Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 29 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast
Results 401 to 420 of 563

Thread: Clubul Wii

  1. #401 SP
    Member Mircea's Avatar
    True true.....

  2. #402 SP
    Member Sosetila's Avatar
    E mort ca numarul de jocuri bune care se vor scoate pentru wii....

  3. #403 SP
    Member Mythul's Avatar
    Sa speram ca wii u va schimba asta. Adevarul e ca wii are in jur de 20-30 jocuri bune, restul prea idioate. Nintendo games + 3rd party + un online solid ar domina cu desavarsire.

  4. #404 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Din cate stiu eu doar 3 jocuri merg online pe wii,dintre care 2 sunt jucate de mult mai multi oameni pe alte console.
    Acestea sunt : Mario Kart,COD Black Ops si Fifa 11.

  5. #405 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Donely, vreau sa imi iau wii si vreau sa il modez, ma poti ajuta?

  6. #406 SP
    Member Mircea's Avatar
    Sosetila, ai uitat Worms

  7. #407 SP
    Member A_A_A's Avatar
    mircea,ce ai alege intre wii si ps2

  8. #408 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    hai ca ma bag si aici: daca as alege eu intre cele 2 si as alege in functie de ce jocuri sunt disponibile pentru ele as alege PS2

  9. #409 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Eu am wii si ps2,si daca as putea alege dintre ele doua as alege fara sa stau pe ganduri ps2,sunt multe jocuri care le domina pe cele de wii,controalele sunt mult mai bune(daca nu vrei sa dai 300 lei pe al doilea wii remote+nunchuck+classic controller pentru a putea juca ca pe o consola normala) si are grafica mult mai buna,chiar daca wii poate "duce" mai mult decat ps2 nu prea se straduiesc producatorii de jocuri cand vine vorba despre grafica.

    P.S Nu am incercat worms,dar nici nu ma prea fascineaza

  10. #410 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    eu jucam worms pe calculator demult si imi placea. l-as lua si pentru consola (nu stiu pentru care, ca exista si pentru xbox 360 pe live)
    din pacate majoritatea producatorilor care lucreaza pentru wii fac mai mult jocuri pentru copii, si inca unele foarte proaste (vezi toate traznaile astea facute dupa ce filme pentru copii or fi la moda la momentul respectiv), pe care din pacate parintii nestiutori dau bani

  11. #411 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Majoritatea celor care au wii sunt copii de 7-8 ani/l-au luat pentru copiii lor de 7-8 ani,de asta e foarte profitabil sa faci un joc bazat pe un film pentru copii.Nu iti trebuie grafica,nu iti trebuie creativitate,trebuie doar sa ai eroul preferat al copilului in joc si se vinde.

    Stiu ca era un joc de worms pe ps2 cu o poveste destul de amuzanta,era ceva cu mayhem.

  12. #412 SP
    Member Mircea's Avatar
    A_A_A , mie imi plac ambele console, fiecare cu distractia ei

  13. #413 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Totusi,pentru ps2 nu se mai scot jocuri,de asta ar fi wii o mai buna investitie de viitor,pe ea se scot jocuri de genul fifa 12,wwe 12 etc.

  14. #414 SP
    Junior Member danielunic's Avatar
    Ma poate ajuta cineva? Joc Grand Slam Tennis si in unele momente nu imi vede corect telecomanda. Am facut recalibrare, am moficat tipul TV-ului, etc. Am un Samsung si cineva spunea ca ar putea fi din cauza TV-ului.

  15. #415 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Obisnuieste-te, motion controls nu sunt deloc precise si de multe ori nu o sa mearga.

  16. #416 SP
    Member Mircea's Avatar
    Nu are ce sa fie de la televizor, ce treaba sa aiba? televizorul afiseaza ce emite consola, miscarile controllerului le citeste bara senzor.

  17. #417 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by danielunic View Post
    Ma poate ajuta cineva? Joc Grand Slam Tennis si in unele momente nu imi vede corect telecomanda. Am facut recalibrare, am moficat tipul TV-ului, etc. Am un Samsung si cineva spunea ca ar putea fi din cauza TV-ului.

    Ai aceeasi problema si in alte jocuri?
    Cum nu o vede corect? O vede cum?

  18. #418 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Si mi-e mi s-a intamplat la Wario Ware, dar mi s-a remediat de la sine dupa ceva timp...

  19. #419 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Skyward sword officially pre-order, thx Bodo.
    Care de aici il mai ia?

  20. #420 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Criii criii criii se auzea pe partea de forum cu Nintendo.....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 29 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  2. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts