa strict necesar: wii consola,bara senzor care citeste miscarile,telecomanda motion sau motion plus(cea plus este pt jocurile noi si care sunt special priectate pt el...este compatibila si cu jocurile vechi dar nu se simte diferenta fata de telecomanda motion)...nunchuk care in unele jocuri este necesar....acestea sunt produsele de baza...restul in functie de ce doriti

    ce v-am enumerat mai sus gasiti usor la 450lei...daca mai vreti inca un set de manete 550-600 lei
    Nici nu mi-am dat seama ca exista un bazar si aici. O sa studiez oferta, multumesc foarte mult pentru raspuns.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 29 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  2. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts