Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 145 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 ... LastLast
Results 2,401 to 2,420 of 2894

Thread: PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi

  1. #2401 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    La mine e Japonia, luata de la Altex. Functioneaza perfect !

  2. #2402 SP
    Junior Member kenntane's Avatar
    Am primit consola acum 20 de minute , am instalat-o ..... totu ok ... dau sa intru la store , cere update dau ok , apare download si pe la 70-80 % apare urmatoru mesaj "Cannot connect to the server within the time limit. (NW-31200-6) !?

  3. #2403 SP
    Member flames95's Avatar
    Sper sa nimeresc si eu una buna, prefer Japonia deoarece e alta calitate dar voi vedea si ms pt raspuns !

  4. #2404 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by kenntane View Post
    Am primit consola acum 20 de minute , am instalat-o ..... totu ok ... dau sa intru la store , cere update dau ok , apare download si pe la 70-80 % apare urmatoru mesaj "Cannot connect to the server within the time limit. (NW-31200-6) !?
    Vezi daca se rezolva cu un restart. Daca nu, instaleaza update-ul de pe un USB stick.

  5. #2405 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Flanco ofera extragarantie si pentru produse luate din alta parte.

  6. #2406 SP
    Junior Member BulletXT's Avatar
    Am comandat si eu 2 console de la Altex ieri pe la pranz, le-am platit, am sunat pentru confirmare si acum au sosit. Ambele sunt fabricate in China

  7. #2407 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mai este cineva care a facut ieri comanda la Altex online si n-a primit niciun semn de la ei?

  8. #2408 SP
    Junior Member kenntane's Avatar
    A mers dupa 3 restart-uri. Multumesc. Acum joc Warframe .. pana ajunge Killzone

  9. #2409 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Pentru cei care au reusit sa ia trialul de 14 zile de pe uk store. Cum ati trecut la biling information? Ca mi nu mi ia cardul . mentionez ca , contul estevpe uk

  10. #2410 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Mai este cineva care a facut ieri comanda la Altex online si n-a primit niciun semn de la ei?
    eu

  11. #2411 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sunt foarte "profesionisti" cei din call center-ul Altex. Am sunat la 7, am stat 20 de minute in telefon pana cand a inceput sa sune, a mai sunat 3 minute si am inchis, pentru ca nu raspundea nimeni. Apoi zic sa mai sun inca o data, sa aleg alta ramura. Zis si facut. Sun, aleg alta ramura, astept in telefon 11 minute, apoi suna o data si inchide. "Super pro!"

  12. #2412 SP
    Junior Member remakE's Avatar
    A reusit cineva sa dea claim la cele 14 zile de trial?

  13. #2413 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Quote Originally Posted by gicazizu View Post
    Flanco ofera extragarantie si pentru produse luate din alta parte.
    Unde? Cum ? Cand ?

  14. #2414 SP
    Member akzation's Avatar
    Se pare ca cei care au comandat "Consola PlayStation 4 + joc Killzone - Shadow Fall" o vor primii cel mai probabil luni . Eu comandasem initial consola cu tot cu joc , si dupa ce am discutat , am hotarat sa anulez comanda pentru PlayStation 4 simplu care va sosi vinerea asta. Chiar daca as fi platit cu 80 de lei mai putin pentru joc , prefer 3 zile in plus de jucat.

  15. #2415 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Ghassan View Post
    Unde? Cum ? Cand ?
    Te duci la ei cu produsul si iti explica într-un magazin condiţiile

  16. #2416 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by akzation View Post
    Se pare ca cei care au comandat "Consola PlayStation 4 + joc Killzone - Shadow Fall" o vor primii cel mai probabil luni . Eu comandasem initial consola cu tot cu joc , si dupa ce am discutat , am hotarat sa anulez comanda pentru PlayStation 4 simplu care va sosi vinerea asta. Chiar daca as fi platit cu 80 de lei mai putin pentru joc , prefer 3 zile in plus de jucat.
    Se pare sau ai discutat cu cineva, ceva... de genul?

  17. #2417 SP
    Junior Member madtomcat's Avatar
    e ok asa mi a facut si mie si apoi e luat o din prima la download merge perfect

  18. #2418 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca este cineva care a comandat de pe Altex prin linkurile de afiliere CG in ultimele 30 de zile, va rog sa postati aici: http://www.consolegames.ro/forum/f51...s/#post1084323. E imposibil... nu pot sa cred ca NIMENI nu a cumparat prin CG de pe Altex

  19. #2419 SP
    Junior Member madtomcat's Avatar
    si consola mea este fabricata tot in china a sosit ieri a luat o din prima fara probleme, va doresc gameplay placut .

    ---------- Post added 22-01-2014 at 23:24 ----------

    azi m au sunat de la altex pt camera si mi au zis ca o sa vina maine sau vineri comanda o facusem de prin noiembrie, consola e de la media galaxy dar tot aia e )

  20. #2420 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Si daca e adusa din Anglia pot sa prelungesc ? Adica e de la magazin din ro

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 145 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune By Snake in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 98 Last Post: 13-05-2015, 00:01
  4. ShopTo - comenzi PS4 By Rasko in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 198 Last Post: 09-01-2014, 23:13
  5. Replies: 18 Last Post: 10-10-2013, 02:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts