Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 29 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast
Results 381 to 400 of 563

Thread: Clubul Wii

  1. #381 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Am si eu o intrebare: Vreau sa cumpar un Wii de pe Amazon UK. Vreau sa stiu ce fel de cablu are din consola la priza, daca merita schimbat cablul cu unul cu capat de priza pentru RO, sau sa cumpar un adaptor pe care sa il pun pe cablul respectiv. Multumesc.
    Foloseste adaptorul cu incredere, nu afecteaza functionarea cu nimic.

    Vezi ca are Donely la vinzare si pretul e ok.

  2. #382 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Nintendo of America servers hacked | VG247
    Nintendo of American has announced its servers suffered an attack by hackers, but that no personal information was compromised.

    “The server contained no consumer information. The protection of our customer information is our utmost priority,” a spokesperson told Reuters in a statement.
    “We constantly monitor our security”.
    Lulzsec seems to have claimed responsibility for the attack, saying it had obtained one config file, but commented that it “didn’t mean any harm” and that “Nintendo had already fixed it anyway”.
    “<3 them!” it added.
    The group recently declared war against Sony, and has been involved in several high-profile attacks including the Tupac-is-alive PBS hack.
    penibil asta e tot ce am de zis legat de hackerii astia.

  3. #383 SP
    Member carcru's Avatar
    No life people...

  4. #384 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Bit.Trip Complete announced for Wii News - Wii - Page 1 | Eurogamer.net
    The downloadable Bit.Trip games are being rounded up onto a single Wii disc later this Summer, developer Gaijin Games has announced.
    Bit.Trip Complete will include all six episodes in Gaijin's genre-hopping revisionist jaunt through the history of game development, and a treasure trove of extras on the side.
    Here's the full rundown of additional content promised, as detailed on the developer's blog:
    • 120 completely new Bit.Trip challenges spanning all six games
    • Exclusive audio gallery with fan remixes, original songs, and demo versions of existing Bit.Trip themes
    • Exclusive image gallery with production stills, concept art, and promo images
    • Exclusive video gallery with more than 25 movies telling the story of CommanderVideo
    • Six letters to Bit.Trip fans, written by Alex Neuse, the series' director
    • Exclusive Bit.Trip soundtrack sampler CD with music from all six games
    • All six games in the award-winning Bit.Trip series in one complete package
    • New difficulty modes in all games
    • Online leaderboards
    As revealed earlier this year, all six games are also being repackaged for the 3DS as Bit.Trip Saga.
    Publisher Aksys Games is yet to confirm a release date for either. While you're waiting, have a gander at the trailer for the stupidly hard fifth entry in the series, Bit.Trip Fate, which scored 6/10 on WiiWare back in November 2010.

  5. #385 SP
    LTK
    Junior Member LTK's Avatar
    Salut si Ajutoooooooooor
    Deci sunt incepator la chestia asta wii asa ca am nevoie de niste ajutor asa:
    Sunt interesat sa imi cumpar wii.DC?pentru ca am vazut ca pretul scade si arewii are jocuri de cu one piece.
    As vrea mai multe detalii despre aceasta consola.
    Se poate moda?
    Care e treaba cu toate packurile alea?
    Sunt mai multe WII?
    Ce e cu sport packul sau ce e aia?
    Pot juca jocuri pe controller?
    Pot juca jocuri de gamecube sau nds pe wii?
    Wii e bun?Are emulatoare ceva?
    Isi merita banii?

  6. #386 SP
    Junior Member IceMeltAll's Avatar
    Quote Originally Posted by LTK View Post
    Salut si Ajutoooooooooor
    Deci sunt incepator la chestia asta wii asa ca am nevoie de niste ajutor asa:
    Sunt interesat sa imi cumpar wii.DC?pentru ca am vazut ca pretul scade si arewii are jocuri de cu one piece.
    As vrea mai multe detalii despre aceasta consola.
    Se poate moda?
    Care e treaba cu toate packurile alea?
    Sunt mai multe WII?
    Ce e cu sport packul sau ce e aia?
    Pot juca jocuri pe controller?
    Pot juca jocuri de gamecube sau nds pe wii?
    Wii e bun?Are emulatoare ceva?
    Isi merita banii?
    ontopic: wii e bun .punct.
    ontopic [edit] ==
    Se poate moda? ------- DA
    Care e treaba cu toate packurile alea?
    Sunt mai multe WII?
    Ce e cu sport packul sau ce e aia? ==== WII SPORTS normal wii sport stuff si WII SPORTS RESORT wii sports cu wii motion plus
    Pot juca jocuri pe controller? - ??? ce controler ?
    Pot juca jocuri de gamecube sau nds pe wii? - DA
    Wii e bun?Are emulatoare ceva? = depinde
    Isi merita banii? = intotdeauna
    offtopic:
    fan one piece ? felicitari jocurile cu one piece o sa te lase cu gura cascata , iar apoi o sa innebunesti ca se gasesc mai greu in versiune pal decat NTSC ... dar wii este o consola buna pentru familie si jocuri mai oldschool .. iti recomand deadly creatures sau cva de genu . un joc mai vechi de wii

  7. #387 SP
    LTK
    Junior Member LTK's Avatar
    Eu am deja xbox 360 slim cu kinect si nu prea sunt pasionat de partea cealalta la wii vreau sa joc one piece si din ce am vazut jocurile sunt chiar bune

  8. #388 SP
    Junior Member IceMeltAll's Avatar
    Quote Originally Posted by LTK View Post
    Eu am deja xbox 360 slim cu kinect si nu prea sunt pasionat de partea cealalta la wii vreau sa joc one piece si din ce am vazut jocurile sunt chiar bune
    toate aventurile one piece sunt indeajuns de lungi incat sa respecte numele " one piece unlimited adventure 1 / 2 " si mai era primul one piece pe care nu cred ca il mai gasesc ... si se merita bleach , naruto si guilty gear xx .. iar daca iti pui net la wii => mario kart pe net

  9. #389 SP
    LTK
    Junior Member LTK's Avatar
    SUnt foarte interesat de one piece deoarece am vazut animeul si imi place mult si mi-as dori sa joc si jocuri legate de el,am jucat naruto si bleach au fost super dar numai am ce juca si vreau sa incerc ceva one piece dar mai stau o luna sa vad cum evolueaza lucrurile

  10. #390 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

  11. #391 SP
    LTK
    Junior Member LTK's Avatar
    Pot juca jocuri de nintendo ds pe nintendo wii?ca pe net unii zic da altii nu...

  12. #392 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    din cate stiu nu ,doar de pe gamecube dar si acolo iti treb un adaptor

  13. #393 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Pe Cube se pot juca cartuse de Gameboy Advance cu ajutorul unui adaptor. Nu se pot juca jocurile pentru DS pe Cube sau Wii.

  14. #394 SP
    Junior Member khaan0001's Avatar
    Salutare posesori de wii! Uitati ce va asteapta!
    O noua consola de la Nintendo: Wii U | Life4Gadgets

    ---------- Post added 19-07-2011 at 11:17 AM ----------

    Quote Originally Posted by khaan0001 View Post
    Salutare posesori de wii! Uitati ce va asteapta!
    O noua consola de la Nintendo: Wii U | Life4Gadgets

    Pfuuii!!! Acum mă trezii!! Nu este decit un mare thread deschis!!! Asta este, m-a luat valul!

  15. #395 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar
    Salut , am si eu o problema.
    Consola mea Wii este soft-modata.Merge perfect nu asta e problema.
    Vreau sa ma joc Black Ops online dar trebuie sa fac un update LA JOC.
    Chestia asta imi poate brick-ui consola.
    Ce sa fac : Sa fac update-ul sau sa nu il fac fiind prea riscant ?
    Va multumesc ... Consola este modata daca in accest post este vorba doar despre consolele ne-modate ... atunci imi cer scuze.

  16. #396 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Poti face update dar in cele mai multe cazuri iti va sterge firmware-ul custom, insa exista modalitati de patch-uire, gasesti pe net.

  17. #397 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Grippi,eu mi-am updatat black ops (daca mi se stergea modatul nu ma durea prea rau,oricum nu aveam ce sa ma joc) si pana acum nu am avut probleme.

  18. #398 SP
    Junior Member Oprescu Catalin's Avatar
    eu am wii si e modat dar nu stiu cum sa fac jocuri pentru el.IMI trebuie dvd-r,imgburn,viteza a4 .. plss help

  19. #399 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Citeste regulile,nu ai voie sa pui intrebari despre modare.

  20. #400 SP
    Member Mythul's Avatar
    ce mort e forumul asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 29 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  2. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts