Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 211

Thread: PSN Game Sharing - PS4

  1. #21 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Pai te deconecta pentru ca intra de pe contul tau sa se joace,in timp ce tu erai online, e evident.
    Am inteles multumesc .

  2. #22 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Oameni buni, voi ati citit primele posturi din thread? Nu se mai poate face sharing asa cum se facea pe PS3.

  3. #23 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Pai atunci explica-mi si mie te rog, cum de eu pot sa joc Resogun, Contrast si Don't starve pe contul meu, desi eu nu am plus. Am downloadat de pe contul unui prieten care are plus. Apropo , joc si fifa 14 online si specific iar, nu detin ps plus.

  4. #24 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ai activat consola ta ca fiind primara pentru contul prietenului tau. El nu mai poate face aceasta activare deoarece poate exista doar o singura consola primara pe cont si poate juca doar cand este logat la PSN. Daca, de exemplu, nu mai are internet sau PSN-ul este in mentenanta nu va putea accesa jocurile.

  5. #25 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    daca e cineva din mioveni sa ma contacteze ,momentan am injustice si ac4(+DLC) in varianta digitala,se poate folosi si de contul meu ps+ (momentan jocuri disponibile resogan ,contrast si dont starve)

  6. #26 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Dati-mi si mie careva COD Ghost sau Tomb Raider daca il aveti.

  7. #27 SP
    ovi
    Junior Member ovi's Avatar
    Am fifa 14 pt share

  8. #28 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am si eu disponibil pt share killzone. Am si ps+ pe acelasi cont. M-ar interesa in mod special BF4, COD Ghosts sau FIFA, dar si altele

  9. #29 SP
    ovi
    Junior Member ovi's Avatar
    Daca vrei fifa Vb pe pm

  10. #30 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Cine face o pomana si cu mine. As vrea Battlefield4 sa ma joc multiplayer. Raman recunoscator pe viatza.

  11. #31 SP
    ovi
    Junior Member ovi's Avatar
    Nba2k14 disponibil.

  12. #32 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Deci sa vad daca am inteles corect , daca eu eu am pe contul meu BF4 ca un individ sa poata sa-l joace trebuie sa-i dau doar contul meu si sa-si activeze consola ca fiind primary(cu contul meu logat pe ea) iar apoi poate descaraca jocul si sa-l joace in pace de pe contul lui?

  13. #33 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Daca seteaza el consola primara pentru contul tau, doar el va putea juca contentul de pe contul tau cu alte conturi de pe consola lui. Tu nu vei mai putea juca contentul de pe acel cont decat fiind logat pe contul respectiv.

  14. #34 SP
    Member ovydik's Avatar
    am fifa pt share,doresc Tomb Raider.astept pm daca se baga careva

  15. #35 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Mi-a mers si mie, pana la urma! 10x

  16. #36 SP
    Junior Member adi0840's Avatar
    Sal am fifa 14 si assasin black flag vreau Ghost ID meu adi0840

  17. #37 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Ofer Call of Duty Ghost la schimb cu assassin black sau Tomb Raider, cine e interest sa imi dea un pm.

  18. #38 SP
    Member Viteza's Avatar
    Este cineva dispus sa ma ajute cu vreun joc prin metoda descrisa aici? Nu am nimic de oferit la schimb. Am luat consola dar inca nu mi-au venit jocurile...pm me daca este cineva dispus. Multumesc.

  19. #39 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ma indoiesc ca e cineva dispus sa nu foloseasca deloc consola/contul doar ca sa imprumute altcuiva un joc.

  20. #40 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Am incercat cu adi si nu a mers cum credeam noi, de exemplu nu puteam sa joc ghost pe useru meu de ro si nici el nu a putut sa joace jocurile lui

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Screenshots Gallery By Strike105X in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 08-06-2023, 00:38
  2. PSN IDs - PS4 By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 61 Last Post: 16-09-2019, 01:46
  3. PSN Game-Sharing By PayneKiller in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 267 Last Post: 31-01-2016, 15:35
  4. Problema sharing? By AndyTiME in forum Software
    Replies: 3 Last Post: 14-09-2013, 17:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts