Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 118 of 145 FirstFirst ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 ... LastLast
Results 2,341 to 2,360 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #2341 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelOfPain View Post
    Nu prea am unde sa ma duc, in Cluj nu este pe stoc.
    Trebuie sa astept telefonul celor de la Altex, dupa care sa astept un curier care va ridica consola, o vor testa si voi primi alta. Distractie si cine stie cat timp pierdut...

    Apropo, pe langa artefacte imi dadea odata la cateva minute eroarea ce-34878-0.
    Se poate sa fie de la coruperea de save files. Users report PlayStation 4 error corrupting save files | Joystiq

    Incearca sa-i dai din settings "Initialize PS4" si sa formatezi tot.Poate ai noroc. Bafta multa.

  2. #2342 SP
    Junior Member Narutoanime's Avatar
    varianta simpla

  3. #2343 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Quote Originally Posted by bubli-789AD View Post
    Se poate sa fie de la coruperea de save files. Users report PlayStation 4 error corrupting save files | Joystiq

    Incearca sa-i dai din settings "Initialize PS4" si sa formatezi tot.Poate ai noroc. Bafta multa.
    Multam de sfat dar am incercat deja. Am incercat alt cablu hdmi, alt port la tv, initialize, dar nici o metoda nu a functionat.

  4. #2344 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    azi m-au sunat baieti de la altex daca mai este valabila precomanda ca aduc ps4, cei cu precomenzi la altex o sa primiti consolele

  5. #2345 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Acum vin dintr-un sediu de curierat. Era o consola de la Altex pregatita de livrare.

  6. #2346 SP
    Junior Member Narutoanime's Avatar
    Imi poate spune cineva daca voi da comanda de consola ps4 simpla .. zilele aceastea .. se poate sa o aduca saptamana viitoare sau cel tarziu peste 2 saptamani ?

  7. #2347 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Quote Originally Posted by Narutoanime View Post
    Imi poate spune cineva daca voi da comanda de consola ps4 simpla .. zilele aceastea .. se poate sa o aduca saptamana viitoare sau cel tarziu peste 2 saptamani ?
    Nu cred că poti sa cumperi ceva "peste doua saptamani". Daca vor mai avea stocuri, vei face o comandă atunci si se va livra.

  8. #2348 SP
    Junior Member LucianMatei's Avatar
    azi am primit si eu consola de la altex. chiar in aceste momente descarc battlefield 4. am si jucat prima misiune din campanie. pana acum nu am probleme. Slava Domnului

  9. #2349 SP
    gug
    Junior Member gug's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Nu stiu ce sa aleg... Oare sa astept bundle-ul de la Altex cu 2 controllere joc si camera, daca o sa mai apara vreodata pe stock, sau sa comand consola simpla si restul accesoriilor separat?
    Am fost sunat astăzi de Altex pentru PS4 only si am întrebat si de Bundle. Au spus ca primesc 200 bucati si nu garantează ca vor fi onorate toate comenzile la Mega Bundle.

    Eu am zis ca nu mai astept si am luat var simpla + controller + camera si ii mai puțin cu 70 lei ca var Mega Bundle, dar pierzi Killzone.

    In alta ordine de idei camera care vine in Bundle nu are clip, deci nu o poti pune pe TV, iar un clip costa cam 70 lei.

  10. #2350 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Ai intrebat doar de mega bundle sau si de bundle-ul simplu cu Killzone?

  11. #2351 SP
    Junior Member Narutoanime's Avatar
    dar pe emag .. stie cineva cand incep sa se faca livrarile ?

  12. #2352 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    La EMAG o sa livreze din 29 ianuarie. Mie asa mi-au spus la telefon cand am sunat azi la ei.

  13. #2353 SP
    gug
    Junior Member gug's Avatar
    Quote Originally Posted by Andreyp95 View Post
    Ai intrebat doar de mega bundle sau si de bundle-ul simplu cu Killzone?
    Doar de Mega Bundle. Bundle cu Killzone nu cred ca a fost asa cumpărat, încă se poate precomanda. Pentru Mega Bundle au pus stoc epuizat pt ca au un număr limitat de console de la furnizor.

  14. #2354 SP
    Junior Member Narutoanime's Avatar
    aha .. pai poate mai prind si eu o consola .. poate la altex sau emag .. domo cine stie never too late

  15. #2355 SP
    Junior Member ionutz99's Avatar
    Buna seara, eu am dat comanda la altex ieri la ora17 azi la ora 14 o aveam la ușa super pro!!!

  16. #2356 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz99 View Post
    Buna seara, eu am dat comanda la altex ieri la ora17 azi la ora 14 o aveam la ușa super pro!!!
    presupun ca ai si platit tot ieri cand ai facut comanda, am dreptate ?

  17. #2357 SP
    Junior Member Narutoanime's Avatar
    ..atunci poate mai am si eu o sansa

  18. #2358 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Astazi am comandat si platit si eu, la Altex. Va anunt daca dau vreun semn maine. Momentan vad ca este comanda "In asteptare", ceea ce ma face sa cred ca nici nu s-au uitat peste ea, desi comanda este data pe la 14:30.

    Pt cei carora le-a venit deja de la Altex: Primim cele 14 zile trial la PS+ sau s-a terminat perioada cand se dadeau?

  19. #2359 SP
    Junior Member AXL2686's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Astazi am comandat si platit si eu, la Altex. Va anunt daca dau vreun semn maine. Momentan vad ca este comanda "In asteptare", ceea ce ma face sa cred ca nici nu s-au uitat peste ea, desi comanda este data pe la 14:30.

    Pt cei carora le-a venit deja de la Altex: Primim cele 14 zile trial la PS+ sau s-a terminat perioada cand se dadeau?
    Tocmai ce am activat 14 Zile trial tot de la Altex consola.

  20. #2360 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Astazi am comandat si platit si eu, la Altex. Va anunt daca dau vreun semn maine. Momentan vad ca este comanda "In asteptare", ceea ce ma face sa cred ca nici nu s-au uitat peste ea, desi comanda este data pe la 14:30.

    Pt cei carora le-a venit deja de la Altex: Primim cele 14 zile trial la PS+ sau s-a terminat perioada cand se dadeau?

    si eu am comandat si platit astazi, tu ai primit vreun nr al comenzii sau de unde stii ca este in asteptare ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 118 of 145 FirstFirst ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts