Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 211

Thread: PSN Game Sharing - PS4

  1. #41 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Pt ca cel care face share nu mai are access la jocurile lui. Noi ce tot explicam aici!?

  2. #42 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Stai asa, nu era vorba ca daca iti setezi consola ca primara pe contul de pe care faci share si tu intri cu alt user de pe consola, iar prietenul tau intra cu user-ul de pe care sunt cumparate jocurile ambii jucatori au acces?

    In alta ordine de idei, am Killzone Shadow Fall. Caut un user de incredere sa share-uiasca cu mine Battlefield 4. Vreau doar sa il incerc inainte sa il cumpar si eu. Rog fara oferte de la useri cu contul facut de ieri si cu 2 postari.

  3. #43 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Stai asa, nu era vorba ca daca iti setezi consola ca primara pe contul de pe care faci share si tu intri cu alt user de pe consola, iar prietenul tau intra cu user-ul de pe care sunt cumparate jocurile ambii jucatori au acces?

    In alta ordine de idei, am Killzone Shadow Fall. Caut un user de incredere sa share-uiasca cu mine Battlefield 4. Vreau doar sa il incerc inainte sa il cumpar si eu. Rog fara oferte de la useri cu contul facut de ieri si cu 2 postari.
    Asa merge fara probleme. Eu am cumparat jocuri pe un cont separat. Eu joc pe contul meu principal, iar cealalta persoana pe contul pe care au fost cumparate.

    Merge fara probleme, am testat cu AC4, Knack, Ghosts.

  4. #44 SP
    Member Viteza's Avatar
    Naz, ma ajuti cu Ghosts?

  5. #45 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    As vrea sa incerc si e battlefield 4.
    Am killzone

  6. #46 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    A incercat cineva sa faca share la Battlefield 4?Eu am incercat azi cu un prieten,el are consola primara,iar eu cand intru in joc imi spune ori sa conectez controllerul ori nu functioneaza butonul options al controllerului si nu merge mai departe de prima imagine.Ma repet,intra in joc dar nu il pot juca.Nu intra in meniu.A reusit cineva? Un raspuns ar fi mult apreciat.O seara frumoasa tuturor

  7. #47 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Daca ii dau contul meu de PSN cu PS+ unui prieten cu PS3, va putea sa isi downloadeze jocurile de PS3 si sa le joace pe userul lui? Mentionez ca acest cont este setat ca primary la mine pe PS4.

  8. #48 SP
    ovi
    Junior Member ovi's Avatar
    In principiu da.nu are legatura contul de 3 cu cel de 4.

  9. #49 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ofer la schimb Sound Shapes versiunea Hong Kong pentru versiunea UK,JPN.

    Daca aveti platina pe oricare versiune,cand faceti Cloud-Sync automat veti avea inca o platina.
    Attached Images Attached Images ss-hk.png

  10. #50 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Am Fifa 14 daca vrea cineva sa facem un share sa dea PM.

  11. #51 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am in cont PSN UK cu FIFA 14 PS4 şi vreau să îl vând, pm cine este interesat.

  12. #52 SP
    Member flames95's Avatar
    Este cineva interesat sa imi ofere Tomb Raider Definitive edition sau killzone shadow fall ?
    Multumesc anticipat !

  13. #53 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Hai ca ti le dau eu, da-mi un pm cu datele tale de livrare te rog.
    Mersi.

  14. #54 SP
    Member nutzule's Avatar

  15. #55 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Cine are PS+ si a achizitionat jocurile de PS4 care s-au dat pana acum, daca e dispus sa faca share cu mine la cont, ofer urmatoarele 3 luni de ps+ gratis. Daca e cineva interesat, astept un PM.

  16. #56 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Retrag oferta, ramane valabil doar pentru Outlast sau Contrast! Daca vrea cineva sa ne intelegem cumva pentru aceste jocuri, dati un pm!

  17. #57 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    Am eu o nelamurire referitor la gameshare....poi daca cineva doreste sa imi faca rau sau ceva de genu pot lua ban la consola din cauza lui?

    daca nu sunt dispus sa fac si eu gamesharing



    Poi eu zic ca am fost destul de explicit dca are contul meu poate sa face ce vrea nu? pot sa iau ban la consola daca cineva are contul meu si vrea sa imi faca rau? :-s asta ma intereseaza pe mine

  18. #58 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Fi mai explicit.

  19. #59 SP
    Member flames95's Avatar
    Care este dispus sa fac un game share cu mine multumesc anticipat !

    ---------- Post added 24-04-2014 at 18:30 ----------

    Oricine care are ceva jocuri digitale si e dispus sa imi ofere as fi foarte recunoscator !

  20. #60 SP
    Junior Member Noobmaster's Avatar
    are cineva ac4 freedom cry ?
    sau e cineva interesat sa al facem jumate jumate ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Screenshots Gallery By Strike105X in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 08-06-2023, 00:38
  2. PSN IDs - PS4 By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 61 Last Post: 16-09-2019, 01:46
  3. PSN Game-Sharing By PayneKiller in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 267 Last Post: 31-01-2016, 15:35
  4. Problema sharing? By AndyTiME in forum Software
    Replies: 3 Last Post: 14-09-2013, 17:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts