Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 395 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 ... LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #1521 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu stie nimeni in afara de pricolicii de la ms.

  2. #1522 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu cred ca se va importa....OFICIAL nici xbox 360 nu EXISTA in Romania si totusi de vinde..

    Microsoft Romania: Ne straduim sa aducem Xbox 360 si Kinect, dar nu stim cand se va intampla

    “Stiu ca este o cerere foarte mare pentru aceste produse, sunt sigure ca vor fi disponibile, negociem pentru a le aduce si in Romania, dar este un lucru care cere timp. M-am luptat mult pentru a le aduce si in Polonia (n.red managerul a venit in octombrie de la filiala poloneza a producatorului de soft) si pana la urma am obtinut acest lucru si sunt sigur ca se va intampla si in Romania”, a afirmat seful Microsoft Romania.
    Chiar daca Microsoft nu a lansat oficial aceste produse pe piata locala, consola Xbox 360 poate fi cumparata de la retaileri precum Altex, eMag sau PCfun, la preturi intre 974 si 1400 de lei.
    noaptea mintii

  3. #1523 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Normal ca se va importa, dar vom putea juca normal pe LIVE sau consolele raman blocate odata ce intra in zona RO?

  4. #1524 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  5. #1525 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Nu se știe, ce este așa greu de înțeles.

  6. #1526 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Imi place ca ai nostri vor sa aduca X360 nu Xboner sau XTV asta nou. Chiar ca suntem in urma rau.

  7. #1527 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Vezi data articolului postat de darkpaul.

  8. #1528 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    mai @h0stile Sony a anuntat deja ca vor fi $60 de dolari vezi si bundle-uri de pe amazon e normal sa fie acelasi pret la jocuri indiferente de ce platforma vorbim PS4/X1
    nu exista confirmare. citeste in celalalt topic ce am scris. confirmarea vine printr-un comunicat de presa. am dat exemplu in partea cealalta, iar ce a spus Tretton nu era o confirmare. pozitia oficiala Sony este ca nu au stabilit inca daca vor fi 60 sau nu. MS vad ca s-a grabit sa declare pretul. bravo lor.

    wii-u.ro faptul ca iti mentin pretul la 60 este de fapt o reducere fata de cel stabilit acum 7 ani pentru current-gen deoarece 60 usd in 2005 nu e tot aia cu 60 usd in 2013. 20 usd este imposibil pentru un AAA care te poate costa +50 mil. usd sa-l produci, sa-l distribui si sa-i faci publicitate.

  9. #1529 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu mai incepeti circlejerk-ul asta si aici.

    Mai bine nu discutam pana cand nu avem toate detaliile.

  10. #1530 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

    Xbox One: Used Games, Always-Online Explained - IGN Conversation


  11. #1531 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  12. #1532 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Interesant că-ți poți conecta Xbox 360 la Xbox One.

  13. #1533 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    iar nu stie stanga ce face dreapta...Larry spune ca NU pierzi accesul la jocuriile cumparata daca esti banat..iar Xbox Support spune invers...

    alta: Will you change anything after seeing the Sony press conference ? ; We're not gonna change anything..

    pe de o parte daca este cum zice el..si va fi un game library comun ptr toata familia(orice ar insemna ptr ei familie) si poate fi accesata de pana la 10 conturi considerate in "familie" asta ar fi un plus; totusi cum se va face accesul ?vor fi putea fi accesate jocuri diferite din library in acelasi timp de pe conturi diferite(dar facand parte din grupul considerat familie) ?

  14. #1534 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    alta: Will you change anything after seeing the Sony press conference ? ; We're not gonna change anything..
    amu', ar fi un semn de slabiciune daca ar schimba ca reactie a deciziei Sony cu PS4. probabil ca vor schimba unele chestii mai incolo, dar vor spune ca fanii au facut apel, ca militarii au scris sute de scrisori lacrimogene, ca Obama calatoreste prea mult si nu are o conexiune buna la net pe Xbox One in Air Force One, so on...

  15. #1535 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar



    deci nu-i nici dracul asta atat de negru

    1.acel check la 24 ore se pare ca se va putea face si de pe telefonul mobil
    2.in acel game library 2 persoane din grup se vor putea juca 1 joc single-player in acelasi timp iar celelalte persoane(pana la max 10) se vor putea juca alt joc/jocuri(dar nu mai mult de 2 la acelasi joc)

  16. #1536 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Da, daca ai smartphone si 3G iti faci hotspot si te conectezi pt. cateva secunde cu consola. Tot nu ma incanta cu nimic haha

  17. #1537 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    question "Xbox One will block activation of games if outside of the IP range of a supported country? What if i travel a lot?", the @XboxSupport2 account replied "You'll be able to play when you return home. I travel with an Xbox 360 for road gaming."
    - O M FFFFFFF G ! Astia-s paranoici.
    Xbox One 'may not work' in unsupported countries | bit-gamer.net


    In legatura cu Xbox One (ca nu va functiona in tarile care nu au suport XBL): intrebati pe twitter acelasi lucru, doar ca in loc de Xbox One, intrebati de Xbox 360. De exemplu: "Sunt din Romania si vreau sa imi cumpar un Xbox 360. Chiar daca Romania nu este o tara din zona XBL, voi putea juca pe LIVE daca imi fac un cont pe regiunea UK" ?

    ^ Asa poate ne mai lamurim, pentru ca oficial, nici macar 360-ul nu este inca in RO.

  18. #1538 SP
    Member MSlv's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    2.in acel game library 2 persoane din grup se vor putea juca 1 joc single-player in acelasi timp iar celelalte persoane(pana la max 10) se vor putea juca alt joc/jocuri(dar nu mai mult de 2 la acelasi joc)
    mai asculta o data interviul, a zis major nelson ala ca va fi la fel ca si cu discurile, un singur "membru al familiei" poate juca 1 joc in acelasi timp. Partea buna ar fi ca restul de 9 poate juca fiecare cate 1 joc diferit.

  19. #1539 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Asta pare sa fie singurul avantaj care ni-l dau Microsoft cu Xbox One. Dar eu nu-i prea vad rostul.
    Care ar fi sansa ca o familie sa aiba mai mult decat un Xbox, mai ales in Romania?
    Poate daca nu locuiesc toti impreuna dar si asa...
    M-am obisnuit sa-mi imprumut jocurile cu prietenii daca vrem toti sa jucam toti cu o singura copie, nu vad de ce nu as face asa si de acum incolo.

  20. #1540 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Eu am doua. Posibil sa fie si altii. Nu vreau sa cred ca sunt singurul sarit de pe fix.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 395 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts