Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 650 of 903 FirstFirst ... 150 550 600 640 648 649 650 651 652 660 700 750 ... LastLast
Results 12,981 to 13,000 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #12981 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu tot pe wireless o tin de cand am luat o si n am avut probleme. Chiar la inceput, imi arata undeva la 20/30h dar dupa cateva minute isi revine.
    Uncharted Demo l am luat in aprox 20 de minute

  2. #12982 SP
    Member musat's Avatar
    Hardware: Rivals beta : incepand de maine (30.09.2015)

  3. #12983 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am un cod pt cel mai recent joc horror, SOMA. Vă aștept la concurs. Nu uitați însă de regulament. Baftă!
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1290292

  4. #12984 SP
    Member seven1994's Avatar
    Poate sa imi explice si mie cineva cum functioneaza record-ul la ps4?Adica el filmeaza ultimele 15 minute,parca,dar tu poti sa alegi cand sa inceapa?Daca vreau,de exemplu sa filmez un gameplay de 30 de minute,cum procedez?

  5. #12985 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Imi da prin cap sa fac upgrade la HDD-ul pentru PS4, insa n-as vrea sa pierd PT Demo. Stiu ca se poate face backup atat la save files cat si la aplicatii, insa trebuie oare descarcate din nou pentru DRM (caz in care demo-ul cu pricina ar deveni inutilizabil)? Multumesc.

  6. #12986 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Am instalat 3.00, sa vedem ce poate

  7. #12987 SP
    Member Mousey's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am un cod pt cel mai recent joc horror, SOMA. Vă aștept la concurs. Nu uitați însă de regulament. Baftă!
    Review Codes & Giveaways - Page 18
    Foarte bun jocul, se observă evoluția în ceea ce privește story-ul față de proiectele precedente ale celor de la Frictional. Lipsesc aproape în totalitate jumpscare-urile din Amnesia, e mai mult psihologic decât horror, dar ideea e foarte bine executată. N-am mai avut răbdare și l-am luat pe PC imediat cum a apărut.

    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Imi da prin cap sa fac upgrade la HDD-ul pentru PS4, insa n-as vrea sa pierd PT Demo. Stiu ca se poate face backup atat la save files cat si la aplicatii, insa trebuie oare descarcate din nou pentru DRM (caz in care demo-ul cu pricina ar deveni inutilizabil)? Multumesc.
    Eu nu am PT, dar un prieten îmi spune că al lui expiră undeva prin decembrie (are expiration date, la fel ca jocurile luate cu PS+), deci s-ar putea să-l pierzi oricum. Nu știu, zic.

  8. #12988 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am verificat acum. PT nu are expiration date. Dar e prima data cand vad ca jocurile de la PS+ au. Nu inteleg care-i logica. Se prelungesc automat ? Sau cum ?

  9. #12989 SP
    Member musat's Avatar
    Cand prelungesti abonamentul de ps+ se prelungeste si perioada jocurilor cumparate sau primite prin ps+

  10. #12990 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Atata timp cat ai PS+ ,poti juca oricand jocurile iar cele cumparate nu ai nevoie de PS+ pt a le juca .

  11. #12991 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    PT demo nu are nicio legatura cu PS+. Si nici cu valabilitatea. Pentru ca PT era un simplu demo (disponibil pentru orice account PSN) iar acum pur si simplu nu mai exista pe PSN. Punct. Daca trebuie sa-l redescarci nu mai ai de unde. In acelasi timp, nu am cum sa-l pierd de pe consola, bineinteles, afara de cazul in care se strica sau trebuie sa inlocuiesc HDD-ul, hence the question: are cineva idee cum functioneaza restaurarea unui backup pe un hdd nou? Trebuie sa redescarc ceva sau nu?

  12. #12992 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @Răzvan Jocurile de la Plus și Live se pot juca doar când ai abonament activ, nu ai știut până acum?

  13. #12993 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Pentru aplicația de YouTube de pe ps4 se poate mari viteza ca pe pc la videoclipuri ? Gen x2 , 1.5 etc ?

  14. #12994 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    @Răzvan Jocurile de la Plus și Live se pot juca doar când ai abonament activ, nu ai știut până acum?
    Ba am stiut, logic, dar e dubios ca-mi spune ca expira in ianuarie, iar PS+ am pana in iulie 2016. Ma rog, asta conteaza prea putin.

  15. #12995 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Restore licences si se rezolvă și data

  16. #12996 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Dar cum e cu jocurile cumparate care au reducere daca esti abonat la PS+ ? Le poti juca atata timp cat ai subscriptie sau astea nu sunt ce si freebies?

  17. #12997 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Alea cumpărate rămân permanent pe cont. Nu conteaza ca nu mai esti membru ps +, sau pretul la care a fost cumparat.

  18. #12998 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    am facut si eu up la versiunea 3.00 ,multe lucruri interesante dar ce ma supara ca nu mai merge sa dai la prieteni online sa vezi lista

  19. #12999 SP
    Member Mousey's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    PT demo nu are nicio legatura cu PS+. Si nici cu valabilitatea. Pentru ca PT era un simplu demo (disponibil pentru orice account PSN) iar acum pur si simplu nu mai exista pe PSN. Punct. Daca trebuie sa-l redescarci nu mai ai de unde. In acelasi timp, nu am cum sa-l pierd de pe consola, bineinteles, afara de cazul in care se strica sau trebuie sa inlocuiesc HDD-ul, hence the question: are cineva idee cum functioneaza restaurarea unui backup pe un hdd nou? Trebuie sa redescarc ceva sau nu?
    M-am exprimat eu greșit. N-am zis că are aceeași dată de expirare cu jocurile de pe PS+, doar că poate expira. S-ar putea să fie fake totuși. poza

    Vezi asta: Backing up PT - you can backup your entire PS4 HDD and a tip if you upgraded HDD - P.T. Message Board for PlayStation 4 - GameFAQs

  20. #13000 SP
    Member 3stripes's Avatar
    E fake poza. S-a mai discutat.

    Data de expirare a jocurilor de Plus există și pe PS3 (posibil cu alt nune) când accesezi detaliile despre joc. Faza e că dacă nu ai legată consola la internet și depășești data respectivă, chiar dacă ai PS Plus în termen, nu te mai lasă să intri în joc până nu te conectezi la net și se reactualizează termenul respectiv. Am pățit-o pe PS3.
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Poate sa imi explice si mie cineva cum functioneaza record-ul la ps4?Adica el filmeaza ultimele 15 minute,parca,dar tu poti sa alegi cand sa inceapa?Daca vreau,de exemplu sa filmez un gameplay de 30 de minute,cum procedez?
    Îți înregistrează și singur, dar poți să alegi și tu de când să înceapă. Pentru a face asta la mine (mi-am personalizat diferit setările) trebuie să apăs de două ori consecutiv pe butonul Share. Default cred că e de ajuns o singură apăsare, trebuie să te uiți în setările meniului de Share. Ești limitat la 15 minute de înregistrare, nu ai cum să înregistrezi mai mult decât dacă faci mai multe filmulețe separate și lei "coși" cu un video editor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts