Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 364 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast
Results 401 to 420 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #401 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Schimbat lentila la PS3 astazi. Un profesionist tenace. Nu m-a taxat in plus chiar daca au aparut "probleme" suplimentare.

    Recomand.
    Cu placere

  2. #402 SP
    Manager paul's Avatar
    Don c4eva o sa scoata iXtreme 1.5. Upgradeul se poate face numai printr-un flash nou la drive ?

  3. #403 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Don c4eva o sa scoata iXtreme 1.5. Upgradeul se poate face numai printr-un flash nou la drive ?
    Good point. Dar, care-i lista cu imbunatatiri adus de 1.5 stii?

  4. #404 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Don c4eva o sa scoata iXtreme 1.5. Upgradeul se poate face numai printr-un flash nou la drive ?
    Deocamdata nu scoate nimic. Sunt niste zvonuri. Am vb si eu cu baietii grei de pe afara si deocamdat numai zvonuri.Tu nu te uiti cate posturi are ala care a zis asta? Chiar daca iese in Liteon nu ai cum sa il scri pentru ca nu are romflash. Aaaaa sa il scri in alt dvd-rom generatie veche si sa scapi de spoof, asta da sau sa fie safe jocul pe live desi pe live se joaca numai cu originale. In dvd-rom tau se face cu flash.

  5. #405 SP
    Member zempty's Avatar
    Donely , cand mai poti sa modezi X-360 cu Liteon , ca mi-ai zis saptamana trecuta ca saptamana asta primesti marfa , cam in ce zi as putea sa vin si io cu Cutiuta mea ??

  6. #406 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by zempty View Post
    Donely , cand mai poti sa modezi X-360 cu Liteon , ca mi-ai zis saptamana trecuta ca saptamana asta primesti marfa , cam in ce zi as putea sa vin si io cu Cutiuta mea ??
    Sper sa le am pana miercuri . Ne mai auzim miercuri aici sau la un tel.

  7. #407 SP
    Junior Member stargate_unique's Avatar
    Sal donely sa imi pastrezi si mie un dvd-ro pt un xbox arcade cu lit on pt miercuri ca sa fiu pus la coada sa nu pier randu

  8. #408 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by stargate_unique View Post
    Sal donely sa imi pastrezi si mie un dvd-ro pt un xbox arcade cu lit on pt miercuri ca sa fiu pus la coada sa nu pier randu
    Ok rezervat !

  9. #409 SP
    Junior Member norishor's Avatar
    Am modat astazi (13.10.2008) "cutiuta alba" la Donely.Primul test a fost un succes fara nici o ezitare. Lucreaza ca un maestru ... ceea ce este de fapt ;-)
    La cat de curat a lucrat (mai curat decat in spitale) nu cred ca apar probleme pe parcurs chiar daca data (13.10) e o zi mai ciudata

    Multumesc !!

  10. #410 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by norishor View Post
    Am modat astazi (13.10.2008) "cutiuta alba" la Donely.Primul test a fost un succes fara nici o ezitare. Lucreaza ca un maestru ... ceea ce este de fapt ;-)
    La cat de curat a lucrat (mai curat decat in spitale) nu cred ca apar probleme pe parcurs chiar daca data (13.10) e o zi mai ciudata

    Multumesc !!
    Multumesc si eu !

    Au venit drive-uri pentru modare X360 cele cu dvd-rom Liteon. Sunati pentru programari !!!

  11. #411 SP
    Junior Member fcdinamo's Avatar
    donely ai si pentru mine un drive disponibil ca as vrea sa trimit maine consola la modat prin curier...

  12. #412 SP
    WKD
    Junior Member WKD's Avatar
    Thank you Donely for Pimpin' my PS2 L-a modat si merge cool !

  13. #413 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by fcdinamo View Post
    donely ai si pentru mine un drive disponibil ca as vrea sa trimit maine consola la modat prin curier...
    AI detalii pe PM

    Quote Originally Posted by WKD View Post
    Thank you Donely for Pimpin' my PS2 L-a modat si merge cool !
    Multumesc !!

  14. #414 SP
    Junior Member fcdinamo's Avatar
    ok donely atunci o sa trimit luni consola la modat

  15. #415 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by fcdinamo View Post
    ok donely atunci o sa trimit luni consola la modat
    Ok o astept. Bafta !!

  16. #416 SP
    Junior Member vioninja's Avatar
    SALL tuturor. Si MULTUMESC ARTISTULUI sau DOCTORULUI consolelor ( Donely).RECOMAND cu placere.

  17. #417 SP
    Junior Member chezy_2005's Avatar
    ce sa mai zik un om de nota 11 numa complimente lucreaza perfect, se tine mereu de cuvant si intotdeauna o face in favoarea clientului.cel mai bun altu k el nu mai gasiti app ms pt modare la liteon

  18. #418 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @vioninja
    @chezy_2005
    Multumesc !!

    Quote Originally Posted by vioninja View Post
    SALL tuturor. Si MULTUMESC ARTISTULUI sau DOCTORULUI consolelor ( Donely).RECOMAND cu placere.
    Mersi mult !!!

    Quote Originally Posted by chezy_2005 View Post
    ce sa mai zik un om de nota 11 numa complimente lucreaza perfect, se tine mereu de cuvant si intotdeauna o face in favoarea clientului.cel mai bun altu k el nu mai gasiti app ms pt modare la liteon
    Multumiri !!

  19. #419 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sal Don.

    Poti aduce Wireless Network Adapter pt Xbox 360? Si la ce pret? Mersi

  20. #420 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Nu am cuvinte un adevarat meserias .Mi-a reparat wii la mare arta recomand cu incredere!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 364 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts