Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 210 of 364 FirstFirst ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 260 310 ... LastLast
Results 4,181 to 4,200 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #4181 SP
    Junior Member IceBlast13's Avatar
    sunt interesat de modarea cu CFW pentru PS3

  2. #4182 SP
    Junior Member bertzanu's Avatar
    sal cat m-ar costa si pe mine un upgrade la xbox360 ca sa imi mearga jocurile noi cu AP25 (xboxul este deja modat cu iextreme1.6 am dvd-rom Lite-on)??

  3. #4183 SP
    Junior Member vlad77's Avatar
    Sal am insistat cu multe metode pana am transferat ce imi trebuia cu FTP si filezila acu Gaia imi cere un Eboot da unde il iau si unde il pun?App sa imi explicati si chestia cu updat la joc cum il fac pls!

  4. #4184 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by IceBlast13 View Post
    sunt interesat de modarea cu CFW pentru PS3
    suna-ma la 0722 766149 si se rezolva

    ---------- Post added 25-01-2011 at 08:37 AM ----------

    Quote Originally Posted by bertzanu View Post
    sal cat m-ar costa si pe mine un upgrade la xbox360 ca sa imi mearga jocurile noi cu AP25 (xboxul este deja modat cu iextreme1.6 am dvd-rom Lite-on)??
    40 ron

  5. #4185 SP
    Junior Member Alucard's Avatar
    mar interesa un headset sau un mic pentru ps3 man daca ai please help
    P.S crazy_rappr psn ID Banned nush pt cat timp

  6. #4186 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    mar interesa un headset sau un mic pentru ps3 man daca ai please help
    P.S crazy_rappr psn ID Banned nush pt cat timp
    numai ce este in lista

  7. #4187 SP
    Junior Member EDYBOSS's Avatar
    Si eu am un dvd rom benq si as vrea update la ultimu ltplus cat mar costa trb asta tot 40 ron am s key dvdrom

  8. #4188 SP
    Junior Member arkelly2578's Avatar
    donely,exista riscul de ban daca ne conectam la PSN cu kmeaw's CFW??sau deocamdata e sigur pana vor scoate si cei de la sony un update mai nou??ms donely

  9. #4189 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by EDYBOSS View Post
    Si eu am un dvd rom benq si as vrea update la ultimu ltplus cat mar costa trb asta tot 40 ron am s key dvdrom
    Da

    ---------- Post added 25-01-2011 at 04:32 PM ----------

    Quote Originally Posted by arkelly2578 View Post
    donely,exista riscul de ban daca ne conectam la PSN cu kmeaw's CFW??sau deocamdata e sigur pana vor scoate si cei de la sony un update mai nou??ms donely
    Pe PSN nu este problema deocamdata.

  10. #4190 SP
    Junior Member Laviniu's Avatar
    Salut Donely , am un Playstation 3 model CECHC04 FAT 60Gb, doresc sa imi spui daca se poate moda cu kmeaw's CFW, daca a aparut ceva FIX ptr asta! Merci si astept un raspuns!!

  11. #4191 SP
    Junior Member cryystyy's Avatar
    A mai aparut un nou program gen Wipe History V2
    Este mult mai sigur fata de Wipe History pentru ca dupa ce o sterge genereaza alta falsa.


    Edit:Scuze daca ma bag in topicul tau Donely dar am zis sa il postez aici din moment ce si tu postezi ce apare nou.
    Attached Files

  12. #4192 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Laviniu View Post
    Salut Donely , am un Playstation 3 model CECHC04 FAT 60Gb, doresc sa imi spui daca se poate moda cu kmeaw's CFW, daca a aparut ceva FIX ptr asta! Merci si astept un raspuns!!
    Da se poate moda. Ai oferta mea pe prima pagina al acestui thread, cu modarea soft la PS3.

    ---------- Post added 25-01-2011 at 06:13 PM ----------

    Quote Originally Posted by cryystyy View Post
    A mai aparut un nou program gen Wipe History V2
    Este mult mai sigur fata de Wipe History pentru ca dupa ce o sterge genereaza alta falsa.

    Edit:Scuze daca ma bag in topicul tau Donely dar am zis sa il postez aici din moment ce si tu postezi ce apare nou.
    Este ok dar nu mai pune link-uri cu site-uri de hack.

  13. #4193 SP
    Junior Member arkelly2578's Avatar
    deci putem intra la un killzone online..great work..bafta donely

  14. #4194 SP
    Junior Member jamescole's Avatar
    A sosit si consola mea de la modat,un ps3 320gb

    thx Chip Master

    Siguranta si incredere

  15. #4195 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    PS3 Game Updater Version 1.1 Released

    Heres's a small program I created, to make it easier for users download updates for their games.
    This program will scan you backed up games folder (On your computer, not PS3), show details about each game, and give you the option to download updates for your games, all at once by your choice (deselect the checkboxes on the left to remove a game from the update list).
    Attached Images Attached Images ps3gameupdater.jpg
    Attached Files

  16. #4196 SP
    Junior Member Florin's Avatar
    Salutare Donely. Sper ca nu deranjez cu intrebarile mele de incepator. Mi-am modat si eu un xbox 360 la tine acum o luna si ceva si intradevar merg superb toate jocurile. Insa cand am bagat assassins creed brotherhood, cand intra in joc imi apare un ecran negru si acolo ramane. Ca sa nu mai zic ca m-a pus sa fac update la noul dashboard. Ai idee care ar fi rezolvarea??

  17. #4197 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin View Post
    Salutare Donely. Sper ca nu deranjez cu intrebarile mele de incepator. Mi-am modat si eu un xbox 360 la tine acum o luna si ceva si intradevar merg superb toate jocurile. Insa cand am bagat assassins creed brotherhood, cand intra in joc imi apare un ecran negru si acolo ramane. Ca sa nu mai zic ca m-a pus sa fac update la noul dashboard. Ai idee care ar fi rezolvarea??
    Faci update la dashboard-ul nou si imi dai un telefon sa iti mai explic ceva

  18. #4198 SP
    Junior Member alexdante's Avatar
    don...o intrebare: se modeaza xbox 360 slim ?
    daca nu...cand se va putea moda...ca din noiembrie tot se spune in curand
    cand va fi acel curand ? ai idee ?
    ms

  19. #4199 SP
    Junior Member Florin's Avatar
    Multumesc donely pentru ajutor. merge super. Un user foarte serios.

  20. #4200 SP
    Junior Member theasi91's Avatar
    gamepad de xbox360 wireless cu receiverul usb pt. pc ai ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts