Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 145 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... LastLast
Results 2,041 to 2,060 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #2041 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    vad ca au aparut si pe okazii ,mercador vanzari de ps4 si jocuri ,in afara ca unele preturi sunt exagerat de mari nu iti poti lua teapa?
    cam ce se poate face sa fii sigur ca nu iti ei ?
    Sa alegi de la cine si ce anume cumperi.Ai posibilitatea de a arunca o privire asupra calificativelor vanatorului de la care vrei sa achizitionezi anumite lucruri(n.r.okazii), pentru a fi sigur ca nu-ti iei teapa.Mai bine asteapta aproximativ o luna pana apare si la noi,beneficiezi si de garantie 2 ani,decat sa te aventurezi sa o iei de nu stiu unde si la preturi colosale.

  2. #2042 SP
    Junior Member Narutoanime's Avatar
    Intrebarea ar fi daca magazinele noastre vor onora cu succes macar precomenzile ?> nu mai zic de comenzi daca vor fi .. ca banuiesc ca din 29/01/2014 va fi ``out of stock`` ..

  3. #2043 SP
    Junior Member popcorn43's Avatar
    am cumparat in Chisinau consola neoficial am dat 550euro cu NFS Rivals, nu am mai avut rabdare am anulat comanda de la emag...

  4. #2044 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    O iau de pe mercador Ma duc miercuri sa o vad sper sa nu iau teapa ca dupa-i bai va anunt dupa ce o vad are calificativ 100% pe okazii .)

  5. #2045 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Ghassan View Post
    O iau de pe mercador Ma duc miercuri sa o vad sper sa nu iau teapa ca dupa-i bai va anunt dupa ce o vad are calificativ 100% pe okazii .)
    La ce bani ?

  6. #2046 SP
    Junior Member most20's Avatar
    Am cumparat si eu consola dupa okazii nu am mai avut rabdare, nu am mai avut nici o consola pana acum... si nu inteleg cum va puteti juca shotere fara mouse ... e foarte greu pentru mine.

  7. #2047 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by most20 View Post
    Am cumparat si eu consola dupa okazii nu am mai avut rabdare, nu am mai avut nici o consola pana acum... si nu inteleg cum va puteti juca shotere fara mouse ... e foarte greu pentru mine.
    Foarte simplu

  8. #2048 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    La inceput o zis 28 o dat-o cu 25 . Asta e . Risc . Nu maia m rabdare sa astept . Nu am cum sa iau teapa sper

  9. #2049 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Ghassan View Post
    La inceput o zis 28 o dat-o cu 25 . Asta e . Risc . Nu maia m rabdare sa astept . Nu am cum sa iau teapa sper
    Si daca e adusa din usa ce faci cu garantia ?

  10. #2050 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Are garantie internationala .

  11. #2051 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Asa cum ti-am zis si pe ChatBox, nu trebuie sa fie nimic special daca e in Japan. Doar se presupune ca au un QC mai bun (Quality Control - aka CTC-ul clasic) decat chinezii. In rest piesele sunt tot in proportie de 99% Made in China, so no worries

    Smecheria nu e sa fie doar made in Japan ci sa fie made in Japan pentru "domestic market" (asa numitele JDM-uri). Calitatea celor JDM e mult peste a celor Made in Japan dar facute pentru export. Am vazut produse (din alte domenii, nu console) la care diferenta intre JDM si "made in Japan for export" era uluitoare.

  12. #2052 SP
    Junior Member maivorbim's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Smecheria nu e sa fie doar made in Japan ci sa fie made in Japan pentru "domestic market" (asa numitele JDM-uri). Calitatea celor JDM e mult peste a celor Made in Japan dar facute pentru export. Am vazut produse (din alte domenii, nu console) la care diferenta intre JDM si "made in Japan for export" era uluitoare.
    Dovezi ceva? Ca asa din auzite...a mea e facuta in china si merge de aprox o luna brici..

  13. #2053 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Cand cineva face o afirmatie destul de coerenta pe un anumit subiect, ideal e sa te documentezi nitel inainte sa scrii prosteste "Dovezi ceva? Ca asa din auzite..."
    Nu de alta, dar te faci de ras in fata oricui e in stare sa deschida google si sa faca doua click-uri

  14. #2054 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    0:09

  15. #2055 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Ghassan View Post
    La inceput o zis 28 o dat-o cu 25 . Asta e . Risc . Nu maia m rabdare sa astept . Nu am cum sa iau teapa sper
    eu tot asa am gasit pe unu si mia aduso din italia cu 2400 si mia mai adus si un ds4 cu 60 eur aprx 2600 in total +300pe fifa care vine maine sunt ceva bani
    azi a sosit nam mai fost asa bucuros de mult URAAAAAAAAAA e bn ca o am si eu de sarbatori asta conta

  16. #2056 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    eu tot asa am gasit pe unu si mia aduso din italia cu 2400 si mia mai adus si un ds4 cu 60 eur aprx 2600 in total +300pe fifa care vine maine sunt ceva bani
    azi a sosit nam mai fost asa bucuros de mult URAAAAAAAAAA e bn ca o am si eu de sarbatori asta conta
    Merita . Decat sa astepti pana in februarie . Si nici atunci nu esti sigur daca gasesti

  17. #2057 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    eu tot asa am gasit pe unu si mia aduso din italia cu 2400 si mia mai adus si un ds4 cu 60 eur aprx 2600 in total +300pe fifa care vine maine sunt ceva bani
    azi a sosit nam mai fost asa bucuros de mult URAAAAAAAAAA e bn ca o am si eu de sarbatori asta conta
    URRRRRAAAA sa strigi cand o sa inveti sa scrii corect.

  18. #2058 SP
    Junior Member jhonq's Avatar
    de unde comand si eu un controller ? ca am incercat tot de la gamestore de unde am achizitionat si consola dar nu raspund.

  19. #2059 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Incearca pe 4games.ro
    Mai scumpa ca pe ShopTo cu 50RON sau ceva de genul dar macar primesti gamepad-ul rapid si fara probleme (na, cel putin eu din cate comenzi am dat la ei, inclusiv consola PS4, n-am avut nici o problema, vad ca unii insa zic ca sunt neseriosi).

  20. #2060 SP
    Member flightcrank's Avatar
    uita te si pe zavvi,eu de acolo l am luat
    .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 145 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts