Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 160 of 364 FirstFirst ... 60 110 150 158 159 160 161 162 170 210 260 ... LastLast
Results 3,181 to 3,200 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #3181 SP
    Junior Member slutu's Avatar
    Ps3key ajuns la timisoara. Multumesc Don. Servicii imbecabile recomand tuturor.

  2. #3182 SP
    Junior Member geronimo's Avatar
    Ps3key ajuns la Suceava. Multumesc Donely. Servicii imbecabile recomand tuturor.

  3. #3183 SP
    Junior Member indianu's Avatar
    sal..ai pm

  4. #3184 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by indianu View Post
    sal..ai pm
    Am notat. Thx

  5. #3185 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    zimi si mie te rog daca pot sa mai bag din nou softu 3.41 ????
    ca am avut un servici care ma tinut departe de net si nu eram la curent cu acest jailbreak in totalitate

    eu l-am luat de pe net si l-am pus pe un stick ,ii dau update storage isi face treaba dar tot la 3.50 imi ramane
    deci nu ma lasa sa trec la o versiune mai veche


    am versiunea phat si e un hard pus de mine de 250gb,si prima oara cand l-am pus desigur ca a luat versiunea care i-am dat-o
    sau ce zici sa il scot din ps3 sa il conectez undeva si sa-l formatez ? si sa pun 3.41 (atunci il va lua sigur ca va fi ca si un hard nou)


    dupa ce rezolv o sa iau si eu un ps3key de la tine

  6. #3186 SP
    Member claudiutk's Avatar
    merge perfect stikul
    nu stiu de ce am avut mereu impresia ca e un tip de 20 de ani
    tare donely

  7. #3187 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    zimi si mie te rog daca pot sa mai bag din nou softu 3.41 ????
    ca am avut un servici care ma tinut departe de net si nu eram la curent cu acest jailbreak in totalitate

    eu l-am luat de pe net si l-am pus pe un stick ,ii dau update storage isi face treaba dar tot la 3.50 imi ramane
    deci nu ma lasa sa trec la o versiune mai veche


    am versiunea phat si e un hard pus de mine de 250gb,si prima oara cand l-am pus desigur ca a luat versiunea care i-am dat-o
    sau ce zici sa il scot din ps3 sa il conectez undeva si sa-l formatez ? si sa pun 3.41 (atunci il va lua sigur ca va fi ca si un hard nou)


    dupa ce rezolv o sa iau si eu un ps3key de la tine
    O data c e ai facut update la 3.50 nu il mai poti duce la 3.41 indiferent ce ai face.

    ---------- Post added 09-10-2010 at 08:52 AM ----------

    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    merge perfect stikul
    nu stiu de ce am avut mereu impresia ca e un tip de 20 de ani
    tare donely
    Am avut 20 de ani acum 27 de ani
    Thx !!!

    ---------- Post added 09-10-2010 at 09:20 AM ----------

    PS3 Blackb0x FTP Server 1.2 Released

    Blackb0x is at it again. This time releasing an update to their popular FTP Server, version 1.2. The latest version promises more stability with the Filezilla client, which should be music to some users ears.

    MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service@@AMEPARAM@@Filename:</font> <font style="font-family:arial; color:#FF6700; font-size:15px; font-weight:bold;">FTPServer_12_Tool_PS3-blackb0x.rar@@AMEPARAM@@FTPServer_12_Tool_PS3-blackb0x.rar

  8. #3188 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    ok atunci cand o sa mearga si pe 3.50 imi dai mesaj si l-am si luat

    mor de necaz ca nu pot sa il fac
    sper sa nu dureze mult

  9. #3189 SP
    Junior Member bertzanu's Avatar
    Ai cumva un adaptor pt PC pt o maneta xbox 360 wireles?

  10. #3190 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by bertzanu View Post
    Ai cumva un adaptor pt PC pt o maneta xbox 360 wireles?
    NU

  11. #3191 SP
    Junior Member alexgip's Avatar

    salut

    ma intereseaza si pe mine un stick,dar as vrea sa stiu care ii cea mai buna solutie pt viitor.adica sa mearga cat mai multe jocuri.as putea sa imi pun un hard pe ps3 pur si simplu,fara vreo interventie de soft?

  12. #3192 SP
    Junior Member catza86's Avatar
    Vin si eu cu o intrebare

    Crezi ca ai putea repara un logitech g25? Cu adaptorul lui mergeau schimbatorul, pedalele, dar nu si volanul si acolo unde apara ca era alimentat cu tensiune, ledul respectiv nu era aprins tipator cu era odata. era un verde mai sters. Am citit pe net ca de vina ar fi alimentatorul. L-am desfacut, m-am uitat dupa condensatori umflati, nu pareau sa fie. Am luat un aparat de masura sa vad daca scoate voltajele si din greseala am facut un scurt in adaptor. Nu cred ca adaptorul era problema, dar am reusit sa il stric si pe ala. Am dat comanda de pe net de un adaptor care scoate 24 v dar acum nu mi se aprinde niciun led. Cand am facut scurt nu aveam bagat in volan, era in aer. In volan nu am umblat deloc.

    Rog un electronist sa imi dea un pm.

  13. #3193 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alexgip View Post
    ma intereseaza si pe mine un stick,dar as vrea sa stiu care ii cea mai buna solutie pt viitor.adica sa mearga cat mai multe jocuri.as putea sa imi pun un hard pe ps3 pur si simplu,fara vreo interventie de soft?
    PS3Key este ce iti trebuie. Ca sa poti pune jocurile pe HDD, trebuie sa ai acest modchip si sa te foloesesti de softuri compatibile cu el. Ia datele mele de contact sa luam legatura si iti explic mai pe larg

  14. #3194 SP
    Junior Member mycro93's Avatar
    xbox 360 slim nu sti cam cand se modeaza?
    ms moolt.

    ---------- Post added 10-10-2010 at 03:23 PM ----------

    sau imi poti spune si mie de unde pot face rost de un hdd 250gb pentru xbox360 slim si cam cat ar cost?

  15. #3195 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mycro93 View Post
    xbox 360 slim nu sti cam cand se modeaza?
    ms moolt.

    ---------- Post added 10-10-2010 at 03:23 PM ----------

    sau imi poti spune si mie de unde pot face rost de un hdd 250gb pentru xbox360 slim si cam cat ar cost?
    Nu se stie nimic inca

  16. #3196 SP
    Junior Member swedish's Avatar
    salut. Am si eu o problema cu un joystick de ps3. am desfacut controller-ul sa mut butoanele (analog stick) ca unu e rupt si ma incomoda la alergat in fifa . am reusit. si apoi l-am mai defacut odata ca nu prinsesem bine plasticul care iti afiseaza led-urile era putin mai in interior . Eeee ... aici e partea frumoasa l-am desfacut si acum s-au rupt ambele vibratoare si nu mai se aprinde deloc nu mai face contact pe undeva nu stiu ... dak bag cablul de usb de incarcat in el se aprind toate 4 clipesc si atat... mai mere facut sau pot sa il tin pt. piese ... astept raspuns. dak crezi ca poate fi reparat. spune-mi si un pret. ms.

  17. #3197 SP
    Junior Member alexgip's Avatar

    salut

    merci pt raspuns.conteaza viteza hardului(5400 sau 7200)?

  18. #3198 SP
    Junior Member BogdanHojbota's Avatar
    ai pm.

    Multumesc

  19. #3199 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by swedish View Post
    salut. Am si eu o problema cu un joystick de ps3. am desfacut controller-ul sa mut butoanele (analog stick) ca unu e rupt si ma incomoda la alergat in fifa . am reusit. si apoi l-am mai defacut odata ca nu prinsesem bine plasticul care iti afiseaza led-urile era putin mai in interior . Eeee ... aici e partea frumoasa l-am desfacut si acum s-au rupt ambele vibratoare si nu mai se aprinde deloc nu mai face contact pe undeva nu stiu ... dak bag cablul de usb de incarcat in el se aprind toate 4 clipesc si atat... mai mere facut sau pot sa il tin pt. piese ... astept raspuns. dak crezi ca poate fi reparat. spune-mi si un pret. ms.
    Altul nou comandante

    ---------- Post added 11-10-2010 at 11:20 AM ----------

    Quote Originally Posted by alexgip View Post
    merci pt raspuns.conteaza viteza hardului(5400 sau 7200)?
    5400

  20. #3200 SP
    Junior Member catza86's Avatar
    don un raspuns la intrebarea mea te rog, daca ai timp ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts