Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 456 of 903 FirstFirst ... 356 406 446 454 455 456 457 458 466 506 556 ... LastLast
Results 9,101 to 9,120 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9101 SP
    Member ovydik's Avatar
    voi ati gasit demo-ul acela de la driveclub la download pt ps+?la mine apare doar sa-l cumpar.

  2. #9102 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Momentan driveclub este retras din oferta ps+

  3. #9103 SP
    Member ovydik's Avatar
    super

  4. #9104 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Driveclub nu va mai fi la ps+?

  5. #9105 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Ba da, candva. Momentan nu le functioneaza serverele nici pentru aia 5 oameni care l-au cumparat...
    sursa

  6. #9106 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu sunt unul din aia 5 jocul e foarte bun, numai "rautacisme" aud

  7. #9107 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Ba da, candva. Momentan nu le functioneaza serverele nici pentru aia 5 oameni care l-au cumparat...
    sursa
    Foarte frumos... Ce pot sa spun.
    Noroc cu Dante ca acum suntem 2 din 5.

  8. #9108 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sony has just announced another maintenance date for PSN, this one falling on Monday October 13th from 6pm BST until 1am October 14th. (20:00 - 3:00 ora României)

  9. #9109 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Nu inteleg de ce va atacati asa. Era o aluzie la faptul ca jocul a fost anuntat ca launch title, amanat de cateva ori, anuntat pentru ps plus octombrie si amanat iar(in varianta de ps plus).

    Nu mi-am dat cu parerea despre joc, nu l-am jucat, ci despre chestia de mai sus. Pe langa asta, sunt ferm convins ca si voi constietizati ca DC nu se va vinde niciodata ca Diablo/GTA/Destiny si totusi are probleme marisoare cu serverele.


    Oricum, daca cineva s-a simtit jignit, imi cer scuze, nu ala a fost scopul.

  10. #9110 SP
    Member micul_'s Avatar
    Aveți idee dacă as cumpara un DS4 nou ar avea aceleași probleme cu R2?

  11. #9111 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cumpara domne, ai garantie doi ani, sau du-te cu asta in garantie! Cand va aud ca stati sa desfaceți, umblați voi prin el, înlocuiti bucăți ...Daca materialele sunt varza si se strica asa ușor du-te cu mizeria in magazin, poate se trezesc si fac o treaba mai buna. Sa-i ferească Dumnezeu pe astia de mania mea

    PS: daca iti cumperi controller nou, separat, primești certificat de garanție, asa e la Altex, nu știu la altii, dar sunt obligați. Bafta!

  12. #9112 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pai ai garantie si la controler?
    Te duci la garantie cu controlerul si ti-l schimba?(cel ce vine in pachet cu consola ma refer)

  13. #9113 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Sa inteleg ca luni seara nu-mi fac planuri, bine ca imi iau fifa pana atunci

  14. #9114 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    Nu ai garantie separate pe controller deci daca se strica controlerul de vine cu consola atunci va trebuii sa il impachetezi impreuna cu consola si sa il duci la garantie chiar daca iti da aceeasi consola inapoi cu un nou controller.

  15. #9115 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    d-asta mi-e si mie sila de garantia per consola..mai ales daca este si bundle

    faci pachet frumos cu tot cu joc si le pui alora in brate mai bine iei altu' nou..controller adica

  16. #9116 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    Cumpara altul la fel si trimite-l pe ala stricat la garantia astuia de il cumperi

  17. #9117 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Da, schimba si seriile si aia e

  18. #9118 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cumpara domne, ai garantie doi ani, sau du-te cu asta in garantie! Cand va aud ca stati sa desfaceți, umblați voi prin el, înlocuiti bucăți ...Daca materialele sunt varza si se strica asa ușor du-te cu mizeria in magazin, poate se trezesc si fac o treaba mai buna. Sa-i ferească Dumnezeu pe astia de mania mea

    PS: daca iti cumperi controller nou, separat, primești certificat de garanție, asa e la Altex, nu știu la altii, dar sunt obligați. Bafta!
    Garanția nu cred ca e și pentru controller

    ---------- Post added 09-10-2014 at 16:52 ----------

    Quote Originally Posted by gustrita View Post
    Cumpara altul la fel si trimite-l pe ala stricat la garantia astuia de il cumperi
    Asa o sa fac dar uite în loc sa îmi iau un joc dau pe prostia altora. Frate sa se strice la nici 2 luni? R2 la mine e problema și am văzut ca nu e doar la mine. Le fac special sa cumperi dacă se poate 50 controller ca doar avem mii de euro salariu.
    Ok, dau banii și dacă am garanție la ea mi-o schimbă?

  19. #9119 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca știi ce sa spui și ce sa faci se schimba, e ultimul sfat pe care-l mai dau, uneori îmi răcesc "gura" de pomana...

  20. #9120 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Daca știi ce sa spui și ce sa faci se schimba, e ultimul sfat pe care-l mai dau, uneori îmi răcesc "gura" de pomana...
    Am umblat deja în ea. Și oricum mi-e greu sa cred ca ai garanție și la ea cum ai la consola.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4284 Last Post: 31-05-2024, 20:05
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts